WYPADEK - i ogólnie o bezpieczeństwie na drogach - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-09-30 00:18:29, OLO pisze:
jeszcze lepszy debil odemnie ...


Aaale pierdolnał .

No debil wyjątkowy...
Raz że wjeżdża w zakręt, którego nie widzi w całości (i pewnie nawet dobrze go nie znał), na otwartej dla ruchu drodze publicznej z prędkością o wiele ponad umiejętności, a dwa że trzeba miec na prawde talent i mocno sie postarać żeby przednionapędówką sobie krzywdę zrobić na suchym asphalcie.
Ja wykręciłem bączka Malarią ostatnio na mokrym, bo tył sie uśliznou na jakiejś gałęzi i wyjebane amorki dopełniły reszte .
Przed jakąkolwiek szybszą jazdą należy dobrze poznac możliwości i reakcje w różnych sytuacjach swojego auta

BTW - chyba wiem na kim się ten koleś wzorował >> KLIK <<
  
 
Ale ci ludzie na zachodzie są bez współczucia. Nasi koledzy rzucili kamerę i pognali Aleksandrowi na pomoc, a ci tu spokojnie filmowali nie ruszając się z miejsca. Tylko takich utłuc.
  
 
mercedesem w tira
  
 
Cytat:
2004-09-30 00:57:55, Race_D pisze:
Aaale pierdolnał .



Jesteś bardziej zośliwy niż ja
  
 
Cytat:
2004-09-30 00:14:15, mati_lecha pisze:
Filmik z wypadku P 206.

Wiele szcvzęscia maiła ta parka na skuterku.Mało brakowało a ten debil zmiażdzyłby ich...
  
 
Cytat:
2005-03-07 13:36:22, vistula pisze:
Wiele szcvzęscia maiła ta parka na skuterku.Mało brakowało a ten debil zmiażdzyłby ich...



Ale pierdolnął.
  
 




  
 
Cytat:
2005-03-07 18:54:04, kwix pisze:


:-O o matulu .. czy ten samochod trafil na samobieżną piłę tarczową?? Chociaż niekoniecznie - musiał konkretnie poginać - przyjrzyjcie się środkowemu zdjęciu i szybie czołowej samochodu od wewnątrz po stronie pasażera............





[ wiadomość edytowana przez: Domel dnia 2005-03-07 22:00:42 ]
  
 
Cytat:
2005-03-07 21:58:47, Domel pisze:
:-O o matulu .. czy ten samochod trafil na samobieżną piłę tarczową?? Chociaż niekoniecznie - musiał konkretnie poginać - przyjrzyjcie się środkowemu zdjęciu i szybie czołowej samochodu od wewnątrz po stronie pasażera............ [ wiadomość edytowana przez: Domel dnia 2005-03-07 22:00:42 ]



było zapiąć pasy ...
  
 
Cytat:
2005-03-07 22:07:05, Lafaar pisze:
było zapiąć pasy ...



Myślisz że Hondy miały pancerne szyby? ;p IMHO pasy były, ale ciało nie wytrzymało...
  
 
Cytat:
2005-03-07 22:10:18, Domel pisze:
Myślisz że Hondy miały pancerne szyby? ;p IMHO pasy były, ale ciało nie wytrzymało...



zauważ, ze poducha odpaliła - mogła pasazera troche przyhamować
  
 
Cytat:
2005-03-07 21:58:47, Domel pisze:
:-O o matulu .. czy ten samochod trafil na samobieżną piłę tarczową?? Chociaż niekoniecznie - musiał konkretnie poginać - przyjrzyjcie się środkowemu zdjęciu i szybie czołowej samochodu od wewnątrz po stronie pasażera............ [ wiadomość edytowana przez: Domel dnia 2005-03-07 22:00:42 ]

Czy to coś na szybie to mózg...
  
 
Cytat:
2005-03-07 22:19:05, Lafaar pisze:
zauważ, ze poducha odpaliła - mogła pasazera troche przyhamować



Bez pasów pasażer przynajmniej na szybie zrobiłby pajączka - kiedyś w Drogówce był gość (sam się osobiście wypowiadał - nie dość że przeżył to jeszcze był w miarę normalny), który nie zapinając pasów, mając poduchę, wjechał TIRowi w tyłek... nie na tyle mocno żeby coś mu się stało, ale na szybie pojawił się gustowny pajączek - poleciał tuż nad poduchą z prawej strony.

Także obstaję za tym, że to coś, co zostało na szybie, nie jest... hmm... głową w sensie stricte.
  
 
Cytat:
2005-03-07 22:53:42, vistula pisze:
Czy to coś na szybie to mózg...



Tak by mi na to wyglądało

Chociaż może okaże się, że to fragment bukietu róż, który rezydował na przednim siedzeniu, a pozostałe jego resztki walają się po szosie


[ wiadomość edytowana przez: Domel dnia 2005-03-07 23:04:31 ]
  
 
Z drugiej strony na 1 zdjeciu na poduszce jest za mało krwi...Widziałem trupów juz dużo po uszkodzeniu czaszki i , jak mózg no wiecie wyłazi uszami to jest go wiecej , wiec obstawiam ze moze to krew ale nie mozg....
  
 
Cytat:
2005-03-07 23:03:13, Domel pisze:
Tak by mi na to wyglądało Chociaż może okaże się, że to fragment bukietu róż, który rezydował na przednim siedzeniu, a pozostałe jego resztki walają się po szosie [ wiadomość edytowana przez: Domel dnia 2005-03-07 23:04:31 ]



no wlasnie - zawsze mozna sie trzymac tej bardziej optymistycznej wersji
  
 
  
 
no i lipa mam fotki z wypadku ktorego byłem świadkiem całkiem przypadkowo poprostu pojechałem za policją . Okazało sie ze jest to potrącenie a raczej rozjechanie jak sie potem dowiedziałem dziewczyna miała 22 i jesli ktoś jest naprawde ciekaw jak to wygladało to zapraszam na prv 5839252 fotki prześle na mail dodam ze tutaj w tym przypadku muzg został na asfalcie moze ktoś je wstawi w ten profil ja nie umiem
  
 
Cytat:
2005-03-07 23:23:52, blejk pisze:
no i lipa mam fotki z wypadku ktorego byłem świadkiem całkiem przypadkowo poprostu pojechałem za policją . Okazało sie ze jest to potrącenie a raczej rozjechanie jak sie potem dowiedziałem dziewczyna miała 22 i jesli ktoś jest naprawde ciekaw jak to wygladało to zapraszam na prv 5839252 fotki prześle na mail dodam ze tutaj w tym przypadku muzg został na asfalcie moze ktoś je wstawi w ten profil ja nie umiem


Myślę, że mózg na asfalcie nie jest dokładnie tym co byśmy chcieli mieć na fotce na forum. Błłee...
  
 
niezla masakra...