Białe klosze przednich kierunków do DF - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bylbym chetny na 2 lub 3 komplety bocznych bialych kierunkow
  
 
Cytat:
2004-06-14 18:26:39, daniel pisze:
Widziałem przednie kierunki u Nomada-fajnie to wygląda


A ja dzis widziałem u DrPrzemka. Rzeczywiście ładnie wyglądają. Wrazenie trochę jak we włoskim 125.
  
 
Spóźniłem sie na klosze ? Da rade jeszcze załatwić takie 2 komplety? W Poznaniu nie widziałem jeszcze czegoś takiego (poza jednym fiatem któremu wyblakła jedna strona )
  
 
Tylko na własną rękę.
Najszybciej na Allegro.
  
 
Czy jest jeszcze szansa na nowa serie tych kloszy? ewentualnie tylne ??? Czy ktos ma kontakt z producentem? Albo ma jakis komplet do odsprzedania? Moze powtorzylibysmy akcje jaka zorganizowal VAZYL ???
  
 
A mozna klosze kierunków do klasyka skas wziac biale jak te z fotki ze znanego prospektu?:]
  
 
Jeśli jesteście zainteresowani białymi kloszami do starych typów autek to tutaj podaje kontakt adresowy do gościa ktury zajmowal się takim czymś: (nie wiem jak teraz)
p.Nowicki PPHU "PLASTMET" ul.Radosna 2 85-836 Bydgoszcz ,tel. (052)361 31 94 , 363 04 83

Moze zrobimy jakies zamowienie klubowe??
  
 
Widzę ze dzielnie drążysz temat, jestem za i to nie tylko do DFa, Klasyka, Borewicza i innych. Pewnie znaleźli by się i fani innych klasycznych marek na takowe. Podejżewam że hitem było by wyprodukowanie białych kloszy bocznych kierunków do Poloneza/Fiata
  
 
białe tylne do DF'a są, tylko że są okropne , a moze by tak jakieś zajebiaszcze, tjuningowane a'la Lexus?
  
 
Cytat:
2006-01-16 20:05:33, Chrostek pisze:
białe tylne do DF'a są, tylko że są okropne



Gdzie są? Nie jeden by kupił.
  
 
hmmm a do zastavy przednie by zrobili?? i jeżeli na zmówienie to ile kompletów trzeba zamówić??
  
 
To jeszcze na temat żeczonej firmy:

Nazwa firmy : Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PLASTMET
Nazwa skrócona : PPUH PLASTMET
Ulica, numer : Radosna 2
Miasto : Bydgoszcz
Kod pocztowy : 85-836
Osoby kontaktowe : Marian Dobrzyński
Nowe województwo : kujawsko-pomorskie
Powiat : m. Bydgoszcz
Gmina : M. Bydgoszcz
Stare województwo : bydgoskie
Telefon(y) : (52)3613194
Fax(y) : (52)3613194
Forma własności : prywatna
Forma prawna : zakład prywatny bez formy prawnej
Email : ?
WWW : ?
Zatrudnienie : 70
Obrót roczny : 4,282,000 zł.
Rok założenia : 1951
NACE (EKD) : 31.61.2 Produkcja elektrycznego wyposażenia oświetleniowego
i sygnalizacyjnego do pojazdów mechanicznych
SIC : 371404 Samochodowe instalacje elektryczne, produkcja
Opis działalności : elektryczne wyposażenie oświetleniowe
Data aktualizacji : 2005.07.22
  
 
Cytat:
Podejżewam że hitem było by wyprodukowanie białych kloszy bocznych kierunków do Poloneza/Fiata



Zgadzam się z powyższym. Trzeba pomyslec czy byloby duzo chetnych na te kierunki. Przeciez np. dla 3 osob nie beda robili bo to sie nie oplaca. Ale jakby bylo z 50 kompletow.... Moze uda sie ublagac o tylne i przednie klosze. To juz robili wiec formy powinni miec i wyprodukowanie kolejnej serii nie powinno sprawic problemu. Ale jak nie bedziemy im marudzic zeby wypuscili kolejna serie, to mozemy sobie czekac i czekac.... (albo liczyc na desperatow ktorzy wystawia tylne klosze na allegro )
  
 
Gdyby się takie zamówienie wyklarowało deklaruję sie na jeden komplet do tyłu oraz trzy komplety bocznych. Myślę ze jak będziemy działać z determinacją to można będzie coś zdziałać. Trzeba by napisać ogłoszenie o deklaracje zakupu i poprosić o podwieszenie.
  
 
To ja jestem chętny na 4 kpl bocznych (8szt.) , 4 kpl przednich (8szt.).
  
 
Rozmawiamy o tym oto człowieku, z tego , co kojarzę :

WEBcenter - producent białych kloszy

swego czasu (rok temu?) długo go "męczyłem" z paroma innymi osobami o klosze do DF-a i ... dało to rezultaty (dostałem w końcu białe na tył), ale z tego , co widzę, ostatnimi miesiącami sprawę zwalił .... ludzie pozamawili i nic (sam jeszcze drugi raz zamawiałem i cisza...) .

Sumując : czy nie ma już innego producenta? sam jestem chętny na przednie kierunki i te wyimaginowane boczne również
  
 
Wlasnie cos mi swita ze WEBcenter tez jest z Bydgoszczy. A jak to on to lipa Same negatywy ostatnio dostaje
  
 
Wiem ze w sumie nikt mnie tu nie zna ale jak by sie komus udalo zdaialc cos z tymi kloszami to ja jestem chetny na 100% na caly komplet (przod tyl i boczne jesli istnieja ) wiem ze w kraku bylo by kilka osob oprocz mnie.

P.S. tez mi kilka dni temu skradziono przednie biale klosze
Pozdrawiam
  
 
Bimber nie wal farmazonów, że nikt Cie nie zna, bo normalnie wisz...
A co do kloszy, to jakaś plaga...
Moje na szczęście leżą w pudełeczku
  
 
ja bym sie też pisał na kompletny zestaw czyli przód tył i boki