TU SIĘ WITAMY - Strona 34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich klubowiczow od trzech miesiecy mam lantre nic niewiem o tym hultaju.Narazie bez zazutu .Moze przyjmiecie nowego? Jestem z Lodzi.
  
 
Oczywiscie, ze przyjmujemy
  
 
WItam wszsytki klubowiczów wczraj zarejestrowalem sie an forum to dizsiaj wypadaloby się przywitać Pozdrawaim :]
  
 
Pozdrawiam wszystkich sympatyków marki HYUNDAI.
Bardzo chćiałbym zjawic się na zlocie,ale z Piły za daleko może jeszcze będzie okazja .Apo drugie mój Pony trochę :kuleje:.I jak bym nie dojechał była by porazka . JESZCZE RAZ POZDRAWIAM
Darek 80
  
 
witam!!! zgodnie z wychowaniem chciałbym się przywitać przed pisaniem kolejnych postów miejmy nadzieje że dołączę do grona posiadaczy hyundaia.
  
 
Zgodnie z regulaminem, chcialbym przywitac sie z uzytkowikami forum. Nazywam sie Łukasz i posiadam Srebrna "strzale" o nazwie Hyundai Lantra
  
 
Witam, jak już tradycja taka to nie bede jej łamał i serdecznie wszystkich witam! Od lutego jestem posiadaczem max wypasionej coupetki z silnikiem 2,0 16V (ponoc te silniki montowane byly w mitschubishi). Autko spisuje sie rewelacyjnie kupione bylo w ASO do dnia dzisiejszego serwisowane i wszystko gra jak nalezy. Mam nadzieje, że należąc do grona miłośników aut tej samej marki wiele moge jeszcze sie dowiedziec na ich temat. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam

ps. O bym zapomniał podziekowac Witkowi za wprowadzenie mnie w klubowe mury i Speedowi za pomoc w dostepie do forum! Dzieki chlopaki

[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2008-04-09 13:08:04 ]
  
 
Witam wszystkich klubowiczów i sympatyków marki Hyundai!!!
Od połowy marca stałem się posiadaczem granatowego Scoupe 1,5 LS z 1996. Jak narazie jestem bardzo zadowolony bo sprawuje sie bezproblemowo i jest w bardzo dobrym stanie jak na swoje latka, a to zasługa poprzednich właścicieli. Ja oczywiście tez będę dbał o swojego Hultaja
Pozdrawiam Robert
  
 
no więc i mi by się przydało przywitać i kilka słów o sobie (i Hyundaiu ) napisać. Jestem ze śląska, może część osób zainteresowanych nie tylko samochodami ale i komputerami kojarzy mnie z serwisu FrazPC.pl na którym to jestem recenzentem Moja druga połówka to oczywiście kobieta (cudowna przy okazji) ale rolę kochanki i drugiej miłości pełni aktualnie Lantra 2.0 GLS z roku '99. Samochód jest w moim posiadaniu od zeszłego roku i trafił do mnie calkowicie przypadkowo, ze względu bowiem na bardzo ograniczony budżet (pierwszy mój samochód) za Lantrami się nie rozglądałem - trafiła się jednak nie lada okazja więc bez chwili zastanowienia przygarnąłem do siebie 'hultaja'. Malutkie prace nad samochodem są w trakcie ale ida stosunkowo wolno bo i fundusze nie rozpieszczają - ale cały czas sie coś dzieje - dotychczas zrobiłem (poza standardowymi rzeczami typu filtry, olej itp) :

- wymiana radia na Pioneera DEH-3900
- wygłuszenie przednich drzwi
- montaż głośników Powerbass - zestaw komponentowy Evolution ES-5C
- częściowe wygłuszenie podłogi bagażnika
- wymiana żarówek z przodu na Philips Blue Vision
- wymiana fabrycznych alufelg Hyundai 14" na felgi 15"
- komplet opon Toyo Proxes T1-R 195/50
- kilka poprawek we wnętrzu samochodu

w planach (w trakcie realizacji):

- wymiana tłumika końcowego
- dalsze wyciszenie samochodu (głównie podłoga i klapa bagażnika)
- poprawki lakiernicze (ew. odnowienie lakieru całego samochodu)
- dalsze prace nad wnętrzem





to by było na tyle...

Pozdrawiam,
Weelkoo
  
 
Witam wszystkich forumowiczów
jestem posiadaczem hyundaia atosa prime z 2000r. w kolorze czerwonym, a raczej miedzianym
pozdrawiam
Dawid
  
 
Witam wszystkich, jestem szczęśliwym posiadaczem lantry gt z 1993 roku. Zrobiłem nim na razie ok 600 km ale złego słowa na niego nie dam powiedzieć.
  
 
Cześć wszystkim - będę tu co jakiś czas zaglądał bo właśnie nabyłem Huyndaia Tucson 2,0 CRDI. Mam nadzieję że tylko w celach towarzyskich i że nie będzie się psuł. To tyle tytułem wstępu
  
 
Witam Nowych Klubowiczy na pokładzie
  
 
Cześć witam wszystkich klubowiczów. Jestem posiadaczem accencika(1.3 12v) z 96r. Autko mam już 3 i pół roku i jak na razie na drodze jeszcze nigdy mnie nie zawiodło, co mnie pomalutku utwierdza w przekonaniu, że hultaje to raczej dobre wozy hehehe!!

[ wiadomość edytowana przez: macrom dnia 2008-05-08 07:05:56 ]
  
 
Witam po długiej przerwie
Czy jest Tu jeszcze ktoś kto był na pierwszym zlocie HTG ?
  
 
helouuuuu

dawno juz sie nie logowalem
ale ogolnie wchodzilem
troche sie pozmienialo widze kilka nowych osob.


EDIT:

I ZAPOMNIAŁEŚ ŻE SIĘ NIE DUBLUJE POSTÓW


[ wiadomość edytowana przez: gt115pssss dnia 2008-05-17 10:13:05 ]

[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2008-05-17 19:04:07 ]
  
 
Cytat:
2008-05-16 23:47:59, kudlaty pisze:
Czy jest Tu jeszcze ktoś kto był na pierwszym zlocie HTG ?



chyba tak

witam again

  
 
he he wiedzę że Speedmaster niezmiennie od lat na posterunku


[ wiadomość edytowana przez: kudlaty dnia 2008-05-17 21:23:52 ]
  
 
Cytat:
2008-05-17 21:22:40, kudlaty pisze:
he he wiedzę że Speedmaster niezmiennie od lat na posterunku [ wiadomość edytowana przez: kudlaty dnia 2008-05-17 21:23:52 ]



ktoś musi fajnie że wróciłeś

P.S.

już nie ma HTG teraz jest HFP
  
 
Cytat:
2008-05-16 23:47:59, kudlaty pisze:
Czy jest Tu jeszcze ktoś kto był na pierwszym zlocie HTG ?


To było 4 lata temu