OT:Urlopów czas nadszedł....Gdzie jedziemy ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moi FSO ManiacyTacy Sami jak ja - ide wreszcie na zasłużony urlop - jade w góry - miedzy innymi jeden dzionek tj 21/ lipiec zatrzymam się u znajomych i bede z córeczką w Krakowie
Po 27 jade do Czaplinka i na pewno nad morze też dojade..bo to niedaleko!!! Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życze wspaniałych urlopów wszystkich klubowiczom i sympatykom klubu! Do zobaczenia za 2 tygodnie!!!

  
 
Ja spadam 29 lipca na dwa tygodnie do Tunezji. Mam dosyć kapryśnej pogody nad polskim zimnym morzem. Finansowo wychodzi niewiele drożej a dobra pogoda, ciepłe morze i piekne widoki gwarantowane. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów , życząc pięknej pogody i udanego wakacyjnego wypoczynku.
  
 
My oczywiscie razem z poldziem jedziemy do chłapowa no koło władka 28 VII na 10 dni

pozdr

p.s. nie cieszcie sie że mnie na forum nie będzie bo biorę kompa a mam modem w komórce technologia rulez
  
 
A ja 11 sierpnia jadę do Dębek,stamtąd 14 na zlocik i ze zlociku wracam nad morze.Mam nadzieję,że słońca nie zabraknie...
  
 
Ja jutro o 4 rano ruszam do Ustki - ciekawe czy się bagaże zmieszczą obok części zamiennych???
  
 
We wtorek wyruszam poldim do Chorwacji na dwa tygodnie
  
 
A ja właśnie przed chwilka wróciłem z Mielna.
  
 
A ja wyskocze sobie DFem w góry na 4 dni bo moja ( wtedy już żona) nie bedzie miala wiecej urlopu
  
 
No nareszcie ktoś w góry
Ja w pierwszej połowie sierpnia wybieram się do KARPACZA

Pozdrawiam i miłego wypoczynku
  
 
A ja jade sobie w gory kolo Zakopanego , urlop mam od 4 sierpnia a wyruszam 7 i siedze do 19 sierpnia ,pozniej trosze w domku a do pracy 24 ( na nocke) reasumujac 3 tygodnie wypoczynku;d
  
 
a ja nie mam juz urlopu i nawet sie z tego ciesze, bo nie musze sie zastanawiac gdzie pojechac, nie musze wydawac kasy, nie grozny mi deszcz ni slota, nie zepsuje sie samochod. dosyc przygod na to lato! ale wam wszystkim zycze udanego wypoczynku!
pagan
  
 
Za pare godzin ruszam nad morze i wlasnie koncze przygotowania samochodu do wyjazdu. Mam niu opony teraz wlasnie skonczylem instalacje lodowki, jako ze nie mam zapalniczki (bo siem kiedys stopila) zrobilem sobie gniazdo na czinczu z wylacznikiem na konsoli, co prawda ma piktogram awaryjnych ale chyba go zamaluje. Jeszcze tylko baniak z woda litr ELFa gaz na full benzyny za 30 dychy i w droge niedlugo ehh juz sie nie moge doczekac

pozdr

  
 
ja wyruszam za 34,5 godziny,tez nie moge sie doczekac tez nad morze tyle ze z Kraka, samochodzik tez przygotowany,reczny chodzi piknie,blokuje kola przy 80kph na czwartym zabku,na 3 b.mocno spowalnia,a niezaciagniety wogole nie trze,czyli tak jak powinno byc,dodatkowo chodzi leciutko-troszke podpilowana tuleja dzwigni recznego. weze elastyczne hamulcow rowniez zmienione.
tarcze byly zjechane-tez poszly do wymiany a klocki zalozylem stare ale niezuzyte,jezdzily w samochodzie tylko 1000km wiec sa jak nowki,docieraja sie tylko jeszcze jak kazde.
dodatkowo podpialem sobie wreszcie pompe paliwa przez przekaznik ster. zaworem gazu, oraz popialem wskaznik napiecia S.Lambda wiecej napisze jak przyobserwuje, link moge podac teraz

http://www.buckeyetriumphs.org/technical/Carbs/AFMonitor/AFMonitor.htm

jedna uwaga: diody proponuje podpiac przez diode zenera 4.2 luib 3.9V bo przy 5V sie strasznie grzeja, dodatkowo
dla roverowcow:
w trzeciaku jest blad - "+" z "-" sondy lambda w ksiazce trzeciaka jest oznaczony na odwrot, wobec czego wejscie nalezy podbinac do Trzeciakowatego minusa ;p;p,
Milych wakacji
  
 
Ja 3 sierpnia jadę z dziewczyną nad Solinę w Bieszczady, a po tygodniu jadę do swojego domciu w Pieninach ... również gdzieś na tydzień .
  
 
Ja w piątek również zaczynam urlop w Borach Tucholskich-jezioro,zimne piwo...
  
 
A ja już niestety wróciłem po dwutygodniowym urlopie. Byłem w świętokrzyskiem - zero stresu, zero komputera, mało telefonów, gorąca woda, ładna pogoda i zimne piwko... Może wyrwę się jeszcze na tydzień w sierpniu.
  
 
No ja takze wrocilem kilka dni temu juz z wypoczynku ... moje zielone "malenstwo" postaralo sie , 4500 km bez zajakniecia , Holandie i Niemcy ma juz zaliczone

PS. Tak jak obiecalem zrobilem zdjecie poldka na holenderskich blachach ... ciezko bylo znalesc ale fartem trafilem
  
 
Cytat:
2003-07-27 21:58:28, Hrumak pisze:
PS. Tak jak obiecalem zrobilem zdjecie poldka na holenderskich blachach ... ciezko bylo znalesc ale fartem trafilem


no to czekamy na fotkę - gdybyś nie miał gdzie umieścić to przesłij do mnie, umieszcze w galerii obok egipskich pojazdów FSO
  
 
Kiedys był taki post z propozycjami wyjazdów.były tam propozycje kwater, lokali na różne wyjazdy urlopowe. czy ktoś wie jak on się nazywał bo nie mogę znaleźć. potrzebuje jakiś fajnych miejsc na warmi i mazurach na wakacje!
  
 
typowo studenckie wakacje: 20czerwca spadam do UK i całe 3 miechy na szmacie i przy brudnych naczyniach... . w tym roku zabieram jednak swoją drugą połowę więc pewnie będzie też trochę wakacji w wakacjach