Corolla naprawy!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wracałem ostatnio wieczorem z Michałowic, zawracałem na tamtejszej uliczce i przytarłem sobie przedni zderzak z dolnej lewej strony pekła ta zaślepka od przeciwmgielnych i spojler. Lekko porysowany lakier
Moja wina, przyznaje się, nie widziałem cholernego 10 cm pręta wystajacego z jezdni
Dzisiaj byłem w ASO CCC i padłem na kolana jak usłyszałem ile mnie wyjdzie naprawa tego w sumie niewielkieg ubytku lakiery i plastiku!!!!!!!!!!!!!!!!! 1.300-. ze wszystkim ....
Suma sumarum zrobiłem focha na cały salon i pogadałem nie z tymi facetami ( nie było kobiet ), którzy przyjmują zlecenia tylko z pracownikami na hali!!!! Finał taki = zaślepka, która kosztuje 140-. dostałem gratis! Zderzak zaimpregnowali czymś tam i powiedzieli, że nie potrzeba wymieniać!!! Plastik na goraco wyprostowali i też gratis!
No więc jestem cholernie szczęśliwy, ze nie muszę płacić i zachecam aby najpierw pogadać z chłopakami na hali, bez ściemniania, z uśmiechem i humorem a wyjdziecie z tego tak jak ja Już nie wspominam, że kupując ten zderzak potrącili by mi z Ubezpieczenia!!!!
Czyli upiekło mi się
Przy okazji wymienili mi olej, który trzymałem w domu miesiąc i jakoś nie było czasu pojechać do ASO ( mam teraz 0W40 dla Turbo Diesli ) koszt 260-. i zamontowałem sobie też głośniki wysokotonowe za 414-. brutto

tak więc dzień pełen pozytywów
Wszystko robiłem w Carolinie Car Company ( tylko z mechanikami

Pozdrawiam
  
 
Ładnie załatwione !
A my sie cały czas uczymy
  
 
Masz jakis namiar na tych ludzi?
Rzecz wiele warta...
Jak mozesz, daj znac na maila.
  
 
janmor, pięknie to rozegrałeś, gratulacje
  
 
No az sie wierzyc nie chce...