Jaki LPG?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanie chce zagazować swojego jest to Elantra 1,6 16v wielppunkt 91r.... Jakiej firmy instalacje i kompa ?
Aldor
  
 
Cze najlepiej wejdz se na forum LPG i tam daj takiego posta a napewno dadza ci szybciej odpowiedz
  
 
oki zadam inaczej pytanie Jakie wy maciw w swoich Elantrach ( lantrach) i jak wam się sprawują ?
Aldor
  
 
ja nie mam lantry ani wtrysku ale mogłbym zaproponować rzecz następującą. a mianowicie jeżeli lpg to wszystkie jego podzespoły składowe tej samej firmy! ja tak mam i jest wpożątku! zresztą to pogląd mojego mechanika który gaz montował. jak coś jest z jednego producenta to działać musi! (...i działa) pozdr
  
 
nie to żebym się czepiał ale moge się założyć o krate browca , że nie masz "wszytkich podzespołów jednego producenta"...... w najlepszym wypadku markuje on swoim logo co wieksze podzespoły ale raczej nie robi wszytkiego.
  
 
no to mam tak:
reduktor jest firmy "Tomasetto "
elektrozawór "Certools "
wielozawór "Tomasetto"
obudowa wielozaworu "Stako"
wlew gazu "Tomasetto"
a zbiornik "Stako"

ale działa poprawnie i oto chodzi!!!
  
 
ja mam wiekszosc LOVATO i chodzi jak burza
  
 
Komu w tipech mać silnik 1,5 pali LPG tyle co mój?!
11 l. /100 km !
Help!
  
 
mi 10 - 13
  
 
Cytat:
2004-06-16 11:05:10, reggie pisze:
Komu w tipech mać silnik 1,5 pali LPG tyle co mój?!
11 l. /100 km !
Help!


Heya, np. MI!!! Na trasie nie mniej niz 7, przy normalnej exploatacji (a mowia, ze jak waryjot jezdze) to 11-12 na 100 LPG zuzywam.
Reggie, czy Twoj A. nie jest przypadkiem bordowy?
  
 
Witam również.

Mój jest jsno-fioletowy metalik. Mam z tyłu ciemne szybki i owiewki w szybach. 3d - rejestracja na WPR 55xx. W Warszawiue jestem prawie codziennie więc może kiedyś na siebie wpadniemy .

P.S. Przykręciłem kurek LPG o 1/3 obrotu - trochę muli ale nie dużo. Obaczym co będzie.

Pozdro.