ŚWIĘTOKRZYSKIE --------- SPOTKANIA OKP - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Borków pod Kielcami. Cmatt ma tam stajnie. Jest miejsce na samochody, na ognisko, wiec mozna mile spedzić czas a chyba o to chodzi

proponuje termin 11 czerwiec, odległy ale lepiej wcześniej wiedziec zeby wygospodarowac sobie czas.

czekam na za lub sprzeciw
  
 
Co do świec ok 60,- only NGK a przewody( byle nie JANMOT - dziadostwo) Ja mam u siebie przewody firmy Champion i nie narzekam wcześniej też zakładałem championy i bardzo dobrze się na nich jeździ - koszt ok 120,- wymień przy okazji filtr powietrza i filter gazu a napewno na długi czas będziesz miał spokój z gazem. Powodzenia
A w Borkowie jest spoko byłem w niedziele całkiem fajne miejsce Pozdrowienia i do zobaczenia
Dziś wieczorem wyruszam na Poznań na przysięge ale jako kierowca oczywiście moim bestialesem
  
 
witam
sorry za mala przerwe ale ... duzo by tu pisac!Co slychowac??Cosik czytam i czytam i jakies spotkanie nam sie szykuje!!!Super!Postaram sie przyjechac tylko zdecydujcie sie kiedy i gdzie!Pozdrawiam!
  
 
no doczytalem sie ze 11 czerwca!Hyyyyyyyy i znowu mam problem ((!Mam zjazd na studiach i egzaminy!Nie da rady tydzien wczesniej lub pozniej??
  
 
Termin i miejsce spotkania bylo proponowane juz wczesniej. We względu na słabą frekfencje zadecydowało małe grono osób.

Trzeba troche czesciej zagladac na forum to by sie podyskutowało

Pozdraiwam
  
 
Okazałosięże11 czerwca mamwesele (ale nie swoje ) tylkomojej kuzynkiale na spota trzeba przyjechaćwięc pogodze wesele i spot. Zjawie się gdzieś w godzinach wieczornych nara.
  
 
Ludziska w zwiazku ze coraz wiekszej ilosci termin 11.06 koliduje SPOT zostaje przełożony na 18.06.2005. TEN TERMIN JUZ NIE ULEGNIE ZMIANIE.

DATA: 18 czrewiec 2005 (sobota)
MIEJSCE: BORKÓW PARKING KOŁO ZALEWU
GODZINA: 12:00

Adrian
  
 
No i pasuje przyjade napewno. Do zobaczenia i pozdrowienia.
  
 
Damian to ze bedziesz to ja wiem

Grupa śląska zamierza nam towrzyszyc To bedzie udany spot.

Przemek mam nadzieje ze przyjedziesz? Termin zostal przesuniety
  
 
Witam Panów.
Dawno mnie nie było. Trochę zawalony byłem robotą.
Czytam że SPOT w sobotę ma być?, hmm
kurcze jak to zrobić -mam być o 17.00 pod kościołem (ślub kolegi)
a spot na 12.00.
No chyba że wpdanę na chwilę i śmignę spowrotem o jakiejść 15.00
A co będzie jak będzie padało? -jaka wtedy opcja.??
napiszcie.
  
 
o to sie nie martw
  
 
Chyba będzie pogoda )
to tylko musze załatwić sprawę tego ślubu, hmmm.....

Pzdr. all.
  
 
Tak dla upewnienia to imprezka ma zaplanowane siakieś coś specialnego. A panowie proszę o obniżenie wszystkich progów w okolicach borkowa bo będzie ciężko. założyłem "nowe" laćki do mojej bestyjki i trochę się obniżyła. Jeszcze pytanko jakie ciśnienie pow. nabić do 205/50 R15 proszę o podpowiedź bo teraz mam 2.0 ale chce się upewnić. Pozdrowienia
  
 
Hej.
czy możecie mi napisać jaki jest plan SPOTU?

-tzn. co planujecie robić (ogólnie pogadanik czy wyjście do jakiegoś baru czy jakiś grilik czy coś)??

Dzięki.
  
 
Koledzy wybaczcie że nie dotarłem ale po piątkowym wieczorze kawalerskim nie byłem w stanie prowadzić pojazdu mechanicznego (za dużo promili było rano)
A w sobotę miałem ślub i wesele koleżki więc sami rozumiecie, trza się było doporowadzić do stanu używalności

A jak było na SPOCie ??
  
 
No co jest Panowie.!!! Czemu nikt nic nie pisze na forumie??
Poobrażaliście się czy co
  
 
siema Kuba
ja tam sie na nikogo nie obrazilem
ostatnio siedze tylko na LOB-ie bo Tu wydaje mi sie dziwna atmosfera a poza tym straszny nieład panuje
  
 
Pozdrowienia
  
 
czas na urlop
  
 
He he A dziś są moje imieniny
będzie ostra imprezka wieczorem