Problem z zamkiem od kierowcy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-05-13 12:31:30, mily-swiety pisze:


no ładnie - może da się jeszcze dorobić te klucze - wiem że w salonie forda do mondeo za kluczyk z immobilajzerem , pilotem do centralnego skasowali 500 zł !!!

chyba lepiej będzie doborić rygle i zamykać na kłudke


Acha, Ford się ceni. Gerusik widzę, ze jest online, wiec lepiej go podpytać.
A rygle może będa pewniejsze? No i będę wyglądać oryginalnie, hehehehe, jak to mówią "wszystko co oryginalne jest lepsze"
 
 
Cytat:
2004-05-13 12:01:12, mily-swiety pisze:
Cytat:
2004-05-13 11:48:54, Nika pisze:


Hi, hi, u nas dokładnie to samo! W Fordzie zapytali czy po naszym ktoś przejechał...kilka razy
Ale ostatecznie i oryginalny nie pomógł-też juz był sporo używany. Teraz mamy nowiuteńkie zamkiOryginalne) i aż trzy kluczyki, w tym jeden z lampką



jeśli można wiedzieć to ile taka przyjemność kosztowała - też mam kluczyk z lampką i z immobilajzerem ??




No więc z zamkami sprawa ma sie tak:
mieliśmy rozwalone wprawie wszystkie zamki w autku, teoretycznie można dorobić zamek do istniejącego już kluczyka ale jak to powiedział facet w serwisie jeśli klucz i wkładka mają ten sam wiek to i starte są równomiernie, jeśli wymienimy jeden z elementów to później mogą być cyrki.... zresztą przy dwóch zamkach to już przekracza cenę całego kompletu nowych

pozycje z faktury:
zestaw zamków, nr: 1667179, cena: 341,60
lampka kluczyka, nr 6875397, cena 18,89

Lampka podobno kosztuje 50 złotych, ale facet przy wystawianiu faktury tak żnglował upustami, żebym nie musiał ich płacić

tak jak Nika wspomniała dostaliśmy 3 kluczyki. ten z lampką, klasyczny i taki... bez główki "surówka" jakbym chciał drewnianą główkę do kluczyka (czy mss już taką chce ?) Do zestawu dołaczony był jeszcze kod- numer klucza. Teraz mogę dorobić w ASO podając tylko ten kod.

Początkowo chciałem sam przekładać wkładki ale podobno przełożenie tego przy wlewie baku nie jest takie proste. (zwłaszcza jak ma sie korek, którego nie można otworzyć )
trudno mi powiedzieć ile dokładnie kosztuje montaż zamków - bo wtedy klepaliśmy jeszcze drzwi (jak ktoś rozwalał zamki to jeszcze drzwi pocharatał), lakierowaliśmy je i braliśmy kołpaki.

na fakturze jest jeszcze pozycja
Prace blacharskie - 225 zł... myślicie, że tyle wzięli za przełożenie ?
czy ta kwota obejmuje też klepanie drzwi ?

P.S. sponsorem wszystkich napraw był Powszechny Zakład Ubezpieczeń