Dlaczego zostałem zdegradowany?? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
miiii a za co ??
  
 
za jajco ....


to teraz ja sie wypowiem .. !!!!
prosze nas qrfa mac nie porownywac do sejmu !! b o disel wyjdziesz ze jestes takim sqadowym LEPEREM ...
kiedys sie udzielales a teraz tylko pitolisz i tylko zamet siejesz ...

co do sqadek .. same sie nie pojawia .(chgyba ze z cycami i fajna dupcia ) . niestety w tym pierdolonym kraju za wszystko trzba placic i tak jak wilku napisal domena i utrzymanie strony kosztuje .. dosc duzo
mysle ze pozyskanie jakis sponsorow na nagrody podbuduje nasz maly budzet...
co do koszulek to i tak sa tanie grucha zalatwia po kosztach wiec nie marudzic ..

w koncu moze zrobimy te polowki co ?????????????????????

mysle ze pewne zasady powinny obowiazycwac bo inaczej zrobi sie bezprawie boruta i w ogole klimat z pod znaku Huja, poza tym porzadek musi byc .. wszyscy pamietaja jazdy qrfa z dziwnymi ludzmi jacy byli w klubie .. teraz jest spokoj ..

proponuje wszystkim ze gdzies sie zajebiemy pod jakims namiotem i przy grilu zeby tego dluzej nie ciagnac tego topica ...
poza tym od czasu do czasu potrzebne jest male zamieszanie zeby mozna bylo poustalac co i jak )
ja ze swojej strony troche sie opuscilem w zyciu klubu .. niestety brak czasu .. postaram sie troche wlozyc swojego wkladu jak robilem to kiedys ..

mysle ze imel grzechu i stein powinni sobie pogadac i uzgodnic pewnie rzeczy dot zlotow spotkan i zyca miedziakowego podziemia tuningowego hehehe tak zeby zgoda byla !!!!

tyle
  
 
No i nic dodać mi w takim razie.

A resztę znajdziecie na www. sqad.pl
  
 
proponuje zamknac ten watek....

a co do zgody ja zawsze jestm czlowiekim zgodnym bezproblemowym
  
 
To niech Versus zamyka. Żeby nie było na mnie
  
 
Cytat:
2004-05-07 23:16:21, hubiii pisze:
to teraz ja sie wypowiem .. !!!!
prosze nas qrfa mac nie porownywac do sejmu !! b o disel wyjdziesz ze jestes takim sqadowym LEPEREM ...
kiedys sie udzielales a teraz tylko pitolisz i tylko zamet siejesz ...

mysle ze pewne zasady powinny obowiazycwac bo inaczej zrobi sie bezprawie boruta i w ogole klimat z pod znaku Huja, poza tym porzadek musi byc .. wszyscy pamietaja jazdy qrfa z dziwnymi ludzmi jacy byli w klubie .. teraz jest spokoj ..

proponuje wszystkim ze gdzies sie zajebiemy pod jakims namiotem i przy grilu zeby tego dluzej nie ciagnac tego topica ...
poza tym od czasu do czasu potrzebne jest male zamieszanie zeby mozna bylo poustalac co i jak )
ja ze swojej strony troche sie opuscilem w zyciu klubu .. niestety brak czasu .. postaram sie troche wlozyc swojego wkladu jak robilem to kiedys ..
mysle ze imel grzechu i stein powinni sobie pogadac i uzgodnic pewnie rzeczy dot zlotow spotkan i zyca miedziakowego podziemia tuningowego hehehe tak zeby zgoda byla !!!!
tyle



1. nie sieje zamentu i nie prowokuję zamieszania! jezeli uwarzasz inaczej to pokaz mi go to palcem! ja tylko wyraziłem swoje zdanie w temacie przyznając rację imelowi... po części.

2. chcesz pilnować zasad? to zerknij pare postów wstecz... wilku mowił coś o języku jakiego powinno się używac na forum.

3. udzielalem sie... bo to wszystko wyglądało inaczej, ale od kiedy niektórzy mają kaprysy i nie znoszą tego, ze w danej chwili osoby inne mogą miec lepszy humor itp... zrobilo się nieprzyjemnie.
jako ze bylem prezesem miedź klubu i nie stac bylo mnie na składkę klubową, bylem pomijany i ignorowany. nie placisz, nie pojedziesz... i nie liczylo sie to ze gdyby nie ja i imel, to nie bylo by tak jak bylo... a nie bylo zle. ale sqad ma inną polityke.

4. porownanie do sejmu bylo przykladem negatywnych zachowan. jezeli mogę, to chcialbym cie prosic uprzejmie o to abyś mnie nie obrażał, bo ja ci tego nie czynię.

5. ... nie ma pkt 5.
  
 
No cóż... czas na takie małe klik...