ŚWIĘTOKRZYSKIE --------- SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Adrian_M pisze:
... Profesional jest lepszy od TOTO-MIXa. ...



He he no to musimy sie zmówić na zlocik i obgadać Profesionala , bo nie grałem w to.
A jak złapałeś kontakt z CYGISEM??
Wysłałem mu ślepka na GG, ale nie odpisał.
Daj mi jakiś namiar na niego - w jakich godzinach jest na GG?

Pozdrawiam i.......... kończ tą "pracę dyplomową" i pijemy
  
 
siema no to co w koncu s tym zlotem?macie jakies pomysly dokladne?ja jesli tylko bede u siebie w miescie to tez wpadne.i trzeba wybrac jakiegos admin zeby sie zajal tym i owym.ktos chetny?
  
 
1. Co do zlotu.

Lokum jest juz wybrane. Zdecydowaliśmy że spotkamy się na Brodach (każdy mniej więcej ma ten sam dystans do pokonania). Należy jeszcze przedyskutować termin.

2. Co do admina

Może przeprowadzić głosowanie??
  
 
Siemka
Ad.1
- teraz zostały 3 tygodnie do końca roku - Święta, Sylwester !!
Więc może poczekajmy i zróbmy coś po nowym roku (jakieś pieczenie kiełbachy i grzane piwko) na śniegu jest super.

A co do Admina - musi to być ktoś kto ma trochę więcej wolnego czasu i zająłby się sprawami odpowiedzialnie - (NIEŁATWO BĘDZIE ZNALEŹĆ ADMINA)

Pozdrawiam.
  
 
Też jestem ze tym zeby po nowym roku.

A co do admina to ja bym sie zgodzil, tylko że po maturze.

Jeśli chcecie można sie wstrzymać, Jeśli nie to wybierzcie z pośród siebie.
  
 
Hyy widze ze cos sie ruszylo!to dobrze!Admin super zecz i chyba nikt nie bedzie sie buntowal jak Adrian nim zostanie!Co to brodow to trzeba dzialac szybko!!Piszcie kiedy wam pasuje to wybierzemy jakis termin!Tylko zebysmy nie wybrali sie na brody i obciachu nie narobili!Trzeba sie zgadac i jak mamy sie spotkac to wszyscy!Bez zadnych wymowek!Trzeba cos dzialac bo inczej swientokrzyskie usnie !Wiec.......??
  
 
Proponuje spotkac sie jeszcze w tym roku.
W gre wchodzi 18.12 (sobota) albo 19.12 (niedziela) godzina 14:00
Co wy na to??
  
 
Cytat:
... Adrian_M pisze: Proponuje spotkac sie ... 18.12 (sobota) godzina 14:00 ...


Jeśli ma to być w tym roku to trzeba brać poprawkę na śnieg i ewentualne problemy z dojazdem. Bo jak dowali tak jak kiedyś w piątek to masakra, burza śnieżna i stoimy w zaspach
I jak w takich warunkach zrobić jakieś ognicho czy coś wypić (a kto będzie wracał jak wszyscy się napiją) ??
...ALKOHOL TWÓJ WRÓG... !!!!
No chyba że spotkamy się tylko żeby się poznać i obgadać szybko termin następnego większego spotkanka po nowym roku.
Jeśli tak, to można by się teraz styknąć na 2-3 godzinki i dogadać szczegóły.
No i gdzie mamy się spotkać, tża wybrać jakiś punkt na Brodach żeby nie krążyć i się szukać bez sensu.
--Jak coś to późnymi wieczorami jestem na GG.--
  
 
Cytat:
.. Adrian_M pisze: ..A co do admina to ja bym sie zgodzil...



Ja też jestem ZAtym żeby Adrian był adminem.
Obrotny chłopak jest

Chociaż się jeszcze nie znamy
  
 
Jezeli chodzi o pogode to masz racje!Ale miejmy nadzieje ze bedzie tak jak teraz!To spotkanie to raczej zeby sie poznac jest nas malo w Swietokrzyskim wiec .... .A jak sie spotkamy to mozemy sie umowic na cos wiekszego!Impre jakosc skolowac lub gdzies zorganizowac wypad??
  
 
Hej
Dzięki Wam za poparcie co do admina
A co do spotkania to będzi raczej takie żeby sie poznać i ugadac co do nastepnych zlotów po nowyn roku.
A propnuje sie spotkać pod tą restauracją (czy jak kto woli burdelem )
Pozdrawiam
  
 
No to rozumiem że się dogadaliśmy i szybkie spotkanie zapoznawczo-rozpoznawcze ustalone.
Dawno nie byłem na Brodach i chyba nie byłem gościem tego "burdelu".
Możecie mi dokładniej opisać gdzie on jest -jadąc do Starachowic obwodnicą (nie przez miasto) (miasto mijam z lewej strony).??
  
 
Aha i jeszcze jedno.
Jak coś to późnym wieczorem jestem na GG i na Skypie.

Pozdrawiam
  
 
A więc tak. Jadąc nie przez miasto to nie mam pojęcia jak bo nigdy nie jechalem. A przez miasto to cały czas prosto. Wjeżdżasz od Wąchocka na światłach prosto i tak wyjeżdżasz ze Starachowic. Jedziesz cały czas na Ostrowiec Św. Potem będzie wiocha Styków i za Stykowem pierwsza w lewo (zjeżdża się w dół przed górą)
Trafisz napewno. Wrazie problemów 509713886
  
 
Hej.
No to jednak w niedzielę ten zlocik??
a miało być w sobotę o 14.00 ???

Zmiana planów.??

-niedziela 13.00 HMMMmmm trochę wcześnie, nie wiem czy wstanę tak rano )

żartowałem

Ale czemu zmiana planów z soboty?
  
 
Adrian na Admina mi to odpowiada jestem za!! Co do spotkania bede Trzeba sie poznac ale mowie z gory nie pije!
Ale wybralibyscie jakies konkretne miejsce w tych Brodach?

[ wiadomość edytowana przez: Mantagsi dnia 2004-12-08 23:25:43 ]
  
 
Dzieki, ale czy zostane adminem to zależy od GSI
A spotykamy sie przy restauracji nad zalewem
Jakby co to 509713886
  
 
Adraian

sprawdź swoją skrzynkę E-MAIL !!!!!!

PILNE.
  
 
No dobra to moze czas zrobic liste osob osob ktorzy sie pojawia?
  
 
Ja jestem na 100%