ZLOT KRAKÓW - 13 czerwiec 2004 - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a co Mustang nie jedziesz w niedziele na f&f spot?? Czy tylko tak dla jaj podkręcasz temat hehe
  
 
Cytat:
2004-06-19 00:51:48, Mokry pisze:
a co Mustang nie jedziesz w niedziele na f&f spot?? Czy tylko tak dla jaj podkręcasz temat hehe


Ja jade napewno na spota F&F w niedziele..a Fso Ak tez bylo by milo zobaczyc pozdroowka
  
 
A co na to koledzy BodzioT i k1cyprys?? wybieracie sie na spota w niedziele?? pozdroowka


[ wiadomość edytowana przez: MUSTANG dnia 2004-06-19 01:02:24 ]
  
 
Cytat:
2004-06-19 00:59:06, MUSTANG pisze:
A co na to koledzy BodzioT i k1cyprys?? wybieracie sie na spota w niedziele?? pozdroowka




jak nie pojade gdzieś na grilla to moze wpadne
  
 
Cytat:
2004-06-19 01:09:22, bodziot pisze:
Cytat:
2004-06-19 00:59:06, MUSTANG pisze:
A co na to koledzy BodzioT i k1cyprys?? wybieracie sie na spota w niedziele?? pozdroowka




jak nie pojade gdzieś na grilla to moze wpadne


Grilla mozna sobie zrobic popoludniu..a spot F&F jest okolo 11-12..pozdroowka
  
 
nie wiem, po ostatnim zlocie jestem nadal wkurwiony i nie chce mi sie jechac na zaden zlot. pozatym musze zrobic kilka rzeczy w aucie zanim zaczne szalec, zwlaszcza zaczynajac od opon, drazkow reakcyjnych itp ale to dopiero za 2,3 tygodnie...no i to pieprzone sprzeglo...200zeta nie moje...nie wiem zreszta czy nie polamalem pierscionkow, ale cos czuje ze tak...i jestem z tego powodu jeszcze bardziej wkurwiony...
  
 
Wygląda, że tylko Ja będę
Przyjede koło 12 na zajezdnie.
Po zlocie może wyjeżdzik do Kryspinowa na ..... " browarka "
  
 
Cytat:
2004-06-19 14:50:22, RUFUS pisze:
Wygląda, że tylko Ja będę
Przyjede koło 12 na zajezdnie.
Po zlocie może wyjeżdzik do Kryspinowa na ..... " browarka "



ja chyba też ale koło 13

bo dzisiaj zaliczyłem Grilla i powiem tylko ze było superasto nażarłem sie padliny i topielców z rusztu i pozwiedzałem poldziem kawałek małopolski (ponad 80 km) robiąc przyokazji badania trakcyjne a dokłądniej spalanie w trasie i wyszłomi ze podczas ostrzejszej jazdy po wertepkach pali mi ok 8.5 l/100
  
 
Cytat:
2004-06-19 13:19:19, k1cyprys pisze:
nie wiem, po ostatnim zlocie jestem nadal wkurwiony i nie chce mi sie jechac na zaden zlot.



A co takiego wpłyneło na Twoje samopoczucie?
Jesli uważasz że cztery osoby na spocie to mało, zapytaj Bodziota z którym nieraz w dwójke urzędowaliśmy na pasie hehe Już sie spierać nie było o co hehe A swoją drogą to chyba wśród sympatyków mamy martwe dusze w małopolsce
  
 
Cytat:
2004-06-19 16:56:42, bodziot pisze:
ja chyba też ale koło 13

bo dzisiaj zaliczyłem Grilla i powiem tylko ze było superasto nażarłem sie padliny i topielców z rusztu i pozwiedzałem poldziem kawałek małopolski (ponad 80 km) robiąc przyokazji badania trakcyjne a dokłądniej spalanie w trasie i wyszłomi ze podczas ostrzejszej jazdy po wertepkach pali mi ok 8.5 l/100



Bodziot a jakiegoś innego mięska (cielęcinki) nie zaliczyłes na tym grillu ??
  
