Jakie łożyska ?????MK 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam knigu o eskorcie ale tam nie ma typów łożysk do kół ( przód i tył) a muszę wymienić... kto wie jakie to łożyska niech da odzew i pytanko: duży problem wymienić łożyska z przodu ? dzięki i pozdrówka
  
 
Ja ostatnio wymienialem, ale nie mam zadnych danych, po prostu wyjalem i pojechalem kupic (samochodem kolegi ) Z przodu sa podwojne stozkowe. U mnie wymienial znajomy mechanik - jedno samo wypadlo, a drugie wyciskal na prasie .
  
 
Ja mialem wymieniane tylne lozyska jakies 2 miesiace temu, ale tez nie wiem jakiej marki, pojechalismy do sklepu co para sie czesciami do starych aut, podalismy model, gosciu podal nam ceny od 20 do bodajze 80 za sztuke , kupilem jakies za 35zl sztuka i jezdze.
Generalnie powinni miec w sklepie katalog i najlepiej dogadaj sie tak jak my, ze w razie pomylki przywozisz i zamieniasz.
  
 
Z wymianą nie ma raczej problemu... tylko nie zawsze ta duża nakrętka na półośce nadaje się do powtórnego użycia. Czeba jeszcze pamiętać o odpowiednim smarze łożyskowym... Ja chyba za litrową puszkę zapłaciłem 10pln, a starczy mi na całe życie pewnie
POZDRO ALL
  
 
dzięki za zainteresowanie . Znalazłem sklep i mam sprowadzone na drugi dzień . Kpl( 2 łożyska+uszczelniacz+nakrętka na półośkę) cena 45zeta na jedno koło Pozdrofka