IX Miedzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka 2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ile byłoby chetnych?
  
 
Ja bym reflektowal na ta ksiazke
  
 
i ja i anmimo
tylko nie wiem jaka cena będzie
ale mam nadzieję że nie przekroczy 1000 pln
  
 
a i adamus jeszcze pisał że chce
  
 
my pewnie będziemy jechać i poprosze książke
  
 
mnie w goraszce raczej nie bedzie i ksiazki tez nie kupie, przynajmniej teraz, ale, spajk, dasz poogladac?
  
 
ja juz ją widzialem, nie wiem czy sie na nią zdecyduje... wszytsko zalezy od ceny
  
 
Mam tylko pytanie: jedziemy razem, czy spotykamy się na miejscu? Dodatkowo: jedziemy w sobotę czy w niedzielę. Bardzo chciałabym się tam wybrać ze wszystkimi, ale nie wiem jak pogodzić obowiązki.
  
 
ja jeszcze nie wiem kiedy bede, caly czas czekam na wejsciowki
  
 
To kto moglyb mi kupic ksiazeczke o samochodach z FSO w Goraszce?? Najlepiej poprosze o 2 egzemplarze... czekam na info, aby dogadac sie w kwestii finansowej.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
słuchajcie jest możliwość zamowienia tej książki w Automobiliście, ja tak zrobiłem ponieważ nie mogę jechac do Góraszki. Pracują tam przesympatyczni ludzie którzy dobrze znają nasz Klub . Ksiązka przyjdzie pocztą za zaliczeniem, koszt książki (wstępnie) około 40 pln + koszt przesyłki i pobrania. Zapisanych jest coś ponad 100 kilkadziesiąt osób na taką formę dystrybucji. Jest to pierwsze wydanie w stosunkowo nie wielkim nakładzie (ponad 1000 egzemplarzy). Dla zainteresowanych telefon do redakcji : 0 22 810 24 49
Dodam jeszcze że po pikniku w Góraszce prawdopodobnie zmieni się podmiot wysyłający, czyli nie będzie się zamawiac w redakcji Automobilisty. Jak się dowiem to podam namiary. Niewykluczone jest także że będzie wznowienie tej książki w terminie późniejszym...
Jeszcze na konic Wam zdradzę że nie jest to prawdopodobnie ostatnia publikacja na temat FSO. Plany są takie aby jeszcze powstały inne bardzo szczegółowe opisy, ale o tym w innym odcinku.....
pozdrawiam
  
 
dzisiaj niestety, leje... pokazy pewnie przerwane a ja siedze w domu...
  
 
wszystko lata zgodnie z planem, ludzi bardzo mało. W tej chwili w powietrzu Mi-24
  
 
jeden czy komplet?
  
 
4 szt. - latanie synchroniczne
  
 
a Makula Foxem był?
  
 
Cytat:
2004-05-15 19:10:13, SPAjK pisze:
a Makula Foxem był?



To chyba jutro ????
  
 
to moj stary kumpel, jescze z bemowa
  
 
mam te ksiazke, kosztuje 46 złotych i... naprawde jestem pod wrazeniem... wiadomosci dosc ciekawe, mnowsto fotek... o wielu prototypach nie wiedzialem takich jak modernizacja nadwozia 125 w stylu mercedesa albo o polonezie ratowniczym

ja w goraszce nie bylem, kumpel mi kupil, niestety wiecej juz nie bylo


[ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2004-05-16 17:37:07 ]
  
 
UWAGA ALBUM O FSO MOŻNA ZAMAWIAĆ
pod adresem:
Klub Przyjaciół i Pracowników FSO
ul. Nowy Świat 35 00-029 Warszawa
Zespół Rzeczoznawców
tel. 022 828 01 60

Proszę się nie zrażać Panią która odbiera telefon i nic nie wie o Albumie. około 100 szt. ksiązek zostało przekazane właśnie tam i nie prawdą jest jakoby trzeba czekać 2 miesiące. KSIĄŻKI NA PEWNO SĄ