Zlocik "przedZLOTOWY" Katowice, Niedziela 20.06?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niooo...nafaszeruję się jakimśiś prochami i jak mnie znieczulą to się przkulam na chwilę....jakby mi "grzało" po naćpaniu to za kółko wsiądzie Beatka i myślę, że i tak dojedziemy
  
 
Ech, ta pogoda jest poje....
Panowie, jak nie przestanie padać to może pod "Geantem" zrobimy zlota ?
Ale zbiórka w starym miejscu
  
 
Cytat:
2004-06-20 08:17:03, HenBas pisze:
Ech, ta pogoda jest poje....
Panowie, jak nie przestanie padać to może pod "Geantem" zrobimy zlota ?
Ale zbiórka w starym miejscu


Lać pewnie nie przestanie , pogoda poje.... , mam gorączkę-wglebiła mnie na łopaty!
....pomysł z Gean'tem niezły ....tylko czy dojedziema?? ...jak co telefonię do Henia i melduję co będzie.
  
 


TO co robimy jest ostateczna decyzja bo pogoda rzeczywsicie nienastraja do wychodzenia z domu !!!!

Pozdrawiam

Raffsa

P.S. jab by co to za tydzien sie wydzimy w borkach
  
 
Ja będę czekał na parkingu od 16.00


Ps.
Nie wiem jak u Was, ale moje GG nie działa

[ wiadomość edytowana przez: HenBas dnia 2004-06-20 12:20:42 ]
  
 
Panowie!!! co wy odp.....?? Jak sie mamy spotykac i ugadywac to nie przyjezdza tylko 3 auta, a przyjezdzaja wszyscy chetni wyjazdu, co z tego ze pada, nie jestesmy z cukru!! a poza tym mielismy sie przeniesc na kryty parking! Ja byłem i stałem na deszczu i jakos zyje heniu z synem i bodgdan stali ze mna i tez zyją!! Wiec prosze tak nie roic na przyszlosc!!!
  
 
No tak, trochę mokro było - ale co z tego


"Zgodnie" z zapowiedzią było "Nas Trzech" - z Bogdanem gadam o Zlocie , a Czarek się gdzieś zaczaił



Jak widać na zdjęciach, Czarek ma zrobiony za darmochę "tjuning" klapy bagażnika - pozbył sie napisów

Ci co byli, mogli zobaczyć "małe", acz widoczne zmiany w moim aucie

Jestem ciekaw frekwencji w Borkach - bo z tego dzisiejszego spotkania wynika, że wszyscy potrafimy dużo gadać, ale "robić qrde - nie ma komu"
  
 
Tiaaaaa.....Jak będzie padało to do Borek przyjedzie pewnie z 5 samochodów.... z tego 3 ze Śląska !!
  
 
widzę że zlot udany. też tak pomyślałem że pędzić rumaki z kędzierzyna to trochę mi się nie chciało. ale do borek przybędę w sobote tylko nie wiem czy z familią czy sam. dajcie znać co zostało ustalone.
  
 
Cytat:
2004-06-20 18:55:55, HenBas pisze:
... Jak widać na zdjęciach, Czarek ma zrobiony za darmochę "tjuning" klapy bagażnika - pozbył sie napisów

Ci co byli, mogli zobaczyć "małe", acz widoczne zmiany w moim aucie



Heniu, nie ja tylko ktos mi zafundował darmowy "tjónink" (jakbym dorwał sk.... to...) a twoje zmiany mam na jednym zdjeciu moge podesłac coby wszyscy widzieli


[ wiadomość edytowana przez: Czarek_Rej dnia 2004-06-21 17:37:30 ]
  
 
"Jak widać na zdjęciach, Czarek ma zrobiony za darmochę "tjuning" klapy bagażnika - pozbył sie napisów "

Hie Czarek, to była taka (jak widać nieudana) przenośnia - przecież wiem co się stało i kto za tym stoi !
Zmiany w moim bolidzie widoczne są też w profilu - mam już trochę dłużej cyfrówkę
Ale dla porównania jakości możesz coś przesłać
  
 
Zlocik mądrzy wchodze na forum 15:10 i cisza nikt sie nieodzywa co i jak !!! a to 10 minut za pózno ze trzeba było wyjechac bo ja do katowi mam z 40km !! wiec zapadła decyzja, ale wine biore na swoje bary wiec co terminu wyjazdu do borek zdaje sie na was.

kiedy i gdzie sie spotykamy dla mnie najlepiej podskocyc do koziegłów czy do siewierza tylko o której

Pozdrawiam

Raffsa