VOY...SKO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No wiec Panie i Panowie stalo sie. Niestety nie bede mogl uczestniczyc w zlocie w Warszawie gdyz upomniala sie o mnie Armia Polska. Dostalem przydzial do Zegrza kolo Warszawy do Centrum Szkolenia Lacznosci i Informatyki. Mam nadzieje ze na przysiege przyjedzie delegacja z FSOAK.

"Przyjedz Mamo na przysiege...."
  
 
Voy kombinuj kombinuj i mi sie tu armia ze zlotu nie wykrecaj

pozdr
  
 
hehe za pozno niestety ale mam juz "KARTE POWOLANIA" Ale to blisko wawy wiec moze uda mi sie na przepustke przyjechac
  
 
Tez mialem taka karte chcieli mnie do deblina dziabnac (pewnie chcieli zebym na f-16 fruwal)

pozdr


[ wiadomość edytowana przez: VDC dnia 2003-06-18 09:12:22 ]
  
 
i co zrobiles???
  
 
Pokazalem im moj zestaw badan Za szybko kiedys uroslem (12cm przez wakacje) i mam wade kolanka i kregoslupa choroba szejermana czy cos takiego

pozdr
  
 
ehh takim to dobrze. Ja zem za zdrowy
  
 
Cytat:
Mam nadzieje ze na przysiege przyjedzie delegacja z FSOAK.






  
 
Ja bylem raz na przysiedze w Gliwicach u kuzyna pamietam jak jechalismy do niego autokarem pamietam jak wrcalismy autokarem ale samej przysiegi nie pamietam

pozdr
  
 
Kurde Voy i udalo ci sie wykpic, to filmow juz raczej nei zobacze nie mowiac jz o obiecanych komiksach, na pocieszenie moze ci tam baty spuszcza chociaz A propo Voya- ja koncze szkole wlasnie, obrona niedlugo - biora potem czy odraczaja teraz?
  
 
rezerwa Wyrwi cie czeka. I chyba 3 miesieczne przeszkolenie.
  
 
Cytat:
2003-06-18 09:32:22, Voy pisze:
rezerwa Wyrwi cie czeka. I chyba 3 miesieczne przeszkolenie.


Tak sadzilem ze rezerwa A dostane jakis stopien? W koncu jakis general by sie przydal zeby miec wyzej niz Voy A propo panowie z klubu sa jacys generalowie wsrod nas czy sami szeregowcy ?
  
 
Mnie na szczęście ominął wątpliwy zaszczyt wkładania munduru
Tak a propos Zegrza - Wbrew szumnej nazwie w tej jednostce komputera nie zobaczysz..

Dzbanek
  
 
Chyba ze Odre przerobiona na skladzik wegla

pozdr
  
 
Szkoda Voy....a tak myslałem że sie ponownie spotkamy....
  
 
"Voysko, voysko, maszeruje voysko, marsz, marsz, marsz "

to śpiewałem ja - szeregowy rezerwista z kat. D (niezdolny w czasie pokoju )

Voy - trzymaj się i nie daj sie fali
  
 
az mnie zal scisnal za serce.
pagan
  
 
A tak wogole to ktos tu odbyl stosunek..ee ma odbyty stosunek...ee no byl w wojsku znaczy?
  
 
Cytat:
2003-06-18 10:18:39, Wyrwizab pisze:
A tak wogole to ktos tu odbyl stosunek..ee ma odbyty stosunek...ee no byl w wojsku znaczy?



Tutaj głównie mamy uregulowane stosunki
Dzbanek
  
 
Cytat:
2003-06-18 09:24:48, Dominik pisze:
Cytat:
Mam nadzieje ze na przysiege przyjedzie delegacja z FSOAK.










Oczywiście, że przyjedziemy.
Nie widzę inaczej