Znacie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chodzi oczywiscie o firme ubezpieczeniową bo mają korzystne pakiety na samochody do 12 lat,tylko niewiem czy sa wypłacalni wrazie czego.Jak ktoś miał z ta firmą doczynienia to prosze o info .Dzieki z góry
  
 
Ubezpieczam u nich auto od trzech lat, polecilem tez kilku znajomym. Osobiscie nie mialem u nich zadnej szkody ale kolega mial z AC bodajze dwie z czego jedną dosyc powazną i nie bylo problemu z odszkodowaniem. Maja tez kozystne warunki jak sie mieszka na wsi (albo w malej miejscowosci ) oraz jak sie jeszcze wykupi np. ubezpieczenie mieszkania.

Jestem z TUWu zadowolony i mysle ze moge go polecic (ale jak sie okaze ze cos jest nie tak to nie biore odpowiedzialnosci )

  
 
A możecie zarzucić przykładowe wysokości opłat za OC we wspomnianym towarzystwie?
  
 
Mysle ze nie ma nic tanszego od "Floriana"

A moze sie policytujemy??


  
 
anmimo, jestem po twojej stronie w licytacji...
 
 
Dziekuje!! Ale patrze ze reszta wymieka!!

Czyzby?????
  
 
eee tam ja mam za caly rok w PZU niecale 250 zeta :]
  
 
Cytat:
2004-04-08 10:10:21, nikusss pisze:
eee tam ja mam za caly rok w PZU niecale 250 zeta :]


ja mialbym 1200 przy 50% bezszkodowosci - dziekuje ze zlodziejami nie wspolpracuje juz nigdy wiecej (chyba ze bede bogaty cham i pakiet z AC bede chcial se kupowac) - w TUW mam 520 i swiety spokoj i kase na jezdzenie.
 
 
nikusss - a to ciekawe przegladalem stawki ubezpieczenia dla Gliwic w PZU i jezeli bys mial 60% znizek 5 % za kontynuacje i 5 % za oplacenie stawki za rok z gory to w zaden sposob mi nie wychodzi 250 zl a nawet 500 zl tylko 690 zl.


Wiec cos tu nie gra!!!
  
 
Mam 520zl na rok za poldka i tylko 40% za bezszkodową jazdę.
  
 
Panowie tylko Generali Poldi 1.6 r.95 55% i tylko 370,80PLN za rok oczywiście
  
 
Polonez 1,6 GLI Tylko "Florian" 60% znizek i tylko 209 zl.

KTO MA MNIEJ niech pisze!!!!
  
 
uhmm.. jaki florian? to jakaś firma? możecie dać jakieś namiary?
  
 
NO DOBRA PANOWIE ALE CZY TA FIRMA (TUW) JEST WYPŁACALNA.JA MAM PAKIET Z AC TYLKO NIEWIEM ILE JEST ON WART?????
  
 
Cytat:
2004-04-08 23:24:15, RAJAX pisze:
NO DOBRA PANOWIE ALE CZY TA FIRMA (TUW) JEST WYPŁACALNA.JA MAM PAKIET Z AC TYLKO NIEWIEM ILE JEST ON WART?????


NIE KRZYCZ NA FORUM bo cie wszyscy wyklną... wart jest tyle ile warunki ubezpieczenia. jak cos ci nie bedzie pasic pojdziesz do sadu i w razie czego wygrasz sprawe.

ja mam ich oce i sie ciesze
 
 
Co do TUW to nie wiem ale firma "Florian" TAK.


Sam sprawdzalem!
  
 
no to poraz drugi proszę o jakieś namiary na Floriana
  
 
Cytat:
2004-04-09 11:44:30, Demmo pisze:
no to poraz drugi proszę o jakieś namiary na Floriana



TUW FLORIAN
  
 
A propos ubezpieczeń...
  
 
wielkie dzięki