TU SIĘ WITAMY - Strona 33

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam naimie Sławek mam 39 latek i mam lantre kombi z 1998 roku w jej pośadaniu jestem od 09.07 ruku.Przetem miałem Fiata tempre i byłem w klubie miłośników tego auta.
  
 
Mam na imię Cezary, mieszkam w Jelenie Górze, mam Lantrę 1.8 GT z 1995 roku w niezłym stanie. Wcześniej ujeżdżałem auta ze stajni Fiata i Skody. Moja Lantra:



  
 
Witam. Jestem posiadaczem Hyundaia Pony z 1992. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.
  
 
Siemka wszystkim.
W najbliższym czasie stanę się współposiadaczem Hyundaia i30 1.4 wersja wyposażenia Comfort.
Mam nadzieję ,że uda mi się troszkę informacji na temat tego autka umieścić na tym forum, a również sporo dowiedzieć.
Mam już sporą wiedzę na temat Kii Ceed czyli siostry i30 a jako,że to prawie bliźniacze auta mogą się one przydać.
Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwijaniu tematu bo na razie strasznie ciężko się czegoś dowiedzieć o i30.
  
 
Witam wszystkich! Od przyszłego tygodnia będe posiadaczem modelu i30 wersja comfort, diesel 1.6 (90KM), jeśli moja skromna wiedza sie do czegoś przyda służę forumowiczom !!!
  
 
Witam Wszystkich bardzo serdecznie, nazywam się Agnieszka jestem z woj Podlaskiego mam 20 lat i od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego accenta z silnikiem 1,5 benzyna z 95 roku.
  
 
Witam, od 2 mc jestem sczesliwym jak narazie posiadaczek Accencika GT z 1996r. W wersji 1.5 v16. To moje pierwsze wlasne autko i jak narazie powodow zeby nazekac na ten wybor nie mam. Choc nieco nakladow pracy i finansow auto potrzebuje to spisuje sie naprawde dobrze. Mam nadzieje ze to forum bedzie dla nas ciekawym miejscie na wymiane informacji.

Pozdrowienia z nad morza
Piotr i Accent
  
 
witam
od kilku miesiecy jestem szczęsliwym posiadaczem pięknego hyundaia accenta 1,5ls fajne autko, dzieki przeróbkom jest coraz ładniejsze pozdrawiam wszystkich posiadaczy Hyundai'ów
  
 

Od niespełna roku jestem posiadaczem Atosa 99r. Jak do tej pory autko sprawuje się nieżle i oby tak dalej.Wcześniej ujeżdżałem auta ze stajni Fiata i po zmianie jestem mile zaskoczony.
Pozdro dla wszystkich.
  
 
Witam !!! Moja piękna pani kupiła trzy mięsiące temu pięknego złotego Accencika 1,5 od starszego pana. Zadbana bestia z niego ( z Accenta rzecz jasna a nie z tego pana) i ze sporym asortymentem w środku (poduchy, centrala, elektryka, ABS , wspomaganie) za to z calkiem skromną ilością km-ów 80 tyś . Ja z racji płci i wolnego czasu robie za support techniczny wiec tu się pojawiłem Pozdrawiam i do usłyszenia
  
 
Witam,

Jestem Tu nowy tak więc serdecznie pozdrawiam Hyundaiowców ... i oczywiście proszę o wyrozumiałość...

Podjąłem szybką decyzję i kupiłem wczoraj Hyundai'a Sonatę 2,4l 16v z 2001 r, skrzynia automatyczna - kupiłem od I właściciela, który kupił ją w USA i przywiózł po paru latach do PL....

To tyle tytułem wstępu..... mam kilka problemów lub problemików...

Postanowiłem jednak nie zaśmiecać nimi części "powitalnej" forum...

Pozdrawiam,
Marcin

[ wiadomość edytowana przez: a_marcin dnia 2008-02-19 14:07:25 ]
  
 
Witamy Od około tygodnia staliśmy się posiadaczem Hyundai Coupe z 1997 z Włoch posiadamy 2 samochodzik Peugeota 206 i od razu wiadomo, że Hyundai to wspaniałe autko.
Teraz jest wojna kto ma nim jeździć i pewnie się skończy tym, że stare a właściwie nie az takie bo z 2001 pójdzie w odstawkę. Jesteśmy z Częstochowy Halina i Artur .
  
 
Witam jestem nowy,odrazu chciałbym pozdrowic wszystkich.2005 nabyłem HYUDAJ PONY GLS 1.5 rocznik 1993.Juz dawno pragnołem dołączyc do klubu ? .Mysle ze nie jest za pózno.......Darek 80.
  
 
Witam!
od pewnego (jakieś 3 tygodnie ) czasu posiadam hyundaia accenta 97r 1.3 12V.. autko sympatyczne za niewielkie pieniądze. jest w nim pare rzeczy do zrobienia wiec bede mial pare pytań na forum pzdr dla forumowiczów
  
 
Witam
Niedawno stałem się włascicielem Hyundai Getz z 2004r
silnik 1.3, instalacja sekwencyjna BRC, przebiek około 110k km, klimatyzacja.
zakupiłem go z oponkami zimowymi Kleber na stalowych 14" i letnimi Toyo 195/50/15 na alufelgach Alessio.
Przy pierwszych przejawach wiosny zabieram się za montowanie systemu audio (pozostałości po poprzednim aucie)- Clarion + odseparowany Hertz 165mm + Blaupunkt (skrzynia + wzmacniacz)

przebieg sporawy, ale auto "polecone", zakupione od pierwszego właściciela, zadbane

pozdrawiam wszystkich
  
 
Witam właśnie kupiłem pierwsze swoje autko i jest to scoupe 1.5 z 91 roku. Jestem studentem informatyki na UAM wydział fizy w poznaniu i guzik wiem o samochodach no może przesadzam. Pozdrawiam
  
 
hej klubowicze. właśnie stałem się szczęsliwym posiadaczem Hyundai-a Scoupe 1.5 LS z 1993 roku, wiśniowy metalik. jest to mój pierwszy Hyundai i wogóle pierwsze autko. jak narazie jestem zasmucony bo już stoi u mechanika po dwóch tygodniach jazdy. spadła mi pestka do zaworu i uszkodziła zawór natomiast rodzice mają od roku w posiadaniu Scoupe 1.5 LS z 1991 roku i jak do tej pory nic mu się nie dzieje. właśnie to zmotywowało mnie do kupna tego świetnego autka. i odrazu moje autko przeszło 650 kilometrowy chrzest. sprawuję się świetnie. wszystkie hyundai-e górą. pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich użytkowników aut marki Hyundai. Jak na razie jeżdżę jeszcze Nissanem, ale mam zamiar w najbliższym czasie przesiąść się na Sonatę lub XG

Pozdrawiam
  
 
Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem sprowadzonego miesiąc temu Hyundaia Pony 1,5 Glsi. Mam nadzieję że uzyskam od was wiele cennych porad i wskazówek. Jak narazie autko miło mnie zaskakuje.
Pozdrawiam Wszystkich Klubowiczów.
  
 
Witam wszystkich,
Miesiąc temu stałem się szczęśliwym właścicielem Accenta 1.4.
Klubowe forum pomogło mi także się zdecydować na Hyundaia i dlatego serdeczne dzięki wszystkim.
Jak na razie nie żałuję.