ZLOT KRAKÓW - 13 czerwiec 2004 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...zwłaszcza pojazdu drugiego z was...
  
 
Ja wole jeździć a drugi z nas woli grzebać
  
 
hmmm, no coś w tym jest... ja też wole jeździć (i musze jak najtaniej i bez awaryjnie...) coś w tym jest... hmm...
  
 
Cytat:
2004-06-09 00:04:18, k1cyprys pisze:
pokarało cie ze do obcych jezdzisz!!!
a do swoich to nie...


nie rozumem to też moi pozatym oni byli pierwsi a co sie zadko zdarza małem czas auto i paliwo w baku wiec pojechałem
zresztą jak można odmówić sobie zobaczenie tego cuda



jeśli w niedziele bede miał te 3 rzeczy to też zobaczycie mnie

a grzebałem bo zasyfił mi sie gaźnik mimo ze mam 2 filtry paliwa i czyściłem go 2 razy gdześ w nim siedą jakeś syfki i zatykaja mi dysze wolnych obrotów na obu gardzielach
a tu kilka zdjeć mojej walki

czyli widok na moje gacie



dmuchajacy w dysze



i po robocie





i mały dowód ze autko jednak jeździ



pozatym pomysl ze gdybym nie pojechał do nich to stało by sie to podczs jazdy na nasz zlot i co wtedy Mokry by sie pewnie posikał z radości ze mi sie znów poldzio zepsuł

Cytat:
2004-06-09 09:52:46, Mokry pisze:

Pewnie potem po naprawie zamknąłes licznik i w "rajdowym stylu" pojechałes do domu LOL




nie poszedłem tylo 120 bo chciałem sprawdzić chy dobrze chodzi skorygowałem nastawy pogadałem półgodzinki i pojechałem kolumna do znajomego na nieoficjalną cześć a jak zaczeło lać pojechałem do domu

  
 
Cytat:
2004-06-09 10:29:41, Mokry pisze:
Ja wole jeździć a drugi z nas woli grzebać



chciałes powiedzie toczyć sie


Cytat:
2004-06-09 10:24:09, Mokry pisze:
Cytat:
2004-06-09 10:21:29, k1cyprys pisze:
co wy sie tak nie lubicie ?


Lubimy sie tylko zawsze mamy odmienne zdanie na temat użytkowania pojazdów




racja kol. Mokry ma ekonomiszne toczydełko marki Polonez a ja nieekonomiczne paliwożerne ale za to dynamiczne a co zatym idzie dajace mi duzo frajdu z jazdy
  
 
Cytat:
2004-06-09 11:27:16, bodziot pisze:
a ja nieekonomiczne paliwożerne ale za to dynamiczne a co zatym idzie dajace mi duzo frajdu z jazdy




Jakiej jazdy 5km tygodniowo ?? i potem tydzień roboty
  
 
Cytat:
2004-06-09 11:18:34, bodziot pisze:
pozatym pomysl ze gdybym nie pojechał do nich to stało by sie to podczs jazdy na nasz zlot i co wtedy Mokry by sie pewnie posikał z radości ze mi sie znów poldzio zepsuł




Mokry by sie nie posikał bo ***** nie jestem i nie rób ze mnie ***********
Śmieje sie tylko jak czytam Twoje wychwałki na temat jaki to błekitek jest potworem pożerającym ogromne ilosci paliwa.
Pogromca szos normalnie i obwodnicy Demon prędkości
Bodzio lepiej zrób kolejny konkurs bez rozwiązania ile ta Twoja padaka pojedzie bo coś mis ie zdaje że na gazie mam szanse z Tobą
Tylko ciekawe co sie nastepnym razem zepsuje przed spotem poduszki pod skrzynią już były teraz są drążki niedługo Ci braknie przyczyn



[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2004-06-09 12:04:35 ]
  
 
o Boże.. widzę że rozpętałem niezłą walkę tym postem i kilkoma ostatnimi dopiskami...
już dobrze, nie kłućcie się tylko przyjedźcie na spot, najlepiej autami to wtedy pogadamy i może wkońcu uda się nam rozwiać wątpliwości co do poldka Bodzia...
ja pomimo ślizgającego się sprzęgła, i dwu 10-letnich sparciałych opon (ta na zapasie jest już od tygodnia pęknięta ze starości a nowe dopiero w lipcu) mogę się z kimś zweryfikować... ale może nie będzie potrzeby tym razem.. wole sprawnościówkę na czas...

sie zobaczy
  
 
Cytat:
2004-06-09 11:40:31, Mokry pisze:
Cytat:
2004-06-09 11:18:34, bodziot pisze:
pozatym pomysl ze gdybym nie pojechał do nich to stało by sie to podczs jazdy na nasz zlot i co wtedy Mokry by sie pewnie posikał z radości ze mi sie znów poldzio zepsuł




