TU SIĘ WITAMY - Strona 36

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.
Od miesiąca mam pierwszego Hultaja w moim życiu i jest to Sonata z 1997r 2.0 16v.SUPER AUTKO!!
  
 
Witam,
Niedawno stalem sie posiadaczem kucyka z 94 roku wiec obok accenta '99 mojej kobiety jest juz drugim hyundaiem w rodzinie.
Mam nadzieje ze znajde tu ciekawe informacje i moze tez sam czasem sie przydam.
  
 
Dzień dobry!
Witam po latach
W końcu odzyskałem swoje hasło!

Ktoś mnie jeszcze pamięta?
Maćku, Speedmaster - jak mi się gęba uśmiała jak zobaczyłem Wasze nicki na tym forum! Normalnie dinozaury.
  
 
Artur, Ty żyjesz!

Co tam u Ciebie?
  
 
Ogólnie dobrze, tylko z pamięcią coś nie teges... hasło tak szybko zapomniałem, jak sobie przypomniałem, może nawet szybciej
Widzę, że trochę stagnacja tu nastała.. ehhh czasy pierwszego dobiegniewa mi się przypominają!
  
 
witam
jestem posiadaczem (szczęśliwym z tego powodu)latarki 1.8 1993
2 lata użytkowania i zero wkładu finansowego - poza przeglądami , wymianą explatacyjna.Autko naprawdę warte polecenia. Czy to zima czy lato pali na dotyk - moze jedynie spalanie trochę spore , ale mam go w gazie tak ,że nie przeszkadza mi to
  
 
cześć.

ja jeżdżę w tej chwili hyundaiem i20. małe, zwinne, sprawne autko. mało pali i od roku nie miałem żadnych, nawet najmniejszych problemów. nawet w zimie nie odmawiał posłuszeństwa. jak na mój gust, to zasłużenie dostał w tym roku złoty laur.
  
 
Witam wszystkich Jestem nowy
Potrzebuję informacji i porady. Mam Hyundai`a tucsona, w którym wystrzeliły poduszki przednie od kierowcy i pasażera. Czy ktoś się orientuje, co zrobić, czy wymiana samych poduszek używanych załatwia problem, czy coś jeszcze? I jaki to może być koszt? Czy zostaje mi tylko serwis?
  
 
Witam wszystkich Forumowiczów

Równolegle z przygodą z Toyotą Corollą - czas na Hyundaia Lantre '99
  
 
sialalala Hyundai Power! .. kopa lat ludziska
  
 
się nie zdziw jak Ci ktoś tu odpowie
  
 
Witam wszystkich hultajowców ;D
  
 
Witaj
  
 
Chciałem powitać wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem landrynki.
  
 
Witam forumowiczow,ciesze sie ,ze znalazlem sie w doborowym towarzystwie osob zmotoryzowanch.Licze na pozytywna wymiane opini i rad wynikajacych z eksploatacji pojazdu.
  
 
Witam, autko jakim się przemieszczam to Getz 1.5 , mam nadzieję że na forum znajdę sporo użytecznych info jak i sam pomogę w tematach które nie są mi obce.

Pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich. Mam lantre 92 z silnikiem ponego 1,5 b/lpg. Może i ja się komuś przydam. pozdro
  
 
Dzień Dobry wszystkim kierowcom "naszych słynnych aut" ...

Pozdrawiam i życzę jak najmniej problemów z samochodami...
...ale jeśli już są to niech te forum znajdzie na nie radę i pomocną dłoń...

...życzę zdrowia IREQ_
  
 
Witam wszystkich posiadam Matrixa 1,5 CRDi (3 cylindry), jeżeli ma ktoś jakieś pytania odnośnie tego auta piszcie na gg nr.9726986 lub na maila arturkaras263@gmail.com



[ wiadomość edytowana przez: artur22101980 dnia 2012-01-30 18:17:17 ]
  
 
Witam Serdecznie ! Jestem nowym posiadaczem autka Hyundai Tucson.
Mam problem z książka serwisową gdyż jest w języku włoskim , ja potrzebuje w naszym ojczystym języku Jeśli ktoś takowa posiada proszę o info . Dziękuję ]
justyna2511@yahoo.fr