OT Nasi górą!!!!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem że się naraże co poniektórym, ale co tam
Lech Poznań - Legia Warszawa 2:0 w pucharze Polski
HEJ KOLEJORZ, HEJ KOLEJORZ, HEJA HEJA HEJ KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!
  
 
wsit... C..C..CWK...CWKS...LEGIA
  
 
A Widzew Łódz czeka najprawdopobniej druga liga .
Ale i tak będe mu iwerny.
No spamujmy w tym watku o sporcie .
  
 
majchal nie ciesz się bo na Łazienkowskiej to i tak wojskowi wygrają.

A co do meczu to faktycnie Legia w pierwszej połowie nie miała nic do powiedzenia i dobrze że tylko 2 bramy straciła.

A i jescze jedno. pozdrów waszego mądrego prezydentan za taką wspaniałomyślną decyzje o wpuszczeniu kibiców legii, szkoda że pare godzin przed meczem
  
 
Hej KOLEJORZ, Hej KOLEJORZ, Heja Heja Hej KOLEJORZ, KOLEJORZ, KOLEJORZ.
Co prawda meczu nie oglądałem, ale i tak się ciesze razem z naszą drużyną.

A co do nie wpuszczania, ponoć kibice Lecha przeszli sie pod Urząd miasta i Frankiewicz wyleciał do nich z szalikiem a oni do niego by go zdiął, i powiedzeli ze dla kibiców Legi zakupili 2000 biletów na ten właśnie mecz. Czy to prawda to nie wiem, ale podawali wczoraj w radiu.

Ale to i tak nie zmienia faktu ze KOLEJORZ rządził na stadionie, a kibiców ponoć 25 tysiecy było, ale to i tak z biletów, a nie liczą tych co weszli inaczej.
  
 
Jojek, wiesz jak dotychczas było miedzy naszymi klubami. Od jakiegos czasu się poprawiło i już nie ma rozrub, ale Przezydent dmuchał na zimne. Tu bardzo dużym rozsądkiem wykazali się kibice i chwała im za to że wreszcie mam ochotę iśc na mecz. Wcześniej to się bałem, a teraz to chyba zacznę chodzić
W każdym bądź razie cieszę się z postawy kibiców obu klubów. Świetne widowisko w przyjaznej atmosferze.
A co do meczu to Legia w drugiej połowie była zdecydowanie lepsza i tylko cud nas uratował, że nie srtaciliśmy bramki. Za to w pierwszej odwrotnie, dobrze że tylko 2 wpadły
Widziałem świetny baner trzymany przez kibiców Legii
"WSZYSTKO NAS DZIELI, ALE JEDNO ŁACZY"
  
 
Cytat:
2004-05-18 21:58:01, MAJCHAL pisze:
Wiem że się naraże co poniektórym, ale co tam
Lech Poznań - Legia Warszawa 2:0 w pucharze Polski
HEJ KOLEJORZ, HEJ KOLEJORZ, HEJA HEJA HEJ KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!


jak oglądałem wczoraj mecz to myślałem o tobie Majchal. Miałem przeczucie że coś takiego napiszesz.
Mam nadzieję że 1.06.2004 na Łazienkowskiej to nasza ukochana LEGIA WYGRA. Mam cichą nadzieję że 3:0
LEGIAAAAAAAAAA, LEGIA WARSZAWAAAAAAAAAAA!!!
  
 
Panowie trzeba przyznac ze Lech pokazal sie z dobrej strony nie przestraszyli sie Legii i zagrali na prawde dobry mecz!!!!! niespodziewalem sie ze taki wynik padnie w Poznaniu!!!brawo dla LEcha!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: will dnia 2004-05-19 10:37:29 ]
  
 
LECH LECH KOLEJORZ!!!

Byłem na meczyku, było super Lech wygrał a ja nie moge dziś nic powiedzieć bo mnie gardło boli
  
 
Cytat:
2004-05-18 21:58:01, MAJCHAL pisze:
Wiem że się naraże co poniektórym, ale co tam
Lech Poznań - Legia Warszawa 2:0 w pucharze Polski
HEJ KOLEJORZ, HEJ KOLEJORZ, HEJA HEJA HEJ KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!



Pozdrowienia z gdyni dla LECHA POZNAN
  
 
Heheh..niezly poscik ale skoro juz o klubach mowa..to ja jestem wierny Wisle Krakow w koncu druzyna z rodzinnego miasta jeszcze 3 mecze zostaly..jak wszystkie 3 wygraja..to nie bede mieli zadnego przegranego meczu..tylko jeden remis maja ale i tak niezle im idzie..podziwiam ich pozdroowka motokibice hehe
  
 
Cytat:
2004-05-20 21:58:32, MUSTANG pisze:
Heheh..niezly poscik ale skoro juz o klubach mowa..to ja jestem wierny Wisle Krakow w koncu druzyna z rodzinnego miasta jeszcze 3 mecze zostaly..jak wszystkie 3 wygraja..to nie bede mieli zadnego przegranego meczu..tylko jeden remis maja ale i tak niezle im idzie..podziwiam ich pozdroowka motokibice hehe



A wole Cracovie. Tomek dzięki za pozdrowienia i oczywiście pozdro dla Areczki od Poznania.
  
 
Cytat:
2004-05-20 21:58:32, MUSTANG pisze:
...to ja jestem wierny Wisle Krakow ...jeszcze 3 mecze zostaly..jak wszystkie 3 wygraja..to nie bede mieli zadnego przegranego meczu..



Widzisz ale chyba tak nie będzie bo w ostatniej kolejce Wisła przyjeżdża do Poznania

Pozdrawiam nawet tych kibicó których nie lubie
  
 
Cytat:
2004-05-21 11:18:53, Mebig pisze:
Cytat:
2004-05-20 21:58:32, MUSTANG pisze:
Heheh..niezly poscik ale skoro juz o klubach mowa..to ja jestem wierny Wisle Krakow w koncu druzyna z rodzinnego miasta jeszcze 3 mecze zostaly..jak wszystkie 3 wygraja..to nie bede mieli zadnego przegranego meczu..tylko jeden remis maja ale i tak niezle im idzie..podziwiam ich pozdroowka motokibice hehe



A wole Cracovie. Tomek dzięki za pozdrowienia i oczywiście pozdro dla Areczki od Poznania.



ja tez zdecydowanie CRACOVIA dzieki za pozdro

Miłość Wiara Walka==>Lech Cracovia Arka
  
 
POGOŃ SZCZECIN pnie sie w górę!! oby tak dalej Pozdrawiam całą resztę
  
 
GKS... GKS... GKS WYBRZEŻE

oczywiscie to jest Speedway, i tylko speedway, piłka kopana w wykonaniu naszych piłkarzyków jest nie do strawienia przezemnie
  
 
No i dziś sądny dzień!
Rewanż w pucharze polski pomiędzy Legia-Lech.
Jakie wyniki typujecie?
zróbmy taką małą ruletkę!
  
 
Cytat:
2004-05-21 20:53:14, GDA pisze:
GKS... GKS... GKS WYBRZEŻE

oczywiscie to jest Speedway, i tylko speedway, piłka kopana w wykonaniu naszych piłkarzyków jest nie do strawienia przezemnie



Niech zagrają w "piłkarzyki"
NoBo - legia wygra 3:1

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
4:1
  
 
I tak dostaniecie baty tak jak ostatnio i to lech wygra znowu 2:1 (taki bedzie wynik)

[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2004-06-01 17:15:16 ]