Mokry by sie nie posikał bo *******nie jestem i nie rób ze mnie *************
Śmieje sie tylko jak czytam Twoje wychwałki na temat jaki to błekitek jest potworem pożerającym ogromne ilosci paliwa.
Pogromca szos normalnie i obwodnicy Demon prędkości
Bodzio lepiej zrób kolejny konkurs bez rozwiązania ile ta Twoja padaka pojedzie bo coś mis ie zdaje że na gazie mam szanse z Tobą
Tylko ciekawe co sie nastepnym razem zepsuje przed spotem poduszki pod skrzynią już były teraz są drążki niedługo Ci braknie przyczyn




Adamus nie narzekał

i podam ci liste

1) drązki realcyjne
2) resory tylnie
3) amortyzatory
4) stabilizator przedni
i tak wszystle gumy zawieszenia bo lata po drodze jak żyd po pustym sklepie i powoli zaczayna sie wszystko tłuc

a jak niewierzysz zapraszam jutro do 14 na przejażczke to zobaczysz jak nie wierzysz i przyokazji pokarze ci poduszke skrzyni

a co do zarłoczności to powiec mi dlaczego masz LPG w swoim przecież nie dla tego ze masz zaduży bagażnik
  
 
Cytat:
2004-06-09 14:29:00, k1cyprys pisze:
o Boże.. widzę że rozpętałem niezłą walkę tym postem i kilkoma ostatnimi dopiskami...
już dobrze, nie kłućcie się tylko przyjedźcie na spot, najlepiej autami to wtedy pogadamy i może wkońcu uda się nam rozwiać wątpliwości co do poldka Bodzia...
ja pomimo ślizgającego się sprzęgła, i dwu 10-letnich sparciałych opon (ta na zapasie jest już od tygodnia pęknięta ze starości a nowe dopiero w lipcu) mogę się z kimś zweryfikować... ale może nie będzie potrzeby tym razem.. wole sprawnościówkę na czas...

sie zobaczy


k1cyprys nie stresuj sie to u nas normalne i niegroźne. I tak potem razem browar pijemy
  
 
Tylko sie uniosłem jak Bodziot napisał że sie śmieje że mu sie poldek psuje a to nieprawda. Mój samochód też jest awaryjny i nie zamierzam sie śmiać z czyjegoś niepowodzenia
  
 
Cytat:
2004-06-09 18:19:40, Mokry pisze:
Cytat:
2004-06-09 14:29:00, k1cyprys pisze:
o Boże.. widzę że rozpętałem niezłą walkę tym postem i kilkoma ostatnimi dopiskami...
już dobrze, nie kłućcie się tylko przyjedźcie na spot, najlepiej autami to wtedy pogadamy i może wkońcu uda się nam rozwiać wątpliwości co do poldka Bodzia...
ja pomimo ślizgającego się sprzęgła, i dwu 10-letnich sparciałych opon (ta na zapasie jest już od tygodnia pęknięta ze starości a nowe dopiero w lipcu) mogę się z kimś zweryfikować... ale może nie będzie potrzeby tym razem.. wole sprawnościówkę na czas...

sie zobaczy


k1cyprys nie stresuj sie to u nas normalne i niegroźne. I tak potem razem browar pijemy



racja lubimy sobie podokuczać bo to dobra okazja aby pujsć na browara w ramach ugody
  
 
eh, zawsze znajdziecie powód aby się napić, a ja już zacząłem się przejmować...
  
 
A ja się chciałem dowiedzieć czy bedzie ktoś z jakiegoś innego klubu?? Można by zaprosić przecież chyba
  
 
Cytat:
2004-06-10 00:34:40, pudel pisze:
A ja się chciałem dowiedzieć czy bedzie ktoś z jakiegoś innego klubu??
Można by zaprosić przecież chyba



na przykład MotoKlub i naewno ucieszą sie z zaproszenia
  
 
zaprosiłem kolegów z fso tuning team ale raczej kiepsko, i z fiat&fiutrios, ale tez raczej kiepsko...
  
 
Z mojego przybycia ma Zlot nic .
W niedziele od 14 do 22 jestem w pracy
Przynajmniej zrobiłem zdjęcia Poldziowi.
Zapraszam do galerii


[ wiadomość edytowana przez: RUFUS dnia 2004-06-10 11:48:19 ]
  
 
fotki ladne, stare tablice ale za to gaz nowy...hehe... moze nastepnym razem...
  
 
a moje szanse na posiadanie paliwa i poldzia w niedziele wzrosły do ok 70%

zostaje tylko problem czy bede miał jeszcze czas bo w niedziel też pracuje
  
 
Cytat:
2004-06-10 20:36:53, bodziot pisze:
a moje szanse na posiadanie paliwa i poldzia w niedziele wzrosły do ok 70%

zostaje tylko problem czy bede miał jeszcze czas bo w niedziel też pracuje


to juz mały problem napiszemy ci usprawiedliwienie