Chrom w Esim zrób to sam razem z nami....... - Strona 18

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-07-31 07:03:47, surec pisze:
...zgodnie z obietnicą: pokrywa do CVH (1,4 1,6-po przeróbkach). Cena promocyjna: 120pln+przesyłka. Korek oczywiście także w chromie gratis. Za 5 pln mogę dołożyć funkielnówkie uszczelkie pod pokrywkie. [ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2006-07-31 07:05:34 ]


jak nikt nie zechce, to wystawiam na allegro.
  
 
temat jaby zamarł
  
 
Cytat:
2008-05-07 09:35:26, Sinuspi pisze:
temat jaby zamarł


...albo cisza przed burzą...
  
 
tak z ciekawości
czy stalowe felgi po wypolerowaniu będą rdzewieć?
mój papa ma 16 w pajero które są praktycznie bez żadnych załamań wiec polerkę łatwo zrobić ale jak efekt długo będzie widoczny??
  
 
2 dni i będą rude
trzeba by na to bezbarwny położyć ale nie wiem ile on się na czystej stali utrzyma
  
 
po dopytuj sie pompa jak to z bezbarwnym czy sie nie odklei po polerce opona ma wysokości z 20 cm wiec raczej krawężnik jej nie straszny i obtarcia
ma ktoś może zdjęcie wypolerowanej felgi ze stali??
  
 
ale fajny stary wątek odkopaliście stare dobre czasy
  
 
poczytaj tu
weź jakaś starą stalową felgę i popróbuj.
Najbardziej bał bym się o przyczepność bezbarwnego
  
 
pompa watek niedużo pomógł bo tamte felgi były o jakimś skomplikowanym kształcie do tego z jakiejć czarnej stali:0
moje mają idealną płaska powierzchnie
  
 
ale to nie ma znaczenia jaki mają kształt. bo to tylko kwestia trudnośći wypolerowania danego kształtu. chodzi o metal z jakiego sa zrobione. jesli wypolerujesz stal i nie zabezpieczysz jej (pomijam efekt wizualny bo bedzie 100razy gorszy niż alu) to Ci po prostu zardzewieje. Pomalowanie klarem odpada ze względu na to ze lakier nie złapie na gładkiej powierzchni ... tyle w tym temacie
  
 
żeby nie było, że nic się nie dzieje... co prawda, to tylko nierdzewka, ale błyszczy się trochę jak chromik:


  
 
dzięki koledze "surec" który podesłał mi namiary na chromowanie,
mam możliwość pochromowania mojej pokrywy i kolektora dolotowego za 100zl
cena niska bo części wypolerowane i koleś tylko ich wkłada do kadzi
DZIĘKI BARDZO "surec"!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2008-10-16 10:38:17, POMPA pisze:
dzięki koledze "surec" który podesłał mi namiary na chromowanie, mam możliwość pochromowania mojej pokrywy i kolektora dolotowego za 100zl cena niska bo części wypolerowane i koleś tylko ich wkłada do kadzi DZIĘKI BARDZO "surec"!!!!!!!!!!


Nie zapomnij o fotkach
  
 
proszę się wstrzymać, komuklowiek wysłałem namiary do chromowania metali bo koleś coś mota!
teraz wciska mi jakąś kosmiczną cenę i twierdzi że myślał ze to ma być tylko wypolerowane
a wszystko było dokładnie uzgodnione zanim wysłałem graty(wypolerowane)
co do chromowania plastiku to ten drugi gość spoko ale ciężko się doczekać wolnego terminu
  
 
widze ze temat nie bangladerski
  
 
może z mody wyszedł chromik
  
 
Widział ktoś, albo ma w swoim Essim listwy boczne w chromie??
  
 
Cytat:
2009-03-21 00:46:12, Miczas pisze:
Widział ktoś, albo ma w swoim Essim listwy boczne w chromie??



klamki i lusterka
  
 
Cytat:
2009-03-21 00:46:12, Miczas pisze:
Widział ktoś, albo ma w swoim Essim listwy boczne w chromie??


jeśli chodzi o mk7, to ciężko się to chromuje, bo są za bardzo elastyczne...
a w mk5 są listwy z wnętrzem chromowym-aluminiowym w orginale...
  
 
a widział ktoś chrom w kolorze czarnym - tj taki jak na czarnych bombkach?