TU SIĘ WITAMY - Strona 35

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam . jestem od nie dawna użytkownikiem hyundaia scoupe. moja znajomość z nim nie zaczęła sie z nim dobrze miejmy nadzieje że dalsza współpraca będzie przebiegać bez problemowo
a teraz coś bliżej o hultaju . rocznik 1994 silnik 1.5 bez turbo .typ silnika G4EK . dobrze wyposażony elektryka klima gaz alarm przyzwoite audio.

Pozdrawiam
  
 
witam wszystkich jestem szczęśliwym posiadaczem hyundaia coupe 1.6 z 2000roku kopiłem go pomimo odradzania prawie przez wszystkich ale taki mi sie spodobał i musiałem go mieć genialny samochód poprostu a ta satysfakcja z jazdy genialnie sie prowadzi
  
 
Witam wszystkich.
Od miesiąca mam pierwszego Hultaja w moim życiu. Jak każde auto ma plusiki i minusiki też się znajdą, ale przecież nie ma ideałów. Posiadany model to Tucson zwany Tośką 2.0 Ogólnie OK.
  
 
Witam wszystkich klubowiczów
  
 
Cytat:
2008-06-04 14:49:21, Heniu94 pisze:
Witam wszystkich klubowiczów



witam

i prosze o przeczytanie posta tego pod Twoim
  
 
Cytat:
2008-05-19 22:31:09, buli3miasto pisze:
Witam . jestem od nie dawna użytkownikiem hyundaia scoupe. moja znajomość z nim nie zaczęła sie z nim dobrze miejmy nadzieje że dalsza współpraca będzie przebiegać bez problemowo a teraz coś bliżej o hultaju . rocznik 1994 silnik 1.5 bez turbo .typ silnika G4EK . dobrze wyposażony elektryka klima gaz alarm przyzwoite audio. Pozdrawiam

no stary dobrze kupiles i to ja tez nie zaluje a mam 1,8 Gt pelna opcja i moja landryna jezdzi jak zlotko poza jednym troche bierze olej ale twoj to npewno nie albo moze sie myle?pozdrawim wszystkich posiadaczy hultajow>>>>>>>>>>>
  
 
planuję zakupić getza crd,i duzo jest uzywanych o mocy 82 KM ,mniemam ze to 3 cylindrowe auta,moze ktos mi przyblizy co i jak z tym własnie modelem,na co zwrócić uwagę,do czego mozna porownac elastycznosc,glosnosc,jak z zamiennikami itd,będę wdzieczny
  
 
Witam
ogolnie SCoupe mam od kilku dni od zawsze jezdzilem suzuki swift 1,3... ale trzeba było zostawic mamie

narazie ogolne zadowolenie z prowadzenia pojazdu i komfortu jest napewno wygodniejszy od suza i lepiej sie zbiera no ale nie poruwnujmy silnika tamten tez był zrywniasty ....

teraz mam prolem z hundziem nie pali jak Ciepły ;(( ... lece na forum szukać odp pozdro
  
 
Witam wszystkich posiadaczy samochodów Hyundai, mam na imię Rysiek i jestem zadowolonym posiadaczem Hyundaia Coupe 2.0 z 2003 roku. Zawsze lubiłem szybką jazdę i mimo to że mam już prawie 50 wiosen życia to za namową córki kupiłem sobie to cudo. Jeszcze raz pozdrawiam.
  
 
Witam wszystkich
Właśnie dziś stałem sie posiadaczem Elantry 1.6 ciemnonieieski metalic z 2000 roku. Mieszkam za granicą wiec jest to dla mnie dodatkowa atrakcja kontakt z rodakami.
  
 
Witam, jestem posiadaczem Getz'a z 2006 roku. Dobrze, że znalazłem to forum, bo kłopotów z autkiem mam sporo...
  
 
Witam Wszystkich.

Od jakiegoś czasu posiadam , a właściwa moja śubna, Getza z 2004 1,1. Tak więc co jakiś czas zaglądne tu po pomoc i dobre rady.
Pozdrowienia dla Wszystkich HULTAJÓW
  
 
witam...jak widac jestem nowy chce sobie kupic s-coupe GT i chcialem sie dowiedziec czy jest cos takiego jak odpowietrznik turbiny?? bo kumpel cos mowil o tym ale na necie nie moge nic wyszukac...jak by mogl ktos pomoc
  
 
Witam Cię Forum ponownie, powróciłem tu by zestarzeć się w spokoju
  
 
I ja witam serdecznie,przybywam by Jarek_2 zestarzał się ładnie
  
 
ale mnie tu dawno nie było widzę, że kolorek jeszcze mam
  
 
Cytat:
2009-01-14 15:05:36, speedmaster pisze:
ale mnie tu dawno nie było widzę, że kolorek jeszcze mam


Bardzo chętnie się zamienię na kolorek
  
 
Cytat:
2009-01-14 20:08:48, Jarek_2 pisze:
Bardzo chętnie się zamienię na kolorek



no nie wiem czy Ci do twarzy będzie
  
 
Spamerzy!
  
 
Strzałka,browar dla wszystkich