Mały wypadek i nowa atrapa chłodnicy...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc wszystkim !
troche się nie odzywałem - miałem mały wypadek w Warszawce - jeden koleś Fiatem Mareą zajechał mi drogę, a ja jechałem z prędkością ok 110 km/h, odbiłem się od jego boku i przywaliłem w zaparkowane nowiutkie Renault Megane. na szczęście jechałem służbówką Oplem Astrą, a nie moim Poldusiem Policja stwierdziła, że całą winę ponosi kierowca który zajechał mi drogę. Samochód się klepie już drugi tydzień i jeszcze drugie tyle go nie będzie... A ja tydzień szpitalu, coś mi się w głowie powaliło ale już jest oki
no dobra teraz do rzeczy - kupiłem sobie wreszcie grill do poldka, firmy orichari z siatką. teraz go trochę przerobie i za jakiś tydzień załącze fotki. na całą długość dam siatkę a po środku zamiast znaczka FSO będzie logo mojej firmy tuningowej NEGRA - taki jak na tylnej klapie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
  
 
Całe szczęście że nic Ci się nie stało
  
 
Dokladnie. Bo autek mozesz miec wiele w zyciu ale zycie tylko jedno...
  
 
no jak juz chlopaki mowili dobrze ze tobie nic powaznego sie nie stalo...ale jeszce jedno szczescie ze nie jechales swoim poldkiem tylko sluzbowym...
  
 
no jakbym poldka rozwalił to było by mi przykro, smutno i ogólnie było by do dupy... ale ponoć najlepszy samochód na świecie to właśnie jest - służbowy nie płaci sie za wahę, za przeglądy i inne naprawy...
  
 
masz zupelna racje...najlepiej to sluzbowym...jak fotradar zrobi zdjecie i nie widac kierowcy to firma musi zaplacic bez zadnego ale... no i wogule wszytskie inne koszty paliwo plyn olej..wszytsko
  
 
U nas do firmy przyszło wezwanie do stawienia się "Gdzieś Tam" gdzie mają fotkę, że samochód Opel Astra jechał z prędkością 91 km/h na terenie zabudowanym. Mandat miała zapłacić firma, ale u nas w firmie jest tak, że jest kilka samochodów służbowych i każdy jest przypisany do swojego właściciela, więc kolega z pracy MUSIAŁ zapłacić mandat w wysokości 500 zł i dostał jeszcze 8 pkt karnych !!! Przegięcie jeżeli chodzi o punkty karne !!!
  
 
jakim samochodem bez zadnych konsekwecji mozna wjechac na 40 cm kraweznik?..................sluzbowym
  
 
faktycznie dobrze że wyszłęś z tego cały.. 110 to już ładna prędkość no i 2 sprawa.. firma tuningowa... czym sie zajmujecie??
  
 
NEGRA (z hiszpańskiego znaczy: Czarna) to mało znana firma na polskim rynku . Jest w 100% POLSKA, jej nazwa pochodzi od dwóch polskich nazwisk NEdwidek i GRAd. Zajmujemy się głównie projektowaniem samochodów od zera aż po gotowy model w skali 1:1 i przerabianiem mojego Poldka jeżeli chodzi wygląd i "grzebanie" w silniku i podzespołach w czasie wolnym - hobbystycznie. Głównie robimy projekty dla osób indywidualnych, ale zdarzają się też zlecenia czy konkursy na stworzenie jakiegoś konkretnego samochodu, małolitrażowego lub w każdej innej klasie. Mamy także swój własny Team rajdowy w KJS'ach i Rallycrossie, łącznie z lawetą, servisówką, częściami no i rajdówką - Fiat CC Sporting 1.2 od punto, 7s do 100 km/h, V max ok.220 km/h. Teraz w najbliższym czasie mamy zamiar pozucić swoje prace (czyt. zwolnić się z pracy) i założyć własny duuuuży garaż, w którym będziemy mogli na spokojnie "tworzyć" nasze prototypy i przeróbki nadwozi samochodowych
  
 
no to ja już nie mam pytań!! oby Wam sie to udało!!
  
 
no niezle niezle...rowniez zycze powodzenia
  
 
thx wszystkim za dobre słowo
  
 
Szczegolnie ze wawa to trudny rynek i wiele konkurentow. Powodzenia
  
 
a ja mam inne pytanie.. na klapie masz napis "negra" domyślam sie że robiłeś go gdzieś na zamówienie.. ile kosztuje taka zabawa??
  
 
na moje oko jets to naklejka...i penwi mozesz ja kupic u Gradka albo w firmie NEGRA

no fakt ze w warszawie jest spora konkurencja ale zycze powodzenia..mam nadzieje ze wam wyjdzie bo oby bylo jka najwiecej sklepow tuningowych i warsztatow
  
 
chodzi mi o to że machnąłbym sobie na tył "scooby" i zastanawiam sie ile ta imprezka kosztuje
  
 
aha...no w sumie fajna taka naklejeczka
  
 
Co do napisu "Negra" na tylnej klapie,
to napis pochodzi z liter firmy DAEWOO.
"N" - z Nubiry,
"eg r a" - z Leganza,
z tym że litera "r" została ucięta z napisu Leganza z litery "n"

czyli, np dla Ciebie SCOOBY, trzeba było by znależć markę samochodu co ma w swojej nazwie litery z Twoją ksywką

powiedz mi jak załączyć fotki na forum, ale nie adres http://...[addsig]
  
 
żeby wklejić obrazek na forum musisz go wrzucić na jakiś serwer i dopiero potem podać jego adres
qrde to ja mym musiał 2 Corsy opendzlować nubire i jeszzcze coś co ma Y w nazwie niee nie widze już tego u siebie