Poszukiwane miejsce przechowywania 2 zabytowych DF (Wawa)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam miejsca do przechowywania moich dwoch zabytkowych DF (jeden z 1968 drugi 1972) w okolicach Warszawy - moze byc suchy garaz, szklarnia, stodola - ale zeby samochody mialy dobrze (tzn sucho) i aby nikt sie do nich nie dobieral bo mnie bedzie gonil konserwator zabytkow (sa na zoltych blachach).

obecnie stoja sobie w stodole pod lublinem - ale 200 km zeby je zobaczyc i popiescic to troche za duzo dla mnie

zdjecia moich malenstw sa
tutaj
  
 
Szukaj miejsca w gospodarstwach na wylotach z Wa-wy. Szczególnie kierunek zachodni np Górczewska lub Poznańska kier. Ożarów Maz i dalej . Jest tam sporo gospodarstw zamienionych na hurtownie itp. bo ziemi już i tak się nikomu nie opłaca obrabiać, tylko tym największym co połapali kontrakty do Geant ów i innych Oszołomów (Auchan ). Musisz poprostu jeżdzić i pytać. Ja mam duży budynek ale na razie zajęty przez maszyny i ciągnik więc na chwilowo nic nie mogę zaoferować. Jest też drugie gospodarstwo ale nie zamieszkałe i ciągle się tam włamują. Chyba żebyś tam zamieszkał (dom do remontu) i sam pilnował.
  
 
Rys - piękne okazy , dlaczego zdjęć ich nie masz w swoim profilu ? ładnie by wyglądały w galerii Nasze Auta

wracając do tematu to może wzorem kolegi Pudla, wstawić je do muzeum - chociaż z drugiej strony eksponaty w muzeum Norblina są strasznie ciasno ulokowane i mogłoby to nie wyjść na dobre autom
  
 
A może oddasz go do muzeum, zostając jego właścicielem. Kiedy chcesz lub potrzebujeszw yjeżdzasz nim i już. Już takie cudo było cwiczone w naszym klubie
  
 
Na terenie gdzie wynajmuję hale jest jeszcze dwie wolne po 150 m2, są do wynajęcia po ok 6 zł za m2 +VAT czyli 900 +198, dla jednej osoby to dużo ale jeśli by się styknęło kilka osób i znalazł ktoś kto może odliczyć VAT, to może stać tam kilka samochodów. A miejsce jest blisko centrum Warszawy na terenie dozorowanym.