Przedstawimy sie co byśmy sie lepiej poznali :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem Piotrek Florkowski z Krotoszyna mam chyba najmniej na forum 15 lat. Jestem pasjonatem wszelakiej motoryzacji, lubie sobie coś tam zawsze pogrzebać ułatwia mi fakt, iż tata ma warsztat samochodowy . Auto posiadam co prawda tylko do jazd po podwórku auto jest u nas już 12 lat wiadomo Fiat 127 Top jest po tacie gdyż chciał sprzedać ale po przeddstawienu mych argumentów zwątpiał i zosatło u nas. Oprócz jeźdzącego 127 jest też 127 mk3 w rozebrany oraz mk2 plus kilka detali od mk1

Wiec POzdrawiam wszytskich i prosze o przedstawinie sie abyśmy sie lepiej poznali wiadomo kto zkąd i wiele innych
  
 
bart, krakoof... 127 mk1
  
 
trez - Konrad - Rzeszów
Fiat 127 mk1 74r.

  
 
Marcin, Łódź - Fiat 127 MK2 TOP

Duuużo pracy trzeba jescze włożyć w moją siudemeczkę
  
 
witam,tomek z krakowa
  
 
witam,tomek z krakowa
  
 
Art Wołomin, silnik 903 z 127p w 126p, w życiu nie wróce do 2 cylindrów
  
 
Grzesiek, Czechowice Dziedzice Fiat 128 Special 1976 (rok młodszy od swojego właściciela). Remont już zaczęty, ale kiedy się skończy któż to wie?! Co prawda nie 127, ale w rodzinie.
  
 
Czesc jestem mufaz,nekam 3pekiem bezbronne dziewice w Poznaniu.
  
 
el_comendanto
Lorsol Sity...
MK I 1974...
na razie seria,ale juz niedlugo.......
  
 
to fakt 128 i 127 to jedna rodzina..szkoda ze nie zalozylem forum fiata 127 i 128
hm....cos wymysle...w zasadzie konstrukcyjnie to to samo....
  
 
Hudy05
Fiat 127 Mk1 73R.
Swietochłowice
  
 
Cytat:
2004-06-12 21:40:28, trez pisze:
to fakt 128 i 127 to jedna rodzina..szkoda ze nie zalozylem forum fiata 127 i 128
hm....cos wymysle...w zasadzie konstrukcyjnie to to samo....





No to moze i ja sie przedstawie

Michal, dOMAN, Bydgoszcz, ZASTAVA 1100p '79
(-caly czas sie robi w garazu)


POZDRAWIAM
  
 
panowie zalatwione!!!! lada godzina forum zmieni sie na

fiat 127 , 128 Klub Polska
  
 
No skoro 128 tez to i ja się przywitam.

Tomek, Wrocław.
Po co to przedstawianie skoro wszyscy się znamy z F&F, a z niektórymi jeszcze z OldtimerFiat Klubu.
  
 
Romek Staniec Bielsko-Biala

2 Fiaty 127 mk1
Jeden rocznik 73 kolor czarny z silnikiem z Zastavy
Drugi rocznik 74 zielono-niebieski 100% serii ( na razie )
  
 
fiat 127-128 klub polska..... bardzo dobrze nazwa mi sie podoba....sporo osob majac 127 kupuje 128 i na odwrot tak ze polaczenie tych dwoch modeli w jednym klubie jest rzecza naturalna....
ps: trezik chcesz ta ramke na tylny pas do 128 coupe ktorej ci brakuje, ta prawa cwiartke ... bo mnie ktos o nia pyta a wiem ze ty chciales wiec chce sie upewnic czy ja trzymac dla ciebie...
  
 
bry bart chce ta ramke na 300% poczekaj jeszcze chwilke powinienem byc w kraku koncem sesji a a pewno lipiec bo bede remontowac 127ke(pod krakowem 40 kilosow od)
  
 
Yapko - Piotrek - 127 mkI 1976. Przygotowuje rajdowke od wrzesnia, wreszcie korzystajac z dlugiego weekendu rozebralem auto i teraz przechodzi remont blachy... Dzisiaj tez udalo mi sie wreszcie zakupic silnik 900 Abarth z pucharowego CC wiec mam nadzieje ze do konca czerwca samochod bedzie gotowy...
Wraz z Wielkim Elektronikiem, ktorego pewnie znacie przygotowujemy tez wersje 127i evo 2, ale o tym jak juz beda konkrety...
  
 
super!!!

czekam na materialy i zdjecia z remontu itd...
to byla by boomba do zamieszczenia na fiat127.glt.pl

yapko jak cos to slac na trez@o2.pl[addsig]