Zakup Carinki E - potrzebne opinie i pomoc klubowiczow - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-05-19 01:15:15, little-turpe pisze:
Perzan, a cos wiecej o niej? nie badz taki tajemniczy. czy kolega sam przyjdzie si epochwalic?
[...]




A cóż ja mogę więcej ? Najwyżej dane techniczne Wrażenia zapewne opisze sam właściciel. Już widziałem, że ma konto na motonews. Teraz chyba czeka na przyjęcie do klubu.
Już się nie może biedaczysko doczekać kiedy ma mi zapłacić 6,5 za podkładki. A ja mu twardo: " jak zobaczę że jesteś w klubie to dostaniesz"


Cytat:
[...]
ps. przy okazji jedno glopowate troche pytanko - wycieraczki (bo te co sa w samochodzie jakos tak dziwnie zbieraly wode i dzwieki nieprzyjemne wydawaly) - a dokladniej piora, jakie skonkretne polecacie, czy po prostu pierwsze lepsze z geanta, byle pasowaly?



Jedno jest pewne, kupuj przynajmniej lewą ze spoilerem. Bez spojlera tak od 80km/h zbiera ledwie, ledwie, a od 120 nie zbiera w ogóle Bosh Twin cośtam (gotowy zestaw do Cariny) wytrzymały u mnie rok. Teraz testuję Valeo i już widzę, że Boshe były deczko twardsze i lepiej ściągały wszelaki syf i robale.
Pozdro.
  
 
TA DAAAAAAA!
blisko blisko, coraz blizej.
dzisiaj po przegladzie - samochodzic w idealnym stanie!
co prawda bylo lakierowanie tylnich blach, ale nic z podwoziem itp nie jest spieprzone.
jutro finalizacja transakcji.

tylko jeszcze cos jest nie tak z zamkami :|
ale po przejrzeniu archiwum widze, ze to dosyc popularny problem. jeden zamek byl wymieniany w toyocie i jutro tam maja pojechac z reklamacja.
najgorsze ze nie ma sterowania centralnym zamkiem z pilota.

mam jeszcze jedno pytanko - w samochodzie jest immobilizer, blokada skrzyni i blokada zaplonu chyba czy cus. ale nie ma alarmu.
warto zakladac? a jesli tak to jaki polecacie (najlepiej zeby od razu dalo sie dorobic sterowanie centralnym z pilota).
aha - samochod pewnie bedzie stac pod domem

Dzieki Perzan za info - kupie te boscha na pewno!
  
 
Cytat:
2004-05-19 20:24:16, little-turpe pisze:

mam jeszcze jedno pytanko - w samochodzie jest immobilizer, blokada skrzyni i blokada zaplonu chyba czy cus. ale nie ma alarmu.
warto zakladac? a jesli tak to jaki polecacie (najlepiej zeby od razu dalo sie dorobic sterowanie centralnym z pilota).
aha - samochod pewnie bedzie stac pod domem

Dzieki Perzan za info - kupie te boscha na pewno!





Nie warto! Alarm to choroba! Jedyna zaleta alarmu to możliwość sterowania centralnym zamkiem. Jednak jeśli nie musisz mieć pilota, to nie zakładaj alarmu - szkoda kasy. Nie oszukujmy się, alarm przed złodziejem nie uchroni, pomóc nie pomoe - szkoda kasy.

Co do wycieraczek - ja też nie dawno kupiłem wycieraczki Boscha i nie jestem szczególnie zadowolony, po ok 4 miesiącach nadają się właściwie do wymiany. Jak na wycieraczki za 60 zł to trochę za wcześnie. Teraz kupię jakieś inne, może te Valeo.
Kupowałem kiedyś wycieraczki w markecie za 10 zł i też nie były tragicznie - wytrzymywału ok 3 miesiące, więc nie wiele mniej niż Bosch. Miały jedną wadę - obie miały ten sam rozmiar, czyli prawa (od strony pasażera) uderzała o słupek.

Ale alarmu i tak nie kupuj.....
  
 
no i stalo sie. carinka kupiona!!!
dzieki wszystkim.

no i zapraszam do nowego watku:

http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=49959&c=0&f=23