Moje nowe fele:D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem ze nie ladnie sie chwalic...no ale w koncu jestesmy jak jedna wielka rodzina


  
 
fajne fajne..
  
 
bardzo ładne tylko ja jako naczelny czepialski musze się przyczepić do tego że mogli Ci ciężarki dać wewnątrz felgi
  
 
dzieki za felgi,a co to ciezarkow robilem na szybciaka i tez mi sie to nie podoba..mam nadzieje ze moge to zmienic..
  
 
bardzo sympatycznie wyglada ...nie wiem czy przy takich felach mozna zakladac ciezarki wewnatrz...jezeli rant zostal do tego zrobiony ...ale kto wie
  
 
BANDITTO nie sa to moze felgi z allegro??? bo wlasnie takie tam widzialem. A co do wygladu to dla mnie
  
 
ile, jesli to nie tajemnica takie fele kosztują ??
  
 
Ładne, a ciężarki to przecież drobnostka.
  
 
Dzieki Wszystkim ciezarki zmienie jak mama da kase na dzien dziecka ,

Cytat:
BANDITTO nie sa to moze felgi z allegro??? bo wlasnie takie tam widzialem. A co do wygladu to dla mnie



tak sa z allegro, specjalnie po nie pojechalem koles przywozi z Niemiec.

Cytat:
ile, jesli to nie tajemnica takie fele kosztują ??



dalem za nie 800 zeta po negocjacjach + do tego dwie opony DUNLOP SP SPORT 2020 na przod a na tył: TOYO PROXES T1 szerokosc opon 195 profil 50 wiec mysle ze sie oplacalo, i ze nie przeplacilem..?

Pozdrawiam
  
 
800 zeta zoponkami wiec nie mozna powiedziec zebys przeplacil Tutaj znalazlem cos w sam raz do poniacza:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=25977719
Tylko tej oponki 40 troszke bym sie bal.W kazdym razie cena nieduza a wyglad bylby super
  
 
nie wiem czy podobnych fel nie ma Richi
  
 
wywazylem Felusie mam odwazniki przyklejone od wewn strony felgi i jest miodzio