ZLOT KRAKÓW - 13 czerwiec 2004 - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-12 21:17:11, izka pisze:
Do brata kolegi klubowego Bodzia T. zapraszamy na spotkanie
Majac na wgledzie cel wyzszy czyli spot klubowy zapraszamy w niedziele (13 czerwca ) by Bodzio spokojnie zaprezentował nam poldasa i nieuciekał przed czasem



niestety o 15 museliśmy pojechaś w sprawch służbowych

takie jest niestety życie

  
 
Proponuje ognisko w Koszkwi w weekend 19-20.06
  
 
Cytat:
2004-06-15 12:59:01, RUFUS pisze:
Proponuje ognisko w Koszkwi w weekend 19-20.06

zobacze co da sie zrobić bo być może bede miał w niedziele egzamin ale jak nie to m.że zabiore mame psa i pojedziemy na zaległy piknic

powiec mi tylko gdzie to jest ????


[ wiadomość edytowana przez: BodzioT dnia 2004-06-15 20:38:39 ]
  
 
Cytat:
2004-06-15 12:59:01, RUFUS pisze:
Proponuje ognisko w Koszkwi w weekend 19-20.06


A masz tam jakąś działeczkę ?? I czy to przypadkiem nie chodzi o Korzkiew tą koło Krakowa?
  
 
Cytat:
2004-06-16 00:12:53, Mokry pisze:
Cytat:
2004-06-15 12:59:01, RUFUS pisze:
Proponuje ognisko w Koszkwi w weekend 19-20.06


A masz tam jakąś działeczkę ?? I czy to przypadkiem nie chodzi o Korzkiew tą koło Krakowa?



jeśli wszystko sie ułoży to planuje wypad na grila w najblizy wekend wiec pomysł kol.Rufusa jest dla mnie jak znalazł
  
 
Jak najbardziej chodzi o koszkiew koło Krakowa. Niestety nie mam tam działeczki ale jest to niezłe miejsce na ognisko.
  
 
To koło Krakowa jest Korzkiew a nie Koszkiew jeśli sie mylę to mnie poprawić!
  
 
Cytat:
2004-06-16 19:27:16, RUFUS pisze:
Jak najbardziej chodzi o koszkiew koło Krakowa. Niestety nie mam tam działeczki ale jest to niezłe miejsce na ognisko.



ja mam fajnego żeliwnego grilka wiec nie trzeba ogniska

proponije wiec zebrać chetnych ustalić termin i zrobić I spot Grilowy

i własnie podstawiłem poldzia pod dom a w sobote załaduje do niego matke i psa a do bagażnika grila, wągiel, miecho i pojade
gdzies na piknic



[ wiadomość edytowana przez: BodzioT dnia 2004-06-17 18:37:06 ]
  
 
panowie organizujemy coś czy nie bo sobota już jutro
  
 
No ja nie dam rady w ten weekend, pracuje po prostu, a wolne miałem w zeszły, bo wtedy był spot krakowski
A po drugie to nie wiem czy na grilla bym się wybrał, bo od 6 lat jestem wegetarininem i nie jem padliny. To tak w kwestii wyjaśnienia

P. S
Może by ustalić już datę spotu lipcowego tak żeby nikt się później nie wykręcał i frekwencja dopisała. Cyprys, może podejmiesz się organizacji
  
 
Jesli chodzi o mnie..to w niedziele jade na zlota Fiat & Furious..a jutro to chyba bede mial czas..chociaz czekaja na mnie pewne obowiazki domowe..ale to jeszcze zalezy jaka bedzie pogoda..pozdroowka
  
 
Cytat:
2004-06-18 15:00:30, pudel pisze:
No ja nie dam rady w ten weekend, pracuje po prostu, a wolne miałem w zeszły, bo wtedy był spot krakowski
A po drugie to nie wiem czy na grilla bym się wybrał, bo od 6 lat jestem wegetarininem i nie jem padliny. To tak w kwestii wyjaśnienia

P. S
Może by ustalić już datę spotu lipcowego tak żeby nikt się później nie wykręcał i frekwencja dopisała. Cyprys, może podejmiesz się organizacji




wiesz z grila je sie nie tylko padline ale i topielce (ryby) i zielenine (bakłążany papryke )
pozawtym nie musisz nic jesć mozesz patrzyć jak rujnujemy sobie zdrowie zażerająć sie niezdrowę padliną z rusztu
  
 
oj Pudel, widze ze poczucie humoru cie nie opuszcza... niepoprawny optymista jestes jesli myslisz ze bede jeszcze kiedys organizowal zlot... co do grila to w sobote nie mam czasu, w niedziele raczej tak ale to zalezy chyba tez od pogody, nie? a dzis to tak w kratke /pada/slonce/wieje...jakies konkrety jak to widzicie... nie chce obiecywac ze przyjade ale jest taka mozliwosc.
  
 
a ja widze ze pojade sam

szkoda
  
 
Moze ustalcie najpierw jakis konkretny termin a pozniej dogadujcie sie gdzie..tak chyba bedzie lepiej..pozdroowka
  
 
Cytat:
2004-06-18 17:40:37, MUSTANG pisze:
Moze ustalcie najpierw jakis konkretny termin a pozniej dogadujcie sie gdzie..tak chyba bedzie lepiej..pozdroowka


narazie niema chetnych wiec kto ma ustalić termin
  
 
No to moze wpadniecie na zlocik The Fiat and The Furious ktory bedzie w niedziele 20 czerwca okolo 11-12 w poludnie na zajezdni.. bedzie hamownia i kreciolek (platny-bo z pomiarem czasu--2 lub 3 zl) Wiec jak cos to zapraszam!! przynajmniej bedzie nas wiecej pisze sie ktos???? pozdroowka

[ wiadomość edytowana przez: MUSTANG dnia 2004-06-18 18:35:55 ]
  
 
Trzeba jechać Niedziela wydaje sie być dobrym terminem.
  
 
Wiecej chetnych nie ma???? pozdroowka
  
 
No co jest z wami?? tylko Rufus sie pisze???? pozdroowka