Kupię podłokietnik do Omegi A. Może być z Senatora B.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najlepiejbybyło, żeby miał już przyciski i skórkę na górze. Chodzi mi o całe to ustrojstwo co zakrywa do połowy ręczny. Pozdrawiam.
  
 
A ja dzisiaj widziałem w Gdyni Omę A z podłokietnikiem i całą nakładką od Omy B najwyraźniej pasuje.
  
 
Mi się wydawało że od B będzie szersza, przynajmniej wizualnie sprawia takie wrżenie
  
 
Być może jakieś przeróbki były robione ale widziałem wpasowany cały podłokietnik.

Pozdrawiam
  
 
Może znacie adres jakiegoś sklepu, gdzie to można dostać!
  
 
Cytat:
2004-05-20 22:36:01, gieroy pisze:
Być może jakieś przeróbki były robione ale widziałem wpasowany cały podłokietnik.



No tyle że w B guziki od szyb są gdzie indziej, więc albo Adam Słodowy albo trzeba cały tunel zakładać. To chyba nie ma bata żeby pasowało

Robert
  
 
Cytat:
2004-05-20 22:36:01, gieroy pisze:
Być może jakieś przeróbki były robione ale widziałem wpasowany cały podłokietnik.



No tyle że w B guziki od szyb są gdzie indziej, więc albo Adam Słodowy albo trzeba cały tunel zakładać. To chyba nie ma bata żeby pasowało

Robert
  
 
Podłokietnik na Allegro
a moze cos takiego zastepczo ?


Pozdr.
Gryzzly
  
 
Witam.

Jeśli chcesz kupić takie rzeczy to musisz się udać do Jasienicy koło Bielska-Białej są tam największe szroty w Polsce i jest wysoce prawdopodobne, że tam to dostaniesz. Ja tam dostałem przedni zderzak do Omy A 93r z chromami, gdzie był nieosiągalny nigdzie za 200pln. Także polecam te miejsce.

RZ.
  
 
Cytat:
2004-07-06 10:25:53, Jazzman pisze:
Witam.

Jeśli chcesz kupić takie rzeczy to musisz się udać do Jasienicy koło Bielska-Białej są tam największe szroty w Polsce i jest wysoce prawdopodobne, że tam to dostaniesz. Ja tam dostałem przedni zderzak do Omy A 93r z chromami, gdzie był nieosiągalny nigdzie za 200pln. Także polecam te miejsce.

RZ.




WOW, też chyba tam zajrzę - tak z ciekawości

Pozdr.
Gryzzly