WYPADEK - i ogólnie o bezpieczeństwie na drogach - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no jak chcecie ja do niczego nie namawiam
  
 
jezuu... to audi już było z milion razy. nie tylko tu, ale chyba na każdym forum motoryzacyjnym
  
 
Cytat:
2005-03-08 01:06:09, Quattro pisze:
niezla masakra...



bier sidika, bo sie ostal!!!
  
 
Cytat:
2005-03-08 16:59:40, czeczun pisze:
jezuu... to audi już było z milion razy. nie tylko tu, ale chyba na każdym forum motoryzacyjnym


Było, było, ale wrażenie robi mocne nadal. Ciekawe ile ten kretyn pędził żeby tak auto rozkawałkować?
  
 
Cytat:
2005-03-08 16:59:40, czeczun pisze:
jezuu... to audi już było z milion razy. nie tylko tu, ale chyba na każdym forum motoryzacyjnym



wiec tu juz tez jest....
  
 
a moze to auto ze zdjec to takie typowo polskie zrobione z dwoch?
  
 
Cytat:
2005-03-08 17:38:41, Grzech pisze:
Było, było, ale wrażenie robi mocne nadal. Ciekawe ile ten kretyn pędził żeby tak auto rozkawałkować?




Zobacz możesz odczytać na której cyferce zamknął sie budzik albo 90km albo 90mph

  
 
Cytat:
2005-03-08 19:09:53, LifeGuard pisze:
Zobacz możesz odczytać na której cyferce zamknął sie budzik albo 90km albo 90mph


Odczyt jest raczej mało wiarygodny, bo jak leciał bokiem to prędkosciomierz pokazywał jeden ze składników sumy prędkości. Przy tych obrotach to mi wygląda na 90km/h. To by musiało być auto spawane z dwóch żeby się tak rozleciało.
  
 
Te zdjecia sa stare jak zeszloroczny snieg

LifeGuard - musiales przeoczyc na PMS watek z zeszlego roku

Autem najprawdopodobniej jechal zlodziej - zobaczcie lamak a nie kluczyk w stacyjce. Pozatym nie wiadomo w jakim momencie staje licznik - jakie warunki musza byc zeby licznik zatrzymal sie.
  
 
Cytat:
2005-03-09 20:14:07, kowalma pisze:
Te zdjecia sa stare jak zeszloroczny snieg LifeGuard - musiales przeoczyc na PMS watek z zeszlego roku Autem najprawdopodobniej jechal zlodziej - zobaczcie lamak a nie kluczyk w stacyjce. Pozatym nie wiadomo w jakim momencie staje licznik - jakie warunki musza byc zeby licznik zatrzymal sie.



Wątku nie przeoczyłem, było na grupie o tym duzo i obszernie, wracało nawet kilkakrotnie, rozne wersje zdarzen sie przewijały...

pozrdrawiam grupowicza
  
 
Cytat:
2005-03-09 20:14:07, kowalma pisze:
Pozatym nie wiadomo w jakim momencie staje licznik - jakie warunki musza byc zeby licznik zatrzymal sie.



Generalnie albo zjeżdza do 0 - jak w Poldku, jak nie kręci się linka, to strzałka opada - albo strzałka obracana jest silniczkiem, który staje po odcięciu zasilania (akumulator po drugiej stronie ulicy jest wystarczającym powodem ).

ALE. Jak ktoś napisał parę postów niżej - samochód mógł jechać bokiem. Pytanie skąd Audi bierze prędkość - ze skrzyni, z kół przednich, tylnych? Mógł się wcisnąć gaz w podłogę i prędkość podbić, mogły się koła poblokować i prędkość spaść... Tak na chłopski rozum to tu nie ma szans na 90 km/h - raczej 190 ...
  
 
  
 
2002 Chevy Silverado

Struck a tree at high speed. Both driver and passenger survived after being trapped in the wreckage for 90 minutes.

  
 
a tu prosze jak niemiecki wóz sie ładnie zgiał...
Koca na szybie chyba nie trzeba wyjaśniac [']

  
 
A tu renault clio albo thalia kiedys bylo o tym glosno. W Warszawie pewien złodziej chcial ukrasc BMW z garażu i staranował stojące renault
  
 
Cytat:
2005-03-09 21:29:01, Domel pisze:
Generalnie albo zjeżdza do 0 - jak w Poldku, jak nie kręci się linka, to strzałka opada - albo strzałka obracana jest silniczkiem, który staje po odcięciu zasilania (akumulator po drugiej stronie ulicy jest wystarczającym powodem ). ALE. Jak ktoś napisał parę postów niżej - samochód mógł jechać bokiem. Pytanie skąd Audi bierze prędkość - ze skrzyni, z kół przednich, tylnych? Mógł się wcisnąć gaz w podłogę i prędkość podbić, mogły się koła poblokować i prędkość spaść... Tak na chłopski rozum to tu nie ma szans na 90 km/h - raczej 190 ...


Ja te 90 to wziąłem patrząc na obrotomierz. Myślę że gościu w ostatnich chwilach życia trzymał nogę na hamulcu i udało mu się prędkość obracania się przednich kół zredukować do 90km/h. Koło giełdy w Warszawie byl wypadek BMW się złożyło na pół (widziałem - przód był koło tyłu) prędkośc była podobno około 160, no to ten jechał szybciej.
  
 
Cytat:
2005-03-09 21:46:10, LifeGuard pisze:
A tu renault clio albo thalia kiedys bylo o tym glosno. W Warszawie pewien złodziej chcial ukrasc BMW z garażu i staranował stojące renault


To Clio.
Czasami jeżdzę takim dziadka-i mimo Abs, 2 airbagów i.t.p bezpieczniej się czuję w Poldku .
  
 
a blejk mi jeszcze nie przeslal fotki mozg pieknosci na asfalcie!
  
 
Taki coś.
  
 
w audi jest tak ze wmomencie uderzeniam, predkosciomierz i obrotomierz sie zatrzymuja, tak maja zrobione