SPOT MAZOWIECKI 30.05.2004 - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bardzo, bardzo dziękuję za wspaniałe spotkanie. było zajebiście.
zwłaszcza jak się dowiedziałem że mi się koło odkręcało...
  
 
Cytat:
2004-05-30 17:03:07, krycho pisze:
Serdeczne dzięki dla Was wszystkich za świetny spocik!!
Było super!!!
Zdjęcia już wkrótce!!
Niech Biały poczęstuje nas filmem!


Dzieki wszystkim za super zabawę. Film obrobię i wrzuce wam na ftp. Zdjęcia wysyłam do GDA. Za wszystko zabiore sie jutro.
Ps. Obydwa filmy (ogólnoklubowy spot mazowiecki - styczeń oraz spod dzisiejszy) będą dostępne na FTP Spajka.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
niestety na razie nasz ftp coś nie działuje...
ale mam nadzieję że to chwilowe.

jeszcze raz dziękuję. i czekam na fotki i filmy
  
 
mi dzis nie wychodziła jazda, porażka i ta frekfencja ... ładziarzy - kolejna porażka, ale za to piękna pogoda i wspaniała atmosfera, a na koniec przyjechał kolega Bobi 200, nie warszawą ale miał za to jej zdjęcia, piękny samochód.
a po naszym spocie podjechałem do kumpla od sciery za 200 ojro, troche pogadałem i pojechałem do domu.
i to tyle w tym naukowym dniu
  
 
A ja do tej pory nie mogę złapać tchu...
  
 
Cytat:
2004-05-30 18:33:42, Qbk pisze:
A ja do tej pory nie mogę złapać tchu...

po czym




aaaa po rowerkach, hihi
  
 
bałdzo smiesne, bałdzo...

Ogólnie impreza gut...
  
 
Tia nieglupio było ale musiałem zwiac ciut wczesniej...i widze ze troszki mnie omineło Kolesie z Lajdaczka klub spisali sie kurde coby nie gadac POZDRUFFKA DLA UCZESTNIKÓW
  
 
bylo nudno, kiepsko, lało, i wogole ładziarze nie przyjechali...

jakis dwoch kolesi lanosami kombi wpadło, poszpanowali. ten w sandałach to sie o mało nie udusił
  
 
w zasadzie to same FSO było

  
 
Nigdy po żadnym zlocie mnie tak nogi nie bolały.
dla mnie i tak najlepsza była "Przczółka Janio"
Acha - próby są idealne na dorżniecie skzyni. Teraz 2 wyskakuje zawsze przy odpuszczeniu gazu. Nanastępny spot zabiore sprawna skrzynie.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
ja przed następnym sprawdzam wszystkie śruby w kołach. franca która mi zmieniała z zimowych na letnie nie dokręciła w przednim lewym... i tak jeździłem dwa tygodnie. dzisiaj pokręciłem i wylazło... na szczęście nad głupimi czuwa Opatrzność.
nauczka na przyszłość: zawsze sprawdzać po kimś czy dokręcił.

  
 
Jojek, Masz już jakieś filmiki? Szczególnie interesuje mnie ten z "parostatkiem"
  
 
filmik jest owszem nawet bardzo przyjemny.
"pszczółka" tez jest nagrana
  
 
A kiedy to będzie można zobaczyć!?

Pszczółka Janio - Sponsor generalny Browary Lech!
  
 
a gdzie można te filmiki zobaczyć?
  
 
Cytat:
2004-05-30 19:07:28, SPAjK pisze:
bylo nudno, kiepsko, lało, i wogole ładziarze nie przyjechali...

jakis dwoch kolesi lanosami kombi wpadło, poszpanowali. ten w sandałach to sie o mało nie udusił



No dobrze że parasol miałem. A te trumnowozy tych dwóch szpanerów to nowe modele Tico S.W.

A z tym fajfusem w sandałach to gadałem jak ochłonął - powiedział że następnym razem to założy most od trucka do tego RoWeru co nim jeździł, bo miał za krótkie przełożenia i mu sandały na zakrętach spadały.

SPAjK - to kiedy w twojej klatce robią agencjępocztową cobyś mógł na piechotę chodzić??
  
 
Cytat:
2004-05-30 20:55:27, Góral pisze:
a gdzie można te filmiki zobaczyć?


genetalnie to ostatnio wszystkie filmiki ze zlotów to ogladamy w Kliprze ale teraz to nie mam pojecia gdzie i kiedy moze da sie zgrac na dvd jest tego nie duzo wiec sie zobaczy
  
 
A nie macie jakiegos FTP klubowego, co by tam wrzucić te filmiki by Ładziarze też mieli do nich dostęp!?
  
 
Bardzo krótko byłem, bo musiałem zabrać się za składanie Poldka po blacharce i lakierowaniu - roboty kupa a czasu mało. W związku z tym nie zdążyłem zorientować się, że było fajnie - ale natępnym razem poprawię się.
A tak w ogóle to u "konkurencji ładowej" zaimponowała mi ta czerwona łada 2106 z 1978r - wszystko oryginalne, nawet lakier i zero rdzy i te chromowane listwy - fantazja!!! Sam taką kiedyś miałem i tak się rozkleiłem, że mało mi łzy nie pociekły