Fotki mojego potwora

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.
fotki w profilu
(jeszcze zez kapsli - buuuuu...)
  
 
Fajna bryka.. będe się starał doprowadzić swoje autko do takiego stanu oby tak dalej!! Pozdrawiam /Gremlin
  
 
Cytat:
...
(jeszcze zez kapsli - buuuuu...)



miało być - bez kapsli
  
 
Cytat:
2004-05-09 20:15:32, psemcio pisze:
Cytat:
...
(jeszcze zez kapsli - buuuuu...)



miało być - bez kapsli



Możesz przeedytować
  
 
I to lubię - oryginalny,zadbany fiaciorek ŚLICZNY,gratulacje!!!
Jeszcze dekielki,listwy chromowane i bedzie cudny
  
 
hmm zielony groszke moj pierwszy samochod, najladniejszy bandzior w takim wlasnie kolorze, jeszcze sobie takiego kupie gratuluje koledze zadbanego fiacika jest zajebi... ladny


[ wiadomość edytowana przez: tomek_gdy dnia 2004-05-09 20:26:27 ]
  
 
Ładny elegancki i bez dupereli. Gratuluję
ps Ja też takiego chcę
  
 
jak przeczytalem tytul, balem sie otwierac fotki. spodziewalem sie kolejnej makabreski ze spojlerami wielkosci drzwi, zuk looka i napisu tuning na szybie. spotkala mnie mila niespodzianka. masz slicznego fiacika, zadbanego i dokladnie takiego, jak wedlug mnie fiacik powinien wygladac. pod maska moze miec bogwieco, nawet 3.0 w automacie, ale z zewnatrz zachowanie klasycznego i pierwotnego ksztaltu zasluguje na moje wielkie uznanie.
  
 
Cytat:
2004-05-09 21:07:27, PGN pisze:
... zasluguje na moje wielkie uznanie.



Nie no to jest prawie jak błogosławieństwo Papieża

Tak poważnie to autko śliczne!
  
 
Dla mnie bomba...!!!
  
 
Pamiętam czasy jak mój tak wyglądał... 5 lat pod gołym niebem w ciągłej eksploatacji niestety robi swoje. Twój Fiat jest piękny, bez specjalnych udziwnień w wykonaniu poprzedniego właściciela, dbaj o niego a na pewno Ci się odwdzięczy i da sporo powodów do zadowolenia.
  
 
Piękne auto. Ślicznie wygląda no i kolor kapitalny.
  
 
fajna bryka.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Bardzo ładny fiacik w bardzo ładnym kolorze
Tak trzymać i tylko bez udziwnień typu spojlery itp
  
 
Ładny kant, a z kapslami bedzie cudowny
  
 
Mój pierwszy był identyczny. Bardzo ładny samochodzik.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2004-05-09 21:07:27, PGN pisze:
jak przeczytalem tytul, balem sie otwierac fotki. spodziewalem sie kolejnej makabreski ze spojlerami wielkosci drzwi, zuk looka i napisu tuning na szybie. spotkala mnie mila niespodzianka. masz slicznego fiacika, zadbanego i dokladnie takiego, jak wedlug mnie fiacik powinien wygladac. pod maska moze miec bogwieco, nawet 3.0 w automacie, ale z zewnatrz zachowanie klasycznego i pierwotnego ksztaltu zasluguje na moje wielkie uznanie.

I o to chodzi i o to chodzi
  
 
Cytat:
2004-05-09 20:19:05, -Wilu- pisze:
Cytat:
Możesz przeedytować




no właśnie nie moge. próbowałem. ale jesli jest jakaś odpowiedź to chyba nie da sie postu edytować...

dzięki za uznanie. mi też sie kancior podoba. i napewno nie bedzie miał spojlerów dopuki ja bede nim jeździł!

[ wiadomość edytowana przez: psemcio dnia 2004-05-10 10:16:52 ]
  
 
Ładny kFIATek !!! Mój wójek miał kiedys takiego...
  
 
fajny