Tuning

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Professional tuning
  
 
hehe

EL też mógł by coś niecoś napisać o Agmie
  
 
Rzeczywiście pełen profesjonalizm, naszczęście poszło w świat mam nadzieje, że była to ich ostatnia robota.
  
 
Nie zamierzam tu usprawiedliwiać kolegi Maćka z Agmy, ale nie wiem co mu odp.. że zrobił taki wałek, miał w swoim dorobku parę ładnych autek, chociażby Opla Calibrę seledynowego, był w GT. Ale jest bardziej stylistą, a tu wziął się za mechanikę i mu nie wyszło, wtopa na całego, a do tego odgrywa że nic się nie stało.
Ja miałem z nim przyjemność, robił mi dolot i wydech (dosyć drogo, teraz pojechałbym do El-Tec, mimo że daleko) dolot OK, wydech spier... , coprawda jeździłem do niego z 6 razy za darmo mi spawał, bo mi rura pukała w podłogę i miałem za duży tłumik środkowy, ale w końcu mi się znudził, i pojechałem do inego kolesia, który zrobił to jak być powinno, oczywiście nie za darmo, ale końcowy tłumik mam Agmy i jest znośny.
Agma miała warunki totalnie polowe, rozpadająca się szopa i warsztaty wynajmowane u kolegów, więc na takie ładne auta, które od nich wyjeżdżały to było osiągnięcie, no ale widocznie coś się popsuło, nie wiem, potrzeba było kasy czy co i trzeba było kogoś orż.., szkoda link na naszym forum i link na StreetRacing.
  
 
O ja pier@#$%
Słów mi brak ,żeby opisać co bym takiemu sk@#$% zrobił.Chyba bym go qu@#$% połamał i przejechał
Aż mnie sie włosy zjeżyły....
  
 
No nieżle,ale o AGMA Tuning się już mnóstwo naczytałem na streetracing forum i są to takie partacze jakich mało.Sam miałem podobną przygode kiedyś z firmą która już chyba nieistnieje,,a to była RTH Motorsport Robert Halicki z Opola,banda partaczy i tyle! Taka AGMA(tuning kompleksowy nerwów) to powinna przestać istnieć już jak Rafi Calineczke odebrał z tamtąd.Powinno się tępić nierzetelne warsztaty,bo sami możemy się stać ich ofiarami!Śmierć firmie AGMA!!!Ten szef AGMY,Maciek,czy jak mu tam,powinien oddać większą część kasy Rafiemu.Umowa,to umowa,czy pisemna,czy słowna,przy świadkach to jest ważna umowa i szef AGMY powinien się rozliczyć z RAFIM.Wiem bo już też przerabiałem podobną bardzo sytuacje z poprzednim autem,dlatego teraz mam takie obawy gdzie tu Toyke oddać,jakbym trafił do takiej AGMY,to drugi raz niedałbym po sobie pojechać i komuś bym zapłacił…...
  
 
powiem jedno sadysci zniszczyc dopracowane autko a z tego co piszecie to tez mi sie wydaje ze skoro to warunki polowe to ten facet (RAFI) powinien sie dwa razy zastanowic kumu oddaje swoją Calibrę
  
 
no i kasę.
zgodnie z zasadą "najpierw praca, później płaca"
twój błąd polegał na tym, że dałeś gościowi kasę z góry czy też w trakcie roboty. Też raz dałem zaliczkę i bardzo drogo (dosłownie) odczułem to na skórze. Nigdy więcej tak nie zrobię. Jak juz partacz dostanie kasę to dostaje amnezji co ma zrobić.
Jeżeli już to Ty dałeś mu auto i to On powinien ci dać zaliczkę, że niczego nie spier...li.
Szczerze ci współczuję bo taki tuning to pewnie je jest tania imprezka.
  
 
no z rozpędu napisałem Ty zamiast On
  
 
Polskie realia
  
 
Dlatego może dodatkowo, obok topicu z polecanymi warsztatami umieścimy i te do których warto odesłaćteściową (lub dowolnie wybranego inneg o wroga) Ja zaczynam.
  
 
ja chromolę... szkoda mi gościa...
  
 
Ja cież pier....lę alaż masakra

Tego sukinkota powinni za jaja ciągać za ciężarówką, albo za terenówką w podmokłym lesie.

Czy ten typ dopiero się uczył tuningu, ze słyszenia zresztą ??????

Chron nas dobry boże od "fachowców" i złotych rączek
  
 
Znam Rafiego z widzenia z paru spotów tigry z calinami. Jego Cali zawsze robiła na mnie wrażenie. Jednak to co opisał mogę skomentować krótko: standard.
Jak długo, jeszcze, Rodacy będą myśleli, że należy się cokolwiek za darmo ? Przecież jasne jest, że za darmo to można tylko dostać w ... Ten Maciej zgarnął kasę, Rafi na tym mocno stracił, a Agma tuning zniknie - za to za pół roku pojawi się np. Aguma tuning zainstalowana w szopie gdzieś w Bieszczadach.
Nie zmienia to faktu, że cholernie mi żal Rafiego i jego auta. Podoba mi się, że się nie poddaje i dał znać wszystkim racerom w kraju.
Ciekawe czy pozwie tego "tunera" ?
  
 
Cytat:
2004-05-20 10:09:34, Hicks pisze:
Ciekawe czy pozwie tego "tunera" ?



To nie takie proste, bo niezwykle ciężko będzie wyjaśnić przed sądem co zostało zrobione, co nie, a jak powinno być. Jacy tunerzy wystąpią w roli ekspertów?

Pewnie tylko na nagłośnieniu partactwa się skończy i "tuner" straci klientów (jeśli jakichkolwiek miał).
  
 
Link niestety już nie działa, rozumiem, że zrobili koledze krzywdę, może faktycznie dobry pomysł z założeniem topiku - Gdzie nie robić...
  
 
jako ze nie widziałem nigdzie tego linka wczesniej, to pozwole sobie go zamiescic.

Z drugiej jednak strony wybaczcie jesli był iu to znacie:

www.yaris-tuning.de dział bilder. Te extreme nie sa złe...
  
 
Cytat:
2004-05-20 16:02:42, pankuba pisze:
Link niestety już nie działa, rozumiem, że zrobili koledze krzywdę, może faktycznie dobry pomysł z założeniem topiku - Gdzie nie robić...



Pankuba nie tyle link nie działa ale całe tamto forum leży więc musisz spróbować później
  
 
Jak czytam o takich SK$#%NACH bo tak ich trzeba nazwać to aż mi się gorąco robi.

benzyną i podpalić te jego pieprzoną NORĘ(warztat? ha ha )