Białe klosze przednich kierunków do DF - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z Webcenter'em dajmy sobie spokój. Ten gość już chyba nie zaistnieje na Allegro pod swoim nickiem, natomiast można by tak na dobry początek zadzwonić do "Plastmetu" i zorientować się jak musiałoby wyglądać zamówienie, żeby chcieli się podjąć produkcji. Czy ktoś z mieszkańców Bydgoszczy chciał się podjąć tego zadania?
  
 
W razie organizowania zamówienia - na 100% piszę się na przód, boki i kierunki tylne.
  
 
Cytat:
2006-01-20 20:36:45, vazyl pisze:
Z Webcenter'em dajmy sobie spokój. Ten gość już chyba nie zaistnieje na Allegro pod swoim nickiem, natomiast można by tak na dobry początek zadzwonić do "Plastmetu" i zorientować się jak musiałoby wyglądać zamówienie, żeby chcieli się podjąć produkcji. Czy ktoś z mieszkańców Bydgoszczy chciał się podjąć tego zadania?



ale nie musi zaistniec na allegro,mozna by bylo prywatnie z nim pogadac,moze ta ostatnia aukcja to faktycznie mial jakies klopoty.W sumie to ma kilka pozytywuw za inne aukje
  
 
Panowie! Telefonicznie ciezko cos zalatwic. Najlepiej zagadac z klubowiczami z Bydgoszczy aby sie wybrali na wycieczke do plastmetu. Wizyta w firmie moze wzbudzic zainteresowanie. Mozna mowic o produkcji np po 30 kompletow(przod tyl i kierunki z blotnikow) Jak nie wykupi tego klub to ludzie na allegro napewno tak. Teraz zdajmy sie na "Ludziów z Bydgoshczy" aby mnie swoj wklad w akcji "Biale klosze - wielki KAM BEK" . Niestety az takim zacharem nie jestem zeby jechac do PLASTMETU

Pozdro!
  
 
ja pisalem do race_d jakis zcas temu,powiedzial ze jak znajdzie tylko troche wolnego zcasu to zagladnie tam Moze jest ktos ktos z bydgoszczy kto by tam mogl jeszcze wpasc
  
 
Cytat:
2006-01-20 23:40:14, adams4lta pisze:
Mozna mowic o produkcji np po 30 kompletow(przod tyl i kierunki z blotnikow) Jak nie wykupi tego klub to ludzie na allegro napewno tak.


Zamawiać, to nie ma na razie co. Trzeba zapytać jaką minimalną ilość by wyprodukowali. Wierzę, że jeżeli będziemy znali konkrety czyli minimum i ceny chętni znajdą się szybko.
Propozycja jest taka:

1. Bankowo boczne kierunki PN/DF - tych nigdy nie widziałem i wiem że będą szły jak ciepłe bułeczki, więc w tym przypadku można spokojnie liczyć na 100 kpl.
2. Przody do DFa
3. Tyły do DFa
4. Przody do Borewicza
5. Tyły do Borewicza
6. Przody do przejściówki
7. Przody do Klasyka
8. Tyły do klasyka

Po za tym trzeba pamiętać aby tyły niezależnie od wersji miały czerwone odblaski.
  
 
Białe przody do DF - 50zł
  
 
Nomad - dzięki za info - zanabyłem
  
 
Cytat:
2006-01-21 19:56:35, vazyl pisze:
Zamawiać, to nie ma na razie co. Trzeba zapytać jaką minimalną ilość by wyprodukowali. Wierzę, że jeżeli będziemy znali konkrety czyli minimum i ceny chętni znajdą się szybko. Propozycja jest taka: 1. Bankowo boczne kierunki PN/DF - tych nigdy nie widziałem i wiem że będą szły jak ciepłe bułeczki, więc w tym przypadku można spokojnie liczyć na 100 kpl. 2. Przody do DFa 3. Tyły do DFa 4. Przody do Borewicza 5. Tyły do Borewicza 6. Przody do przejściówki 7. Przody do Klasyka 8. Tyły do klasyka Po za tym trzeba pamiętać aby tyły niezależnie od wersji miały czerwone odblaski.



piesze sie na przody do przejsciowki i boczne do df/pn, o ile cena nie bedzie kosmiczna
  
 
witam serdecznie wszystkich,bardzo by mi zależało na kompleciku do DFa przód + tył,pisze sie na 100% chyba ze jakimś cudem trafie coś wcześniej,na jakim etapie staneło załatwianie??pozdrowienia
  
 
Słuchajcie a może by tak nawiazać kontakt z tym Allegrowiczem?
  
 
dzwoniłem do tego kolesia,nie ukrywał ze temat cięzki,obiecał ze zorientuje sie u producenta czy jest jakaś opcja,teraz tylko czekam na odpowiedź
  
 
poszukałem na allefro i znalazłem tego allegrowicza
prowadzi on(a) hurtownie ze świtłami
  
 
Cytat:
2006-02-17 14:36:12, santi pisze:
poszukałem na allefro i znalazłem tego allegrowicza prowadzi on(a) hurtownie ze świtłami




to jesli ktos moze to niech napisze do niego ze potrzebujemy biale klosze i ze bysmy wzieli w ilosci hurtowej,ja nie jestem zarejestrowany na allegro wiec nie mam jak napisac :/
  
 
Dnia 17-02-2006 o godz. 12:28 SVENSON ZDW napisał(a):
> prosił bym o informacje dotyczącą dostępności białych kloszy tył
> +przód(kierunek i postojowe),jakie jest ewentualne min przy zamówieniu
> by producent sie podjął wykonania wyzej wymienionych.z góry dziekuje za odp pozdrowienia


re:
Witam niestety żaden znany mi producent do krórych dzwoniłem nie podejmie się produkcj tych świateł ponieważ jest to za duży koszt który im się nie opłaca pozdro autolamp


no i lipa trzeba coś innego wyszperać
  
 
Cytat:
2006-01-21 13:01:43, bimber1 pisze:
ja pisalem do race_d jakis zcas temu,powiedzial ze jak znajdzie tylko troche wolnego zcasu to zagladnie tam Moze jest ktos ktos z bydgoszczy kto by tam mogl jeszcze wpasc


No pisał, pisał... Jeno ja pracując codziennie 8-18 to na prawde za bardzo nie mam kiedy się tam pojawić . Ale postaram sie jakoś znaleźć dziure w czasie .
  
 
Jakby ktoś był zainteresowany, mam dwa DOŁY (pozycje) białe od tylnych lamp do DF-a. Kupiłem bo myślałem że da się przerobić na kierunki, ale się nie da Cena wywoławcza - 30PLN za dwie sztuki.
  
 
hmm a kto by mi dal za moje przednie klosze 60zl??bo chce zaaplikowac dla poldka biale klosze z tylu
  
 
Osobiście wydaje mi się, że chyba tylko producenta z Bydgoszczy można byłoby ew. nakłonić do wznowienia produkcji. Tak naprawdę ja też myślałem o takich światłach, ale martwi mnie sprawa homologacji - której zapewne one nie mają i mieć nie będą (bo to kosztuje) - a to dobry powód dla naszej Policji, zeby zatrzymać dowód
  
 
białe - przód - crazy , insane? czy sam sobie licytuje?
białe - tył - chyba jednak desperat...
komplety - szczęściarz?/handlarz?/jedno i drugie?

a było kupić setkę u WEB-a z Bydgoszczy i ustawiłbym się na lat kilka hehe
ktoś wie coś nowego w sprawie możliwości kupna/zamówienia towaru z Tematu?