MAM YARISa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W piatek odebrąłme swojego Yarka - czerowona luna 1,0 - wiem,ze nie powinienem pisać tego jako nowy wątek ale muszę się pochwalić
Czas secicento odszedł , fajne autko ale strasznie awaryjne i pali choć ma kopa .
Ale wracając do Yarisa - narazie wrażania super, mało pali dobrze się prowadzi, audio całkiem przyzwoite i trudnę do ukradzenia (mam taką nadzieję). Jeszczę jeżdżę spokojnie - chcę go podocierać przez pierwszy 1000 a potem jazda na maxa .

Pozdro dla wszystkich.
  
 
Gratulacje. W piątek odebrałeś dopiero dziś o tym piszesz. Wygląda n ato, że radość jest reczywiście weilka i cały weekend spędziłeś w i z swoim Yarkiem.
  
 
Cytat:
W piatek odebrąłme swojego Yarka - czerowona luna 1,0 - wiem,ze nie powinienem pisać tego jako nowy wątek ale muszę się pochwalić




masz czym sie chwalic = masz prawo sie cieszyc.....


szerokich dróg i dluuuugiego bezawaryjnego uzytkowania
  
 
Gratuklacjone specjale za new nabytek, nievch ci się pięknie prowadzi do końca świata i o jedne dzień dłużej
  
 
gratuluję zakupu i nie dziwę się że się cieszysz

ale co do zabezpieczeń - poczytaj o tym w innych wątkach, tak na wszelki wypadek....
  
 
Gratulacje!
  
 
Cytat:
2004-06-21 00:22:27, Stary2001 pisze:
W piatek odebrąłme swojego Yarka - czerowona luna 1,0



Gratuluję i życzę szerokiej drogi.

A jaki ładny kolor wybrałeś
  
 
no i pięknie Stary
tak trzymać...
szerokiej drogi
  
 
Gratulacje. Musisz sie bardzo cieszyc, co A ile radości z jazdy jeszcze przed Tobą
  
 
Gratuluje! I napewno ten samochód szybko ci się nie znudzi sprawdzone na innych uzytkownikach
  
 
Gratuluję!!
Good choice!!!!!!!!!
  
 
ooooo staaaaary!!! gratuluje wyboru i odbioru
  
 
KONGRATULEJSZYN WYBORU
NIE WIEM JAK CHODZI 1,0, ALE Z PEWNOŚCIĄ FUN Z JAZDY MIEĆ BĘDZIESZ.
WITAM KOLEJNEGO YAROMOTORNICZEGO


[ wiadomość edytowana przez: kwieczor dnia 2004-06-21 16:11:37 ]
  
 
Gratuluje! Dobry wybor. To autko naprawde sie nie nudzi. Ja od roku wsiadam do swojego ciagle z wielka radocha.
  
 
Gratulacje i szerokiej drogi, krotkich TIRów oraz niskich krawężników!!!
  
 
Gratuluje!
aczkolwiek nie wiem jak takie malenstwa mozna kupowac

no i podstawowy blad jaki popelniles to KOLOR!
trzeba bylo wziac srebrny - jak widac po forum na srebrnego mozna podrywac panienki... a tak...
  
 
Cytat:
2004-06-21 22:14:14, little-turpe pisze:
no i podstawowy blad jaki popelniles to KOLOR!
trzeba bylo wziac srebrny - jak widac po forum na srebrnego mozna podrywac panienki... a tak...


Na srabrnego to każdy potrafi ( jestem wyjatkiem).Niech bije kolejny rekord i rwie na czerwonego
p.s. a może jeszcze lepiej ,,biorą"????
  
 
Dla Jackal'a

Wybrałem czerwony

Dlatego poszukuję teraz niebieskiego koguta na dach i napisów "straż" na drzwi i korków dla mnie nie ma

Na czerwonego morze też się da poderwać?
  
 
jasne, czerwony bardzie przykuwa wzrok, więc podryw gwarantowany
  
 
Cytat:
2004-06-22 09:41:21, Stary2001 pisze:
Na czerwonego morze też się da poderwać?



Nie wiem jak jest z 'morzem', ale na czerwony kolor da się napewno