SPOT BORSK k/Kościerzyny 13.06.2004 - Strona 7

Ankieta: Czy zamierzasz się wybrać do Borska:
tak na 100%
raczej tak
nie jadę
przyjade obojetnie gdzie bedzie spot
nie będę na spocie wogóle

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A czy ktoś zbierze wszystkie zdjęcia i zamieści je na jednej płytce.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-06-17 15:34:00, Misiek pisze:
A czy ktoś zbierze wszystkie zdjęcia i zamieści je na jednej płytce.
Pozdrawiam


Jest taka koncepcja i zostanie ona zrealizowana
  
 
Cytat:
2004-06-17 15:34:00, Misiek pisze:
A czy ktoś zbierze wszystkie zdjęcia i zamieści je na jednej płytce.
Pozdrawiam



Jeśli chodzi o zdjęcia z Borska to ja mam taki plan.... Potrzebuje już tylko zdjęć Jarbara.... Bo mam te od Bola, a swoje poskanuję na dniach... (Najprawdopodobniej po zakończeniu sesji...)
  
 
Nomad no to musimy sie umowic jakos - w sobote pracuje do 15 i ewentualnie moglbym ci gdzies podrzucic pozniej. Ewentuialnie tak jak pisalem mozna do mnie podskoczyc po plytke do salonu plusa w Gdyni. No i jakby co to telefon 601135855
  
 
Jako że rozpocząłem własnie sesję to proponuję przyszłą środę na Zaspie... chyba że ktoś wcześniej podjedzie do ciebie (np. Daniel) i weżmie tego cd...
  
 
Mogę podjechac ale nie jutro gdyż wprowadzam modyfikacje po południu ewentualnie najlepiej w sobotę z rana
O której macie ten salon łotwarty?
  
 
Jutro będę w pracy niestety od 10 - 15
  
 
Cytat:
2004-06-17 17:27:44, Nomad pisze:
Cytat:
2004-06-17 15:34:00, Misiek pisze:
A czy ktoś zbierze wszystkie zdjęcia i zamieści je na jednej płytce.
Pozdrawiam



Jeśli chodzi o zdjęcia z Borska to ja mam taki plan.... Potrzebuje już tylko zdjęć Jarbara.... Bo mam te od Bola, a swoje poskanuję na dniach... (Najprawdopodobniej po zakończeniu sesji...)



Jak cos to mam jeszcze z 3-4 filmiki...wiec jakbys chcial je dorzucic na plytke...daj znac na priva...
  
 
Cytat:
2004-06-18 09:24:38, jarbar pisze:
Jutro będę w pracy niestety od 10 - 15



Chyba nie dam rady-muszę z rana jechać do tczewa-do 15-tej nie zdążę
  
 
Zdjęcia Jarbara i Bolo wraz z moim krótkim opisem znajdują się w dziale ZLOTY - Zapraszam
  
 
Filmy już mam... na jeden się nawet załapałem...

Teraz już tylko pozostało odebrać kmpl. zdjęć od Jarbara... i poskanować swoje i można wrzucać na CD'ka
  
 
Daniel to w sumie dobrze bo ja mialem taki zapieprz że nie wiedziałem jaki mam samochód po pracy ))))
  
 
Podjadę do Ciebie ale chyba najszybciej w czwartek:
poniedziałek-modyfikacje
wtorek-zastępstwo w pracy,nie wiem o której skończę
środa-do lekarza i spot (nie wiem ile zejdzie mi u lekarza ale postaram się zdążyć na spot)
  
 
Jarbar z tego wynika że najlepiej by było jakbyś podrzucił te fotki na środowy spot na Zaspe... jeszcze nie wiem na którą będe (mam wcześniej egzamin z matmy, a właściwie 2) ale postaram się być jak zwykle na 18.
  
 
To by było najlepiej jak by Jarbar podrzucił je w środę,tylko zdaje się że on długo pracuje?
  
 
Jak nic sie nie wydarzy i bedziecie jeszcze okolo 20 na pasie to moge podjechac w sorde - nie ma problemu
  
 
O 20-tej to jest jeszcze środek spotu
Zimą się stało do 10-tej
  
 
ok postaram sie podjechać!
  
 
Cytat:
2004-06-19 17:47:22, Nomad pisze:
Filmy już mam... na jeden się nawet załapałem...

Teraz już tylko pozostało odebrać kmpl. zdjęć od Jarbara... i poskanować swoje i można wrzucać na CD'ka


Wiem, że Jarbar dostarczył juz zdjęcia. Czy w związku z tym mógłbym w środę liczyć na CD ze zdjęciami i filmami?
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-06-26 23:22:09, Misiek pisze:
Cytat:
2004-06-19 17:47:22, Nomad pisze:
Filmy już mam... na jeden się nawet załapałem...

Teraz już tylko pozostało odebrać kmpl. zdjęć od Jarbara... i poskanować swoje i można wrzucać na CD'ka


Wiem, że Jarbar dostarczył juz zdjęcia. Czy w związku z tym mógłbym w środę liczyć na CD ze zdjęciami i filmami?
Pozdrawiam



KHHHHHHHHMMMMMM........

Jako że nie miałem kiedy odebrać cd od Daniela...... to jeszcze nie mam wypalonej wersji finalnej.....
Ale można zrobić tak:

ver.1 -jeśli odbiorę cd przed środą to na środę przywiozę kilka kopii versji finalnej
ver.2 -jeśli odbiorę cd w środę na zlocie to i tak jest wyjście... wpadasz do mnie a ja z 2cd robię na szybko jeden i dostajesz kopię od ręki

Tak czy inaczej powinieneś mieć foty już w środę


[ wiadomość edytowana przez: Nomad dnia 2004-06-27 20:25:06 ]