Naprawa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie! poczebyje naprawic turbine w moim polonezie! w sumie o ona niema nic wspulnego z polonezem bo mam silnik 1,8 tween turbo z nisana sx200 i wlasnie jedna z 2 turbin mipadła czy wie ktos gdzie takie zeczy robia i za ile?
  
 
Z tego co wiem to nissan 200sx ma single turbo ale jezeli o to chodzi to wejdz na www.turbokillers.pl i tam sie wszystkiego dowiesz.
  
 
ma 2 turbiny! pojedyncząwiem ze mialy silniki 2 litrowe albo na automacie!
  
 
Ciekawy musi być twn twój Poldek
  
 
tak moze cos blizej o twoim ciekawym poldzerze ??
  
 
sos blizej? nowiec tak! teoretycznie ten polonez to jest rocznik 92 ale jak wspomnialem silnik jest z nisana sx200 rocznika niestety niepodam bo są to czesci z roznych silnikow!tego modelu nisana!wiec poco pisac konkretny rok skoro i tak tylko tabliczka z nomerami m atyle lat zawieszenie tył 3 piora od stara! przod polonez z obcietymi i utwardzonymi sprezynami gumami!od traka diesla! koła to alusy NO name 17" z 15cm rantem całe czarne jak i całe aouto jest czarne!z gumami 215/ 50! most tylni jest od bmw 5 ale nie tego najnowzszego oczywiscie! skrzynia rowniez!nie pochodzi od poloneza!najprawdopodobniej jest to mercedes 190 2,3 bezyna! ale glowy uciąćniedam! wiem ze po małych przerobkach mi weszła wiec mnie wali od czego! samochod z wieszchu wygąda prawie jak seryjne caro plus! z tym ze klapa z tyłu jest gladka i i z przodu mały badelook (zaspawana klapa!) co do osiągow to niemierzylem specjalnie! ale da sie tym pojezdzic ! ze padla mi mam zamiar zmienic silnik na nieco inny! mianowicie lezy mi w piwnicy VR6 2.8 bezyna! sproboje do niego wepchać wlasnie tagze tween turbo z tego silnika ktory mam!i sapodac to do mego poldolota!zrobie to natychmiast jak naprawie jedńa turbine!pozdrawiam w razie pytan chcętnie odpowiem!
  
 
a swistak siedzi i zawija je w te sreberka.

ja u siebie mam V10 z Vipera + NX m,zapytaj chlopakow jak wymiata
  
 
stary! dupcycar! a można obaczyć to autko twoje? jestem codzień w Krakowie i jakoś cie nigdy nie widziałem! a jeżdze po kraku około 3tyś km miesięcznie i znam z widzenia wszystkie polonezy, zwłaszcza czarne... daj jakiś namiar gdzie można go zobaczyć...

gt: to było tak: a świstak siedzi... bo sreberka były kradzione.
  
 
stoi na starym bierzanowie! (drożdzownia) i te klimaty! sam jestes swistak! a vr6 jest z golf trojki! czy tak cieżko to pojąć?

[ wiadomość edytowana przez: dupcycar dnia 2004-04-27 20:14:21 ]
  
 
HeHe... Nie bede komentowal
  
 
to o ile mu przod wydluzysz??albo przegrode przesuniesz???

wybacz,ale jak narazie to jestes dla mnie postacią z ksiazki St. Lema
  
 
powiem ci ze silnik vr6 z golfa jest mnijszy objetosciowo niz 1,8 z nisana! a jak wszedl do golfa to i do poloneza sie zmiesci! porownaj sobie komory! golfa i poloneza!
  
 
heh dobrze wiem ze polonez jest tyl a golf przod dlatego tez mowie ze bede kombinował! z nisanem ni ebylo tego problemu bo tez jets na tył! ! a ze mam poprostu silnik z golfa to sprobuje go wsadzic ! pewnei czeba bedzi eskrzynie zamocowac górą do dołu ale wszytsko jest do zrobienia! tym to sie akurat nie przejmuje1 sam to sobie tylko turbin i ezałoze bo niechce ich calkiem zje.ać!
  
 
Powiem tak jak sie popieści to sie wszystko zmieści mój znajomy mechanik miał 2.2 od Audi w Fiacie 125 sam widziałem, niestety silnik sprzedał bo mu drogo na benzyne było potem miał 1.4 Rover też extra jeździł ale miał kryzys w kieszeni i sprzedał go w końcu spoczęlo na diesel 1.8 od Passata ale to już jeździło bardzo kiepsko. A skoro ktos wsadził 2.9 od Scorpio to pewnie i VR 6 też mozna
  
 
Cytat:
wybacz,ale jak narazie to jestes dla mnie postacią z ksiazki St. Lema


"a Lem jest fantastą, pisze że przybysze są zieloni jak ciasto kiwi dla mnie obrzydliwi..." kaliber 44

no dobra stary ja mam pare pytań..
1. włożyłeś silnik i nie wiesz ile Ci auto śmiga....
2. włożyłeś skrzynie ale nie wiesz jaką..(z całym szacunkiem to co Ci ją Mikołaj przyniósł??)
3. rozumiem że nie lubisz sie chwalić i żadnych fotek nie masz..spoko
4. wpadnij na jakikolwiek zlocik bo ten silnik na pewno wzbudzi zainteresowanie...
5. jak ci sie koła skręcają?? na pewno spoko
a teraz powiem co mi sie wydaje.. NIC DO CIEBIE NIE MAM ale to mi zajeżdża nieco bajką.. myśle że naczytałeś sie na forum co można wsadzić do Poldka i nieco fantazjujesz!!
  
 
Dopoki zdjec nie zobacze albo cyprys nie potwierdzi to jest to dla mnie niezla bajka........
  
 
Tak sobie czytam i myślę że.... faktyczne dużo tych niewiadomych i też bym chciał zdjęcia zobaczyć
  
 
no co do kół to masakra 215 troszke smieszna zecz no ale moze je wsadzil dla mnie bajka jak nic,
  
 
Ja powiem tak chciałbym to zobaczyć bo to dość ciekawe zjawisko motoryzacyjne musi być. Z drugiej strony gdybym ja miał takie cudo to bym dawno fotki wysłał do GT, ATŚ, i zrobił sobie stronkę w sieci o nim no ale to ja
  
 
dodam że jakbym miał włożony silnik z nissana to bym sie już nie bawił w kolejną przekładke!!