Prosba o pomoc na temat komór spalania w silnikach!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam..po raz kolejny zwracam sie do was z prosba o pomoc. Potrzebuje ogolne informacje na temat komór spalania w silnikach..oraz o fazach rozrzadu..szukalem na ten temat w internecie..i szukam dalej..ale niestety bez skutku..jesli ktos posiada jakies informacje (najlepiej z rysunkami) to bardzo prosze o przeslanie na maila mojego mustang65@poczta.fm z gory bardzo dziekuje. Informacje te sa mi potrzebne do napisania referatu..bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje !!! pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: majchal dnia 2004-06-13 23:40:35 ]
  
 
Wysłałem Ci troche materiałów o komorach i fazach rozrządu w formie html. Nie wiem tylko czy dojdą z obrazkami czy bez. Jak nie będzie obrazków to daj znać i wysle jeszcze załączniki z obrazkami.
  
 
Ok juz sprawdzam poczte..pozdroowka
  
 
Przed chwilą poszły jeszcze spakowane pliki do stron html.
  
 
Artykuly dosc ciekawe..tylko nie dziala mi jeden "zmienne fazy rozrzadu" jesli mozesz to sprawdz i podeslij jeszcze raz..wielkie dzieki!!!!! pozdroowka
  
 
Zmienne fazy rozrządu to fragment książki w htmlu. Wysłałem ci archiwum "zmienne fazy rozrządu_pliki.rar". Rozpakuj to do tego samego folderu gdzie masz zapisaną strone o tych fazach rozrządu. Jak nie pomoże to w tym archiwum jest zdjęcie o systemach realizacji faz rozrządu. To zdjęcie to właściwie prawie cała zawartość tej strony. Powodzenia w pisaniu referatu
  
 
Wielkie dzieki..masz jakis adres strony z takimi wlasnie rzeczami?? bo przydalby sie na przyszlosc..pozdroowka
  
 
Z tego troche korzystałem do swojej dyplomówki:

SILNIK

Te materiały co Ci wysłałem to są z książek które chłopaki ode mnie ze szkoły przerabiali na wersje html w ramach zaliczenia. Mam pełne wersje tych książek na dysku ale na poczte nie wejdą za duża objętość (obie książki to prawie cała płyta).
  
 
Sory coś popsułem w podawaniu linka Wpisz w przeglądarce:

http://zssio.bielsko.ids.pl/dyplomy/2001/silniki/index.html

u mnie działa.
  
 
Niestety strona mi nie dziala taki napis mi sie pokazuje
"Strona błędu 404. Brak pliku na serwerze.
Jeżeli chcesz sprawdzić stan swojej witryny połącz się z serwerem ftphome.ids.pl i zaloguj się używając loginu i hasła które otrzymałeś z firmy IDS."
Ale mimo wszystko dzieki wielkie za pomoc!!!!!!!! pozdroowka
  
 
Link był zły z powodu kropki na końcu URL'a. Tu jest poprawny:

SILNIK

Nie ma sprawy trzeba se pomagać nie
  
 
Teraz dziala..wielkie dzieki!!! pozdroowka