Czy można założyć wtrysk do 125p ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chcialem sie dowiedziec czy mozna zalozyc wtrysko do Fiaciora np. taki jak jest w Polderze caro GLi.I ile moze kosztowac caly nowy uklad wtryskowy???odpiszcie.
  
 
Pewnie można tylko po co?Musisz założyć komputer i inne ustrojstwa a jak coś się zepsuje to tylko płakać,bulisz kopę kasy Osobiście wolałbym gażnik,przynajmniej sam mogłbym sobie naprawić
  
 
Witam
Dokładnie wtrysk to duzo pieprzenia jak coś padnie. I ma mniejsze osiągi niz gaznik (jednopunkt)
Niema to jak gaznik


[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2005-03-12 11:02:11 ]
  
 
A ja jestem z wtrysku zadowolony , bo nie musze ustawiać gaźnika , zapłonu i jest bardzo wygodny w przeżucaniu benzyna-gaz
  
 
Sam mam Poldka 1.6 GLI (abimex) i uważam że wtrysk w tym silniku rewelacyjnie to nie pracuje.U mnie Wszystkie elementy układu wtryskowego są sprawne (trzymają się danych technicznych) a i tak nieraz mam problemy z odpaleniem w zime, żadko bo żadko ale występują. A i ceny części to ... .
Osiągi Poldka na wtrysku a na gaźniku to "niebo a ziemia" , przewaga oczywiście po stronie GLE
  
 
KRIS widze ikonke odziedziczoną po Janiu
A co do wtrysk kontra gaźnik to zależy czy chcemy mieć więcej mocy czy więkrzy komfort.

Co do odpalania zimą, to niemiałem nigdy problemu
  
 
Jak porównam wszystkie cechy wszystkich moich poldków (5 własnych i użytkowanych) to wole GLI

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
jak chcesz podlaczyc boscha to moge Ci pomoc... koszt calosci na zeraniu to ok 200pln. roboty nie za wiele...