LPG LANDI - przełącznik paliwa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Posiadam instalację Landi z 1998 roku.Mam problem,gdyż rozwalił mi się przełącznik benzyna-gaz (taki mały,okrągły,zielony z diodą migającą),którego działanie polega na chwilowym zwarciu (coś jak miękka mechanika-mniej więcej) i wychodzą od niego 4 kable. Czy ktoś może posiada taki przełącznik paliwa,a może pasuje jakiś inny? Gdzie ewentualnie można coś takiego kupić? Proszę o pomoc
Dzięki.
Pozdrawiam
  
 
Też mam instalacje Landi i ten zielony przełącznik. Zakładałem instalkę pół roku temu i pewnie mój gazownik ma takie przełączniki ale to jest w Krakowie Z lublina masz trochę daleko ale dam Ci numer do niego może Ci wyśle albo coś (012) 413-88-21
Pozdr
  
 
Rozbierz ten przelacznik i kup nowy mikrostycznik ktory jest wewnatrz,nie ma tam nic skomplikowanego.
  
 
Mlac! Dzięki za pomoc.Nigdzie w Lublinie nie można tego przełącznika dostać (coś okropnego!).Może Twój gazownik coś na to poradzi .Już dzwonię!
Pozdrawiam!

Carinus! Dzieki za podpowiedz.Niemniej tu chodzi o obudowę,która jest całkowicie zniszczona i cały środek trzyma się na niczym, właściwie.Muszę zatem kupić cały nowy przełącznik.
Pozdrawiam!

Trzymajcie się!
  
 
Dodik. To może zrobimy po mojemu? Kolega carinus powiada, że wystarczy zastosować mikrostycznik. Damy radę.
  
 
Witam
Facowe oznaczenie przelacznika to AC 97
Kupisz go w firmie LTA Polonia
Pogadaj to wysla o za pobraniem!
pozdrawiam!
Wszystkie dane firmy znajdziesz na www