Moduł czy cewka?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Iskra jest tylko na 1 cewce /świeca 1;4/ natomiast na 2 cewce /świece 2;3/ brak. Jak sprawdzić czy to cewka pier...ła czy moduł? nie można zamienić przewodów z modułu do cewek miejscami bo końcówki są inne.pomocy!!!!!!
  
 
Chyba tylko metoda wymiany cewek i jezeli bedzie dalej zle to potem modul. Ale jezeli to modul to pewnie cewki juz tez poszly bo one bardzo wrazliwe sa.
  
 
Cytat:
2004-04-22 07:38:03, Ali-En pisze:
Chyba tylko metoda wymiany cewek i jezeli bedzie dalej zle to potem modul. Ale jezeli to modul to pewnie cewki juz tez poszly bo one bardzo wrazliwe sa.


I tak właśnie zrobiłem. Po zamianie cewek wyszło że szlak trafił moduł, ale cewki na szczęście są całe. Dięki Ali-En.
  
 
jak masz GLI to jak pali na dwa gary to przewaznie niestety moduł
  
 
Cytat:
2004-04-25 22:29:25, trombocyt pisze:
jak masz GLI to jak pali na dwa gary to przewaznie niestety moduł

jak gli pali na dwa gary to przewaznie masz zaj...sty wydatek
  
 
No jeżeli to rzeczywiście moguł to współczuje doznań w sklepie!!
  
 
Juz teraz nie takie wielkie doznania jak kiedys!!! Ale mimo wszystko nie jest to mile doznanie...
  
 
no właśnie 315 złociszy skąd na to brać?
ale już wymienione i mój kochany tapczan śmiga jak dawniej
  
 
U nas w opolu jest firma ktora robi te czesci do poldka i na zamowienie zrobila by Ci w wersji sport za ok 260 zl z przesylka. Wersja sport ma mocniejsza iskre.
  
 
no chyba się popłaczę!!!
  
 
Cytat:
2004-04-29 22:19:50, Binek pisze:
no chyba się popłaczę!!!

Ten temat byl juz czesto maglowany i myslalem ze wiesz o tym. A trzeba bylo sie zapytac.....
  
 
to znaczy to i tak by nie zdało egzaminu bo ja moim tapczanem pracuję i nie mogę pozwolić sobie na długie przestoje ale ta różnica cen i to z mocniejszą iskrą trochę człowieka dobija
  
 
Cytat:
2004-04-27 17:17:00, Ali-En pisze:
Juz teraz nie takie wielkie doznania jak kiedys!!! Ale mimo wszystko nie jest to mile doznanie...

pamietam ze jak jakies 3lata temu poszlem zapytac o modul do sklepu pani poprosila zebym najpierw usiadl
  
 
Cytat:
2004-05-05 23:55:52, Alan28 pisze:
Cytat:
2004-04-27 17:17:00, Ali-En pisze:
Juz teraz nie takie wielkie doznania jak kiedys!!! Ale mimo wszystko nie jest to mile doznanie...

pamietam ze jak jakies 3lata temu poszlem zapytac o modul do sklepu pani poprosila zebym najpierw usiadl

Buehehehe dobre No ja pamietam jak ojciec jeszcze kupowal to bylo cos kolo 1400zl
  
 
no mi powiedziala cos kolo 1950
  
 
Biniek moj rada to taka zamów sobie w tej firmie z mocniejsza iskrą będziesz mieć zapasowy i jak znowu pójdzie to nie będziesz mieć wcale przestoju
  
 
Rada dobra, ale portfel pusty .Dziś jest 09.05 a ja w tym miesiącu wydałem na kochany "tapczanik" 500 ale teraz trzyma się drogi wzorowo...