IX Miedzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka 2004 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zadzowniłem, odebrała niemiła baba która chciała jak najszybciej zakończyć rozmowę, i powiedział mi tylko tyle że ona tych książek nie ma i będą dopiero w przyszły wtorek, bo wtedy ma sie zebrac koło przyjaciół FSO. To w końcu jak jest?? Są te ksiązki tam czy bedą dopiero za tydzień?? Czy moze jak tam pójdę to ktoś mi udzieli sensownieszych informacji??
  
 
Cytat:
2004-05-18 12:43:07, Wafelj pisze:
zadzowniłem, odebrała niemiła baba która chciała jak najszybciej zakończyć rozmowę, i powiedział mi tylko tyle że ona tych książek nie ma i będą dopiero w przyszły wtorek, bo wtedy ma sie zebrac koło przyjaciół FSO. To w końcu jak jest?? Są te ksiązki tam czy bedą dopiero za tydzień?? Czy moze jak tam pójdę to ktoś mi udzieli sensownieszych informacji??


KSIĄŻKI SĄ!!!!!!! czytałes to co jest w moim poście poniżej numeru telefonu czy tego nie widać
Rozmawiałem dziś z P. Andrzejem Glajzerem z Automobilisty (Road Runner miał ten sam problem) i powiedział mi że albo tej "pani" nie chce się zająć tą sprawą , albo jej ktoś nie przekazał informacji o tych albumach. Na 100 % Automobilista przekazał albumy TAM (około 100 szt) tylko babę trzeba podkręcić , ja nie mogłem się dodzwonić i tego zrobić ale jeszcze dziś się na niej przejadę
  
 
Czyli można olać babe i pojechac tam i kupić??
  
 
posłuchaj jeśli masz wątpliwości zadzwoń pod numer 022 810 24 49. Tam kompetentny facet Cię pokieruje co najlepiej zrobić
  
 
Dzowniłem i tu i nawet pojechałem tam - i co i nadal nie mam książki, ale mam numer telefonu do Edwarda Pietrzaka!!
  
 
Są gdzieś w necie filmiki z pikniku ?
  
 
hop hop!!
  
 
Mam już album :d
i nie kupiłem go w tej siedzibie - tylko brat mi kupił w pajacu na spocie stratosowym.
  
 
Trzeba miec nadzieje ze do 3miasta tez dotrą
  
 
dzis zaopatrzyliśmy sie w ksiązki na spocie stratosowym.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-05-19 19:21:41, road_runner pisze:
Trzeba miec nadzieje ze do 3miasta tez dotrą


Ksiązki dotarły i powiem że warto było wydać pieniążki-naprawdę super pozycja dla miłośnika FSO
  
 
może w tym roku się wybiorę
Góraszka 2005