ŚLĄSK ----------------------- SPOTKANIA OKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moze tak panowie weekend 25 pazdziernika sobota lub niedziela?Predzej nie bardzo dam rade bo mam wyjazd na Zamosc na weselicho [QUOTE]wyksztalcenie nie piwo nie musi byc pelne
  
 
Cytat:
2003-10-09 11:42:13, vectra pisze:
Moze tak panowie weekend 25 pazdziernika sobota lub niedziela?Predzej nie bardzo dam rade bo mam wyjazd na Zamosc na weselicho [QUOTE]

wyksztalcenie nie piwo nie musi byc pelne
  
 
Witam
To spotykamy się 26 pażdziernika tylko ustalmy jeszcze gdzie i o której godzinie??


Pozdrówka
Roberto


[ wiadomość edytowana przez: Roberto dnia 2003-10-12 11:37:18 ]
  
 
Witka

Jak dla mnie to spoko - może być.
Tylko jeszcze zostaje ustalenie miejsca
Trzebaby to tak zrobić żeby większość miała w miarę taką samą odległość, chociaż oczywiście nie jest to możliwe

Może chętni będą zgłaszać możliwe miejsca spotkania

Ja jestem za Zabrzem lub okolicami - czyli promień mniej więcej 20 km.

Pozdrawiam
arljazz
  
 
Witam
Jako chętny do spotkania z Wami, jak mówiłem 26 października bedę gościł na Śląsku powiem tyle że zależy mi na tym spotkaniu tak bardzo że gotów jestem pojechać i do Częstochowy jeśli tam miałby być Spocik
A tak na poważnie jeśli o mnie chodzi to z doświadczenia naszych Zachodniopomorskich Spotów powiem że może warto by było spotkać się gdzieś na jakiejś polance z możliwością wjazdu samochodem a jednocześnie gdzie można by rozpalić jakiś ogień i chwilę posiedzieć.
Osobiście znam takie miejsce na drodze Ruda Śląska Kochłowice - Katowice Panewniki. Staw Rybaczówka - mój Father jest tam prawie prezesem wędkarskim więc nie powinno być problemów.

PZDR Vincent OKP Zachodniopomorskie
  
 
Witam
Może być dobry pomysł tylko kto pojedzie
Chętni nich sie podpisują lub dają zanć o jakimś innym miejscu

Pozdrówka
Roberto
  
 
Ja jestem za
Mam nadzieje że nic mi nie wyskoczy i że będę mógł przyjechać
Co do miejsca to nie wiem - zależy jaka będzie pogoda
Jak będzie lało i będzie zimno to nie wiem czy takie spotkanie na otwartej przestrzeni jest dobrym pomysłem

Pozdrawiam
arljazz
  
 
Wiatm i odrazu jestem za spotkaniem !!!! O poprzednich spotkaniach niewiedziełem bo żadko zaglądałem do netu (były wakacje a potem małe kłopoty) ale teraz jest lepiej i jak tylko będę mógł (a będę na 99 % ) to pojawie się tylko musimy ustalić gdzie i o której godzienie. Ja jestem z Kalet (20 km za Tarnowskimi Górami w kierunku Częstochowy) i chyba mam najdalej ale i tak dojade na wskazane miejsce.
  
 
A wiec panowie tak: 26 pazdziernik godz 15.00 pod M1(norauto) w Zabrzu.Moze byc czy macie moze inne propozycje.Generalnie wypad na ognisko mysle ze nie ma sensu ze wzgledu na to ze jest zimno i nie wiadomo tez jaka bedzie pogoda.
  
 
Witam
Mi pasuje, jak świat się nie zawali to będę.
Rano zaliczę giełdę w Gliwicach(jak ktoś ma interes z czymś to już tam się możemy spotkać), potem może hamburgera w Gilu
a na 15 ściągnę pod M1.
Jest tak że termin i miejsce trzeba ustalić wcześnie i konkretnie (nawet narzucić) bo takie debatowanie bez końca kończy się tym że nikt nic nie wie.
Niech ktoś z Was Ślązacy uczyni na ten czas z daty i miejsca Spotu info w profilu, tak aby nagłasniać sprawę nie tylko w tym poście.
Proponuje też Wam rozesłać privy do ludzi z OKP - Śląsk jak również zajrzeć na ogólną listę użytkowników z Motonews wyszukać tych z Oplami niezrzeszonych nigdzie i im też wysłać privy.
To Wasz Region więc tylko proponuję ale z doświadczenia wiem że to działa
PZDR Vincent
  
 
No, no.... o co właściwie chodzi???

Może ktoś weźmie cyfrówe?
  
 
To ja proponuje M1 zabrze pod NorAuto o 16 dnia 26.10.2003.
Po spocie zrobimy rundke po Zabrzu

Co wy na to??

Pozdrówka
Roberto

PS . Vincent Platana jeszce u nas otworzyli




[ wiadomość edytowana przez: Roberto dnia 2003-10-17 00:00:27 ]
  
 
Witam
Ja jak powiedziałem jeste za ....cokolwiek zaproponujecie o ile świat się nie zawali
A co to niby ten Platan jest?
PZDR Vincent
  
 
Platan to coś takiego jak M1 tylko że większe(Geant z kreseczką nad "e")
  
 
Cytat:
2003-10-16 23:16:28, Roberto pisze:
To ja proponuje M1 zabrze pod NorAuto o 16 dnia 26.10.2003.
Po spocie zrobimy rundke po Zabrzu

Co wy na to??

Pozdrówka
Roberto




No, no... standardzik... tzn... bEdĘ!

ps.
Nie zapomnijcie o cyfrówie

[ wiadomość edytowana przez: Roberto dnia 2003-10-17 00:00:27 ]
[/quote]
  
 
Ja jak się nic nie stanie to też będę
Co do rundki po Zabrzu to nie ma sprawy - będzie super
A może być tak zrobić night ride i spotkać się tak koło 21 naprzykład.

Co wy na to??

Pozdrówka
arljazz
  
 
Witam

Cytat:
A może być tak zrobić night ride i spotkać się tak koło 21 naprzykład.


Całkiem niezły pomys co o tym sądzicie??

Pozdrówka
Roberto
  
 
Witam. Jesłi można sie przyłaczyć - to ja bardzo chętnie na termin 26. o godzinie 16 -tej się piszę. Jęsłi oczywiście nic sie nie zmieni drastycznie z pogodą. A cyfrówkę da sie załatwić. Do usłyszenia. Pozdrawiam
  
 
jesli chodzi o cyfrowke to ze mna bedzie kumpel ktory ja wezmie ale w razie czego niech ktos wezmie jeszcze jedna.Jesli chodzi o godz 16 to nie ma sprawy a rundka po zabrzu jak najbardziej!
  
 
To piszcie kto chce sie spotkać tak żeby było wiadomo kto będzie Bo widze że coś satnął w miejscu post

Pozdrówka
Roberto