Problemy z temperaturą silnika - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Staramy się
  
 
to dobrze ze sie stracie...przynajmnije bedzie wam latwiej w zyciu
  
 
Z matmą znam inne bardziej potrzebne dziedziny życia
  
 
Bandzior ja tez....samochod
  
 
Na przykład
  
 
ZAWORY PANOWIE ZAWORY
a tak na poważnie to trzeba umieć liczyć kase..
  
 
jak to mowia..."jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniadze"...i po to nam jest potrzebna matematyka... a dziedzina na przyklad samochod...to powiem ze ja wole profil TUNING
  
 
taa ja też tyle że póki co znam go tylko z teorii ale wierze w to że wkrótce sie to zmieni
  
 
powiem wam inaczej... my tez nie wirzylismy ze nam wyjdzie ten tuning samochodow..ale jak widac..teraz wszytsko idziue po naszej mysli..sami robimy spojlery do samochodow (wszystkich), wnetrza zmieniamy..robimy audio
  
 
respekt!! ja na razie takich planów nie mam.. tylko se marze..
  
 
ej jak sie kiedys bedziesz nudzil scooby to wpadnij do stalowej i pokazemy ci co mozna zrobic z poloneza i nie tylko...zaproszenie dotyczy wszytskich
  
 
no kiedyś na pewno.. ale to odległa przyszłość
  
 
dla ciebi to wsyztsko jest w dalekiej przyszlosci...badz troche blizej...wpadnij jak bedziesz sie nudzil i jak w baku bedzie pelno
  
 
no właśnie od tego baku zależy moja przyszłość
  
 
odbiduj kilka paczek fajek jesli palisz kilka piwek i bierz piekna w auto i przyjezdzaj.....nie pozalujesz..tylk tak na dzien i noc...
  
 
pożyjemy zobaczymy!! póki co prędzej sie chyba spotkamy na ogólnopolskim
  
 
no na ogolnopolskim to razcej napewno....tylko wiesz..ja zapraszam wsyztskich do stalowki...nie bedziecie zalowac..pokazemu "nasze auta" i zapewnimy rozrywke..zorganizuje sie jakis wypad na disco...albo gdzies i bedzie cool
  
 
To jak juz jechac to tylko duzym konwojem
  
 
no zapraszam...zajme sie wami...tylko wiecie w maja opieke nie wchodzi darmowa dyskoteka...ognisko oka ja zorganizuje tylko wlansy prowiat kazdy ma...ale to juz w sumei bedzie od was zalezalo czy bedziecie chciali przyjechac kiedys czy jednka pozzostaniemy virtualnymi kumplami