SPRZEDAM / KUPIĘ - Strona 27

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Wie ktos gdzie moge kupic nowy czujnik polozenia walu boscha kostka kwadratowa i jaka cena?. Szukalem w intercarsie wroclaw tylko hella cena pincet, u mnie w miescie tylo zamienniki po 200, czujnik na owala na allegro 210. Pytam bo szukam juz dwa dni a wszedzie to samo, brak towaru.



Dzwoń może do Opel Kruk na Litomską 71 3555511 albo na Przemkowską 71 3737893 Może coś się uda
  
 
tylko org. sprowadzane z niemiec, z boscha tylko owal z kwadratem byl ostatni ale dwa tyg. temu no nic szukam dalej
  
 
Cytat:
2012-06-15 12:14:55, mitas pisze:
Wie ktos gdzie moge kupic nowy czujnik polozenia walu boscha kostka kwadratowa i jaka cena?. Szukalem w intercarsie wroclaw tylko hella cena pincet, u mnie w miescie tylo zamienniki po 200, czujnik na owala na allegro 210. Pytam bo szukam juz dwa dni a wszedzie to samo, brak towaru.



IC, Fota, inne.
bierz tańszy a polecany zamiennik - fura śmiga tak samo
  
 
no nie wiem czy kupic zamiennik ? bo juz wymienialem ten czujnik i ten wlasnie ma juz 3,5roku i jakies 60k nalotu i dalej lata. To jest cena do jakosci. Dlatego chodzi powiedzenie ze lepiej stara uzywka jak nowy zamiennik
  
 
Cytat:
2012-06-16 01:52:27, mitas pisze:
Dlatego chodzi powiedzenie ze lepiej stara uzywka jak nowy zamiennik



dziwne to powiedzenie
ja wolę nowy czujnik
  
 
ja wole używke orginał.
  
 
dokladnie, chodzilo mi o to samo co kolega fomin napisal,
tylko ze zapomnialem dopisac orginalna -uzywka
  
 
Witam,
ma ktos moze sprzedać książkę haynesa do senatora b ??
  
 
Sprzedam 4szt stalówek 15" 5x110, zdjęte z saaba 900, et49.
150pln za komplet, odbiór w Kaliszu albo po dogadaniu we Wrocławiu, ew jakaś wysyłka.
Na felgach są jeszcze śmieciowe letnie opony.
  
 
sprzedam omegę B FL 3.0V6 rok 2000, executive, full opcja (navigacja itp.), gaz sekwencja BRC założona w czerwcu 2011r. zarejestrowany bezproblemowy, żadnej korozji, bordowy. Cena 12500zł, tel. kontaktowy 516 295 635. Zdjęcia mogę wysłać na maila, bolączki tej wersji zostały zrobione czyli drgajacy wyswietlacz, oraz przepływka dodatkowo wymieniono tłumiki srodkowe oraz tylny.