ZLOT KRAKÓW - 13 czerwiec 2004 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-07 18:32:56, bodziot pisze:
po drugie niewiem czy bede miał złopaczka a jak juz to napewno nie bede sie scigał bo mam urwane drażki reakcyjne wiec nie chce go nadwyrażac ale male demo napewno pokaże zeby Mokry nie płakał ze jestem chwalipieta i tylko sie przechwalam a poldzio nie jest tak szybki jak opowiadam


A laluna laluna
Mokry nic nie powie a na płacz to mi sie nie zanosi wręcz przeciwnie




  
 
Cytat:
2004-06-08 00:24:25, Mokry pisze:
A laluna laluna
Mokry nic nie powie a na płacz to mi sie nie zanosi wręcz przeciwnie



juz to widze nie uda mi sie załatwić poldzia a istneje takie ryzyko i jest dość wysokie i bedziesz gadał ze boje sie go pokazać ze niejest tak szybki jak mówie i różne inne rzeczy ja już cie znam
  
 
Nie żyj niepotrzebnym stresem
  
 
niech się stresuje albo wkońcu pokaże!!!

Bodziu drążki fabryka w sklepie po 35/szt ja kupiłem od znajomego bez marży po 30... ale mozna kupic same gumu po 6zl/szt co daje 6x4=24zl... zastanów się...

UWAGA UWAGA !!!
Wziąć grilla? Bierzecie kiełbaski? bo grilla mam byczego i nie wiem czy brać ten brud do auta jak nie bedzie potem chętnych...
  
 
Panowie i Panie ja tez nie wiem czy nie wyjade mam dosc juz miastowego zycia!!!!!!ten termin nie jest zbyt dobry na spocik!!!!ale jak tylko wroce w niedziele to postaram sie pojawic!!!!!!pozdroweczka!!!!
  
 
żaden termin nigdy wszystkim nie spasuje... trudno postaraj sie wpasc choc na moment...
  
 
Cytat:
2004-06-08 10:31:50, k1cyprys pisze:
niech się stresuje albo wkońcu pokaże!!!

Bodziu drążki fabryka w sklepie po 35/szt ja kupiłem od znajomego bez marży po 30... ale mozna kupic same gumu po 6zl/szt co daje 6x4=24zl... zastanów się...

UWAGA UWAGA !!!
Wziąć grilla? Bierzecie kiełbaski? bo grilla mam byczego i nie wiem czy brać ten brud do auta jak nie bedzie potem chętnych...



ja sie nie stesuje a okazja na przejażcze była i nikt nie chciał

a co do cen to sie zgadza bo byłem w sklepie
zobacze w poniedziałek ile bede miał kasy bo narazie mam puste ale są szanse na poprawe
  
 
[OT]

Potrzebuję przerdzewiałego 1 tłumika lub katalizatora od Poloneza Caro- konkretnie rur.
Jak ktoś ma w okolicach Krakowa to prosze o kontakt na priv.
  
 
Kasztan: jak poczekasz to do miesiaca wymieniam moj pierwszy tlumik to ci go dam...

to co z tym GRILLEM ? brac go???

Bodziu ale spoilerek Ci przywioze, nie?
  
 
dzięki, ale nie wiem czy choćby tydzień poczekam.
mimo wszystko, pamiętaj o mnie
  
 
Cytat:
2004-06-08 16:22:00, k1cyprys pisze:

Bodziu ale spoilerek Ci przywioze, nie?


Który spojlerek ten na dole z przodu? Jak Bodzio nie chce to ja się pisze na niego
  
 
chyba ten nad tylną szybe
  
 
tak, tak ten na szybę z tyłu... ja nie mam z przodu.. buuu
  
 
Cytat:
2004-06-08 16:22:00, k1cyprys pisze:
Kasztan: jak poczekasz to do miesiaca wymieniam moj pierwszy tlumik to ci go dam...

to co z tym GRILLEM ? brac go???

Bodziu ale spoilerek Ci przywioze, nie?



co do grila to niewiem ale ja jestem za bo jak przyjade z pracy to zchecią zjem sobie kiełbaske na gorąco

co do szpejów to załaduj wszystkio czyli spojlerek i drążki bo musze je wymnienic a w niedziele powinenem miec kase to rozliczymy się

a co do tego czy bede żlopciem bede wiedział w piątek wieczorkiem albo sobote rano
  
 
no to świetnie: biore grilla, kiełbase, drążki i spoilerek, jak nie bedziesz autem to weź pifko... do zobaczenia na zajezdni (lub stacji)



BIERZCIE KIEŁBASKI I CHLEBEK
  
 
i mały

pojechałem sobie na spot drugiego klubu i zobaczcie jak sie fajnie bawiłem





  
 
pokarało cie ze do obcych jezdzisz!!!
a do swoich to nie...
  
 
Cytat:
2004-06-08 23:52:44, bodziot pisze:

pojechałem sobie na spot drugiego klubu i zobaczcie jak sie fajnie bawiłem




Pewnie potem po naprawie zamknąłes licznik i w "rajdowym stylu" pojechałes do domu LOL


[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2004-06-09 09:57:46 ]
  
 
co wy sie tak nie lubicie ?
  
 
Cytat:
2004-06-09 10:21:29, k1cyprys pisze:
co wy sie tak nie lubicie ?


Lubimy sie tylko zawsze mamy odmienne zdanie na temat użytkowania pojazdów