SPRZEDAM / KUPIĘ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cleber czemu sprzedajesz nakładkę zderzaka?
już ci się nie podoba?
  
 
Kupie tanio skrzynie biegow manual R25 lub R28. W rozliczeniu oddam moja, ktora nieco halasuje.
  
 
Kupie do omegi A schowek w otwor znajdujacy sie na konsoli srodkowej, pod radiem, zamiast pojemnika na kasety.

  
 
Witam

Znalazłem przez przypadek gościa który sprzedaje używane części do Omy (tylko B), nawet trochę tam tego ma.

http://allegro.pl/show_item.php?item=10732681

694 946 008
  
 
Kupie dekielki do alufelg, oryginalnie zakładanych do Omegi A. Alusy to RONALe, szprychowe
Dekielki mają zakrywać śruby i piastę (bo są teaz takie , w których zakrywa się tylko piastę - śruby sa widoczne)
Kontakt na maila yehnot@o2.pl
Pozdro.
  
 
Potrzebuję taki drobiazg jak listwa progowa przednich drzwi (prawych) Omega B. Taki czarny kawałek plastiku mocowany na zatrzaski ktore czasem się urywują (przynajmniej mnie się urwli ) Jak ktoś ma chętnie odkupię. Pozdr
  
 
Poszukuję lusterka lewego - sam wkład (z podgrzewaniem) Omesia B 1996. Jak ktoś ma chętnie zakupię.
  
 
poszukuje informacji/namiarow na firmy zajmujace sie sprzedaza silnikow Opla Omegi poj. 2.0i lub 2.2i

z góry dzieki
pozdrawiam
Bartek
  
 
SENATOR B 1992 3.0 24V

Ojciec ma do sprzedania (kupił na handel) Senatora 3.0 24V, 1992, w świetnym stanie. FULL elektryka, grzane fotele itd. Nie jest to wersja CD, więc klimy brak, ale komputerek pokładowy jest. Parę pierdółek do zrobienia, ale chodzi jak rakieta. Skrzynka automat w doskonałym stanie - chodzi jak masełko + programy (*) i (S), silniczek też super. Oryginalne alufelgi 15 cali z oponami 225. Wnętrze bardzo zadbane, czarna tapicerka + szare welury, jest też sprawny szyber elektryczny. Jak ktoś ma ochotę kupić niech napisze do mnie maila (firebird@wp.pl) Auto do oglądania w Tucholi albo w Bydgoszczy (zależy gdzie będzie w danej chwili). Cena 12.000 złotówek.
  
 
Przepraszam za post na forum ,(roztargnienie) postaram się poprawić

P.S. Nadal poszukuję. - OMEGI KOMBI 92r
  
 
Kupie silnik 3.0V6. Ewentualnie 2.5V6.
  
 
kupię zderzak tylny do omegi b caravan z '97 razem z belką i uchwytami. musi być w b.dobrym stanie ale może być czarny, nie malowany.
  
 
do usunięcia


Cleber
Życie jest za krótkie żeby jeździć krótkim samochodem.

[ wiadomość edytowana przez: Cleber dnia 2003-04-08 21:32:36 ]

[ wiadomość edytowana przez: Cleber dnia 2003-05-21 22:28:21 ]
  
 
Koła znalazły już nowego właściciela.

Mam też przepływomierz do X20XEV uszkodzony mechanicznie - jedna z "blaszek" jest przerwana - układ powinien być sprawny.

Pzdr.

Don Fernando ma wielkie stada...
Po uśmiechu go poznacie.

Nic nie zastapi pojemności...

[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2003-03-26 08:54:33 ]
  
 
Prowo, a konkretnie ile chcesz za te kółka? Moje zimowe felgi są jakies porypane. Jedna np. jest od Mercedesa i nie pasuje idealnie na śruby (po pełnym dokręceniu pozostają lekko odkształcone i pracują w ciągłym naprężeniu.)
  
 
Tu były rzeczy które już zamówiono.

Pzdr.

Don Fernando ma wielkie stada...
Po uśmiechu go poznacie.

Nic nie zastapi pojemności...

[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2003-03-25 12:44:39 ]

[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2003-03-28 08:44:47 ]
  
 
Poszukuję OPEL OMEGA KOMBI 91-93r. 2.0 CD LUB WIĘCEJ
TEL. 607-263-321 bogdanski@wp.pl , Bydgoszczcz , Łódź , Warszawa
  
 
Prowo, to ja zamawiam te kółka. Jeśli nie będą Ci przeszkadzać dodaktowe kg w bagażniku, weź je ze sobą. Przy bufecie sprawdzimy czy nie są krzywe


...ale jeśli są, i tak biorę.
  
 
kupie lub wypozycze pług do omegii A (wersja ursus ) , moze byc obracalny w celach rozrywkowych
  
 
Sprzedam sprzęgło SACHS oryginalne, kompletne - tarcza + docisk + łożysko + jakieś "cuś" w plastikowej torebce, chyba smar. Wszystko jest nowiutkie, nieużywane, w kartonowym niebieskim oryginalnym pudełku.


Sprzęgło pasuje do:
- Calibra 2.0, 2.0 16v, 4x4 (oprócz Turbo i V6)
- Astra F (oprócz 1.4)
- Vectra A (oprócz 1.6 i V6)


SACHS 3000 638 001



Miałem awarie w samochodzie, podejżewaliśmy że to docisk, więc kupiłem komplet. Ale okazało się że to było nadpalone łożysko igiełkowe na 5 biegu, a sprzęgło mam w całkiem w dobrym stanie i przez conajmniej 80 tys. nie muszę go zmieniać. Teraz zostałem ze sporym długiem i niepotrzebnym sprzęgłem. Sprzedam za 700 zł. Takie samo w "tanim" sklepie kosztuje powyżej 870 zł, w "normalnych" powyżej tysiąca. Nie muszę wspominać że jest lepsze i mocniejsze od droższych w tym przypadku sprzęgieł Lucasa.


Witek, Calibra Team
vitas@sonik.pl 0-604154762