SPOT BORSK k/Kościerzyny 13.06.2004 - Strona 4

Ankieta: Czy zamierzasz się wybrać do Borska:
tak na 100%
raczej tak
nie jadę
przyjade obojetnie gdzie bedzie spot
nie będę na spocie wogóle

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do której przewidujecie pobyt w Borsku?
  
 
Cytat:
2004-06-09 23:40:07, daniel pisze:
Do której przewidujecie pobyt w Borsku?


Jeżeli skończy się grillem to pewnie do wieczora
ja jadę w kazdym bądź razie z całą familią , Daniel bierz małżonkę i dzieciaczka i dawaj z nami, pewnie w końcu i tak wylądujemy nad jakimś jeziorkiem


btw: a co z sobotą ? o której syreniarze mają zlot? i gdzie?
  
 
Może innną razą
  
 
Panie i panowie,własnie miałem telefon z minisrestwa
Dzwonił p. Skóra z b. dobrą wiadomością-Borsk jest otwarty znaczy się można wjechać

Aż mnie korci żeby jechać
  
 
Cytat:
2004-06-10 15:25:07, daniel pisze:
Aż mnie korci żeby jechać



No to nie ma co sie zastanawiac

Daniel a co z Syrenami - rzuciłeś temat o sobocie a nie wyjawiasz szczegółów ?
  
 
Jestem po wstępnych rozmowach i chyba pojadę
  
 
Co do sopockiego sobotniego syreniego spotu nie mam jeszcze żadnego info-liczę tutaj na Łazika
Ale nie ma problema-w razie czego podjadę jutro do gościa i się zapytam :yes; albo poproszę listowego żeby się zapytał
  
 
Sobotni Syrenkowy jest o 15:00 tylko zapomnialem gdzie.... Chyba cos z bitwa pod płowcami... (btw. chyba jest o tym u ładnych bo wiem że się wybierają)
  
 
To juz dzisiaj
  
 
Podążam waszym śladem
  
 
Już w domku.Pogoda dopisała,humory też,a atrakcji nie brakowało...Ścigacze,sprinty..Było super
  
 
Było super, nawet pomimo:

1. Braku synchronizacji 2 biegu...(nie byłem w tym osamotniony..)
2. Czasu uzyskanego...
3. Przekłamanań licznika (u mnie 120 - u innych jadacych równo ponad 135km/h)

Ale:

1. Pogoda dopisała
2. Frekwencja jak na Borsk spora - 13 aut...
3. Atrakcji nie brakowało...

Fotki, Fotki.... My chcemy Fotki....


[ wiadomość edytowana przez: Nomad dnia 2004-06-13 20:29:30 ]
  
 
Cytat:
2004-06-13 20:25:10, Nomad pisze:
Było super, nawet pomimo:
2. Czasu uzyskanego...


A no milo bylo

Mnie czas satysfakcjonuje 20,3 na trzeciej probie .
  
 
Kilka fotek...

Poczatek grilowania



Mniammmm



Wyscig na 400m



No i kilka furek...








A bylo calkiem si No i jestem szczesliwy, ze nie dalem sie namowic na "kielbaske" bo jestem na diecie


Jezeli fotki nie chca "wchodzic", mozliwe ze skonczyl sie limit transferu : godzinnego, dziennego lub miesiecznego...
  
 
Byliśmy z żoną pierwszy raz na zlocie - ale było generalnie super. Dziękuję Łazikowi za pomoc w usunięciu usterki. Myślę że musze zacząć regularnie jeździć na zloty - pozdrawiam
  
 
Jestem juz w domu Jak milo wrocic z obozu pracy zwanej dzialka i odpalic kompa po 4 dniach juz pajeczyny na klawiaturze mialem, nie wspomne o myszcze, w ktorej o malo co nie zardzewialy rolki
  
 
My też jesteśmy juz w domku. Było po prostu super. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i cudownie spędzony dzień. Tylko sprzęgło coraz bardziej domaga się naprawy. Jeszcze raz wielkie dzięki.
Pozdrawiam
  
 
My również z Żółtą Strzałą wszystkim dziękujemy.Było świetnie(widać po opaleniźnie,uśmiechach i ... niektórych oponach )
  
 
No moje rece sa tak sparzone od slonca ze chyba bede sie kurowal pantenolem. misiek - tylko podlecz sprzeglo przed nastepnym wyjazdem. To pewnie dlatego moj slaby poldolot cie wyprzedzil dzisiaj. Slizghajace sie sprzegla do straszna udreka
Wlasnie zabieramy sie za truskawki kupione w drodze
  
 
Ale się "zjarałem"

Panie i Panowie - SPOT KLASA , świetnie spędzona niedziela, piękna pogoda, wspaniałe towarzystwo, dużo zabawy

mogliśmy "przepędzić" swoje auta, cieszy również wielka frekwencja jak na "wyjazdowy" spot - wszak trzeba było pokonać 200 km aby w nim uczestniczyć

niektórym adrenalina podskoczyła na najwyższy poziom - wszak 260 km/h nie jeździ się na codzień

relacja i oficjalne wyniki ukażą się wkrótce - narazie zapraszam do oglądania zdjęć które wykonał Bolo - (dzięki Bolo - zamieszczone są wszystkie jak leci - no censored)