Czerwcowy spot "Rejsowy" 5/6-06-2004 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Na wstępie dzięki dla Race za organizację spotkania! Spocik udany, klimat międzydrzewny bardzo sympatyczny. Bracia z FF również

Pytanie do Maćka: znasz jakiś sensowny warsztat gdzie można podjechać na ustawienie gazowni na analizatorze i gdzie nie usłyszę że jak mi pali 13-14l to mam być zadowolony (temat spalania drążę już od dawna i uwierzę w powyższe dopiero po ustawieniu na maszynie).

Pozdrawiam
MK
  
 
Cytat:
2004-06-07 15:17:42, Mieszko1976 pisze:
Witam
Na wstępie dzięki dla Race za organizację spotkania! Spocik udany, klimat międzydrzewny bardzo sympatyczny. Bracia z FF również

Pytanie do Maćka: znasz jakiś sensowny warsztat gdzie można podjechać na ustawienie gazowni na analizatorze i gdzie nie usłyszę że jak mi pali 13-14l to mam być zadowolony (temat spalania drążę już od dawna i uwierzę w powyższe dopiero po ustawieniu na maszynie).

Pozdrawiam
MK


Hej Mieszko ja ustawiam LPG tam gdzie zakładałem czyli na Czerwonego Krzyża. Aczkolwiek musisz pamiętać, że spalanie to nie tylko ustawienia składu mieszanki, lecz wypadkowa takich czynników jak pełna sprawność hamulców (nic nie może blokować), dobrze ustawiony zapłon, zawory, poprawne ciśnienie w oponach, typ zastosowanego miksera (na rurkowym zawsze więcej pali i niestety tutaj nie da się nic zrobić), stan przewodów WN, świec zapłonowych... Zużycie przekraczające 13l/100km przy normalnej jeździe (tzn. bez gazu w podłodze) należy uznać w obenych warunkach za zbyt wysokie i faktycznie należy podziałać w tym zakresie, aby je zmniejszyć. Jeżeli chodzi o ustawienie składu mieszanki to jeżeli mnie pytają ile pali to mówię za dużo i muszą dokładnie regulować, a nie zrobić to na odpier. Ponadto pomyśl czy nie warto wymienić przy okazji filterka gazu, gdyż pomimo, że wymiana wg instrukcji często zalecana jest na przebiegi ponad 20 tys km. to warto go wymieniać częście co mniej więcej 10 tys km.
  
 
>> FOTKI REJSA << hosted by ZoLt4R .
W sumie ~90 fotek.
Zapraszam do oglądania!

Mała zajawka...










I jeszcze fotka-bonus - kto zgadnie co ona przedstawia?? (nie podpowiadać )



BTW - Chyba nam odjebało

ps. Ktoś ma ochotę na kiełbaskę z grila?


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-07 23:33:57 ]
  
 
No Race,foteczki pikne
Czekamy na powtórkę RaceParty no i relację z fotami na stronie
  
 
pewnie było zajefajnie....
niestety, może na replay sie załapie
  
 
Cytat:
2004-06-08 16:41:56, kaovietz pisze:
No Race,foteczki pikne
Czekamy na powtórkę RaceParty no i relację z fotami na stronie


Spoko, bedzie dzisiaj jak tylko wróce ze szkoły - mam obronę.
Tymczasem mam coś lepszego . Foty to jeszcze nic, zobaczcie co teraz mam dla Was .

ZoLt4R Entertainment Network we współpracy z Racing Extreme Productions mają zaszczyt przedstawić:

>> Race_D's Rancho Party 5-6.06.2004 <<

Na razie na servie neo ale prosiłem już m.in. Konia o wrzucenie na coś szybszego. Jak kto może to po ściągnięciu niech zrobi mirrora.
Czekamy na Wasze opinie. IMHO film roku i nagrody oraz nominacje się posypią (Grammy, Oskary itp.) .
Jeżeli produkcja zostanie pozytywnie przyjęta nie wykluczamy kolejnych części z tej serii .
  
 
AAAAAAAAAAA Filmik wspaniały!!!!!!!brawo Zoltar!!Bajerka jest
  
 
A tutaj co tak spokojnie? Nikt nie ogląda fotek ani filmu?? Dobrze że na innych forach temat nadal popularny. Na niektórych z lekka na OT schodzi ale ważne żeby być popularnym .
Najciekawsza duskusja toczy sie na forum LKP >> LINK <<. W ciągu godziny przybyło więcej postów niż przez dwa tygodnie, szkoda że niewiele na temat samej imprezy ale ile mozna się nauczyć o wychowaniu w trzeźwości!
Mam nadzieje, że ktoś jeszcze looknie film i fotki przy okazji i wróci do tematu przewodniego .
  
 
Ja ogladalem filmik i musze powiedziec ze jest zaje%^&ty !!! Zaluje tylko, ze zalapalem sie na obecnosc tylko w napisach (no jeszcze moje autko sie tam na moment pojawia). Filmik KLASA jest !!!!
  
 
Odgrzewam bo może nie wszyscy (szczególnie osoby spoza klubu) regularnie odwiedzają stronę klubową, na której miało właśnie miejsce jedno z największych wydażeń w historii klubu - pojawiła się MOJA relacja z mojego małego spotu . Można ją przeczytać i skomentować >> TUTAJ <<. Zwróćcie szczególną uwagę na ostatnie znaki w jej adresie . UWAGA!!! Text baaardzo długi, chyba jedna z najdłuższych relacji w całym dziale. Sorry ale to moja pierwsza, jeszcze tak streszczać i wybierać najważniejszych faktów nie potrafie - z polskiego byłem chyba najslabszy wśród wszystkich w technikum . Z tego samego powodu nie jest to pewnie poprawne stylistycznie i gramatycznie ale nie o to w tym chodzi - skoncentrujcie się na treści, nie na stylu . Mimo wszystko zapraszam do zapoznania się z nią bo zajęła mi kilka dni (brak czasu ). Ciekawe ile osób doczyta do końca .
Fotki będą jut... znaczy jeszcze dzisiaj .

BTW - I can feel the POWER and i think I like it
  
 
No i już są fotki więc relacja kompletna.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia w/w stron i komentowania.



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-16 03:37:19 ]