 
Cytat:
2004-06-19 20:45:31, Mokry pisze:
Cytat:
2004-06-19 16:56:42, bodziot pisze:
ja chyba też ale koło 13

bo dzisiaj zaliczyłem Grilla i powiem tylko ze było superasto nażarłem sie padliny i topielców z rusztu i pozwiedzałem poldziem kawałek małopolski (ponad 80 km) robiąc przyokazji badania trakcyjne a dokłądniej spalanie w trasie i wyszłomi ze podczas ostrzejszej jazdy po wertepkach pali mi ok 8.5 l/100



Bodziot a jakiegoś innego mięska (cielęcinki) nie zaliczyłes na tym grillu ??



niestety nie
  
 
i wasnie wróciłem z "nielegalnego" spotu pod egidą F&F gdzie spotkałem Rufusa i Mustanga

no cóz mimo ze pogoda była w kratkę było bardzo fajnie i nawet na tej fali przewiozłem Rufusa błekitkiem i z miny wyglądał ze był zadowolony zwłaszcza po bączkach na II biegu oraz doświadczył też co MOC robi z zawieszeniem poloneza

a potem mała kolumną wróciliśmy w kieruku domu i chciałem podziekować mu za toważystwow w podróżowniu prawym pasem bo zapomniałem ze po mieście mozna jechać tak powoli
  
 
No fajnie bylo..szkoda ze k1cyprys i Mokry sie nie pokazali..no ale coz..pozdroowka
  
 
Mokry miał ważne sprawy służbowe
Zreszta to nie zlot fsoak i nikt nas tam nie zapraszał

A wogóle to watek jest o zlocie krakowskim a wy tu off topy i druga nude robicie

[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2004-06-21 00:32:17 ]
  
 
Cytat:
2004-06-21 00:19:08, Mokry pisze:
Mokry miał ważne sprawy służbowe
Zreszta to nie zlot fsoak i nikt nas tam nie zapraszał

A wogóle to watek jest o zlocie krakowskim a wy tu off topy i druga nude robicie

[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2004-06-21 00:32:17 ]



ale narzekasz tylko opisaliśmy wyniki roboczej wizyty na spocie F&F
  
 
Bodziu czy ja sie zle doczytalem , czy napisales ze twoj zlopacz pali ok 8,5 l/100km? jesli tak to musisz mu chyba zmienic ksywke ze zlopacz na ekonomik!!! przeciez takie spalanie przy silniku 1,8 16v to jest zajebiste spalanie jak na taki wiekowy silnik... no chyba ze sie myle...
  
 
No chyba że Bodzio troszke upiększył wynik hehe
Ale mój zwykły 1.5 AB w trasie przy prędkości 90-100km/h palił koło 8 wiec jeśli to poza miastem to całkiem racjonalny wynik
  
 
Cytat:
2004-06-21 00:19:08, Mokry pisze:
Mokry miał ważne sprawy służbowe
Zreszta to nie zlot fsoak i nikt nas tam nie zapraszał

A wogóle to watek jest o zlocie krakowskim a wy tu off topy i druga nude robicie

[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2004-06-21 00:32:17 ]


Mylisz sie Mokry..ja zapraszalem popatrz kilka postow wczesniej pozdroowka
  
 
Cytat:
2004-06-21 11:18:17, k1cyprys pisze:
Bodziu czy ja sie zle doczytalem , czy napisales ze twoj zlopacz pali ok 8,5 l/100km? jesli tak to musisz mu chyba zmienic ksywke ze zlopacz na ekonomik!!! przeciez takie spalanie przy silniku 1,8 16v to jest zajebiste spalanie jak na taki wiekowy silnik... no chyba ze sie myle...



pomyśl ze kiedyś złopaczek palił 9.5 w mieście a na tej samej trasie zeszedł do 8 ale to były stare dobre (wolne) czasy a teraz jest inaczejale mysle ze jak bym nie scigał sie z roverkiem z gdowa do dobczyc buło by mniejsze spalanie ale nie potwierdził bym ze na prostej sa szybke ale pod górki