Spot w Bydgoszczy - kiedy? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie... i sprawa się rozlazła
  
 
Cytat:
2004-06-14 19:09:13, Prozak pisze:
(...)
ps. race odrazu odpowiadam ze lampy tylnie juz zrobione


No! Masz szczęście
  
 
Temat sczezł...Spotykamy się jeszcze w czerwcu oficjalnie?Chyba pora cosik ustalić....
  
 
Cytat:
2004-06-18 23:56:40, kaovietz pisze:
Temat sczezł...Spotykamy się jeszcze w czerwcu oficjalnie?Chyba pora cosik ustalić....



Prawda, prawda...

Przyszły weekend?
  
 
cosik niemarawo idzie ustalanie... CZY PRZYSZLY WEEKEND wszystkim pasuje ???
  
 
Witam po dluzszej przerwie.
Jeszcze nie wiem czy mi pasuje poniewaz koniec miesiaca zapowiada sie dosyc pracowicie (poczatek przyszlego pewnie tez, wiec nastepny weekend pasuje mi jak kazdy inny). Jesli tylko bede mogl, to pojawie sie na sopcie.
  
 
Hmm... w sumie przypomniałem sobie że 26-27 ma zdrową popijawę... eee... impreze pożegnalną z okazji ukończenia NKJO
  
 
Cytat:
2004-06-19 08:45:28, Lafaar pisze:
cosik niemarawo idzie ustalanie... CZY PRZYSZLY WEEKEND wszystkim pasuje ???


No jakby raczej musi pasować jeśli chcemy się spocić w czerwcu bo więcej weekendów już w tym miesiącu nie będzie . No to rzucać czas i miejsce, byle blisko !
  
 
Hmmm...a moze tak toruński poligon?
  
 
Cytat:
2004-06-19 18:46:55, kaovietz pisze:
Hmmm...a moze tak toruński poligon?



Grrrr poligon i poligon ... ten poligon to krna szary jest jak co najmniej moj Poldek Zamek Dybowski to już nie łaska ??

Do zobaczenia w sobote 11:00 Torital? Stamtad mozna pojechac i do zamku, i na poligon (jesli ewidentnie ten zamek nikomu nie zapasuje)
  
 
Wreszcie,nareszcie konkrety
Zatem zgłaszam gotowość do akcji,akcji
A Zamek Dybowski wyglada tak: (te cegły za kombiakiem )
  
 
Cytat:
Zatem zgłaszam gotowość do akcji,akcji
A Zamek Dybowski wyglada tak: (te cegły za kombiakiem )



Akcji, akcji to ja wolałbym nie uskuteczniać (obtrząsa mnie na widok wódy do dziś dzień a poza tym bardzo dobrze. Proponuję grilla, a może ktoś skusi się na integrację w rytmie zarzynanego akumulatora? ;-D